Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bölcsik, ovik, csana-k dícsérete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi 6kerbe bölcsibe a Városligeti fasorba járunk,én nagyon szeretem,gyereket meg úgy kellelvonszolni,nem akar hazajönni.....

    Comment


      Sziasztok! Érdeklődnék, hogy valakinek a gyerkőce járt-e a VII. kerületben bölcsődébe, ha igen, akkor hova, és milyen tapasztalatokkal. Kérlek ossza meg velem, velünk.
      Erzsi és a kicsi Rózsa 2011. juli. 5.

      Comment


        Ismeri vki a Pozsonyi úti magánbölcsiket, ovikat?

        Comment


          9.kerületben, az Aprók háza bölcsi, Ráday utca, nagyon jó, bejutás, elég nehézkes, sokan sokan várakoznak, de én nagyon ajánlom, ha valaki oda tartozik
          Nadjamami, Nádja , aki Macikaés egy igazi kis zsivány babatörzsfőnök(2009.12.14) anyukája

          Comment


            Sziasztok,
            A Micimackó bölcsödéről írna valaki tapasztalatokat? Köszi

            Comment


              Sziasztok!Ha van vkinek tapasztalata állami német óvodákkal kapcsolatban,örömmel meghallgatom

              Comment


                Kimba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!Ha van vkinek tapasztalata állami német óvodákkal kapcsolatban,örömmel meghallgatom
                Dorkanyu Csillát kérdezd meg, most épp tapasztalják
                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                Comment


                  elf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi 6kerbe bölcsibe a Városligeti fasorba járunk,én nagyon szeretem,gyereket meg úgy kellelvonszolni,nem akar hazajönni.....
                  szia!

                  A fasori bölcsi nem a 7.hez tartozik?mi most költöztünk ide és úgy tudtam ez az egy a 3 közül..és jókat sem hallottam róla..akkor ez nem ugyanaz?emiatt inkább zuglóban keresgélek,jövö héten megyek megnézni a tipegőkertet.ha vkit érdekel megírom.és szívesen látok városligettől nem túl távoli kerületi bölcsikről hírt!

                  Comment


                    szerintem gondolzónő függő,a miénk szuperek

                    Comment


                      KLIMBA:

                      Szia, nem sok jo, allitolag eleg "szabadelvu". Baratnom kislanyat naponta verik meg az ovistarsak es se a szulovel, se az ovonokkel nem erdemes beszelni rola... Allitolag az egyhazi ovik jobbak. Bekerulni is szinte lehetetlen az allamiba, csak 6 evesen vesznek be, mert akkor muszaj, amugy rohadt hosszu a sor. Ez Munchen kornyeke, mi itt lakunk, mas tartomanyokat nem ismerem.

                      Comment


                        Sziasztok! Jöttem infót gyűjteni: második kerületben a Törökvészi úti bölcsiről, valamint a Kitaibel Pál utcai, a Fillér, Fajd és Érmelléki utcai (gyűjtőnéven Százszorszép) óvodáról szeretnélek kérdezni benneteket. Priviben is szívesen olvasom.
                        Nagy igényeim: kedves, melegszívű gondozó/óvónéniket keresnék, vadulásra hajlamos, de nagyon érzékeny gyermekemnek. Vigyék őket sokszor sokat levegőre, legyen sok mese és kevés "különóra".
                        B. (5) + L. (3)

                        Comment


                          Én is érdeklődnék: albertfalva Don Bosco... Valakinek élő tapasztalata?
                          Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                          ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                          Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                          Comment


                            Az unokaöcsém ide jár szeptember óta, annyit tudok csak hogy szereti, de akkor kérdezek bővebben.
                            Évi

                            Comment


                              köszönöm Évi, Hagi szept-től megy
                              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                              Comment


                                Mi találtunk egy szuperjó egyházi bölcsit!!nem fizetős,újpesten..sajnos nekem autóznom kell majd, szeptembertől kezdjük a beszoktatást,akkor írok bővebben.A gondozónők nagyon aranyosak, nyitottak, közvetlenek a bölcsi meg tiszta luxus.Hatalmas udvar,télre tornaterem,sószoba..stb.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X