Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Liliputi mei tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Dolce Mamma! Hogy néz ki egy ilyen cover? A kabátodon kívülre kötöd a bébit, és kettőtökön van ez a valami? Be tudnál tenni, vagy linkelni róla képet?

    Koc! Most, ahogy nézem a különféle háti kötéseket, lehet, hogy tényleg rövid lesz nekünk is! Eddig csak elöl hordtam, és elöl kötöttem meg, nem vittem hátra, úgy elég.
    Virág, Csongor (2008.10.18.) és Dorka (2011.3.8.) anyja

    Comment


      Nekem is van liliputis (is). Bizony rövidebb a pántja a másik MT-hoz képest.

      Addig nem is volt zavaró, amíg ki nem próbáltam a hosszabb pántúval a kötéseket. Én elöl és hátul is hordoztam, szerintem valahogy fixebben tart, ha keresztezem a popsi felett és úgy hozom hátra, illetve háti kötésnél előre.

      Hosszabbítani? Hát nem tudom.. Én a varráshoz antitalentum vagyok.
      Menj át ide, itt ügyes mamamik vannak : http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=125:)
      1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

      Comment


        Én meg úgy használom, hogy a pulcsira kötöm fel a mei tait előre, és úgy fel a kabátot. Nem húzom be - értelemszerűen -, de előlről melegít 1 bizonyos gyerkőc is. Hátulról persze jól nézhetek ki, aki nem látja a gyerkőcöt, gondolhatja épp egy boltot fosztottam ki, akkora a kabát. Hátulra csak otthon próbáltam megkötni, de még azt sztem gyakorolni kell. Valahogy nem érzem tökéletesen kényelmesnek. Érdekes, mert a kiccsajom 10 kilós, de abszolút nem érzem kényelmetlenül elölre megkötve. Jó, több órás túrát biztos nem vállalnánk be....
        Orsi, Ágibaba (2008.01.08.) anyukája. Kicsit selejteztem:
        http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=3588

        Comment


          Sziasztok!

          Remélem jár még erre vk.
          Háti hordozáshoz apa inkább mt-t szeretne a kendő helyett (majd én kendőzöm...), és a véleményetekre lennék kiváncsi a liliputis MT-vel kapcsolatban. Tart rendesen? Akkor is ha alszik benne a gyerkőc? Közben visszaolvasok, hátha előrébb jutok...
          Pipal, N (2008) és A (2011)és L (2012)anyukája

          Comment


            Pipal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!

            Remélem jár még erre vk.
            Háti hordozáshoz apa inkább mt-t szeretne a kendő helyett (majd én kendőzöm...), és a véleményetekre lennék kiváncsi a liliputis MT-vel kapcsolatban. Tart rendesen? Akkor is ha alszik benne a gyerkőc? Közben visszaolvasok, hátha előrébb jutok...
            Persze!!!! Ha rendesen kötöd, rendesen tart!
            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

            Comment


              hátezaz!!!
              Pipal, N (2008) és A (2011)és L (2012)anyukája

              Comment


                Pipal, valószínűleg azóta már megvettétek, de szerintem ha apa is akarja hordozni, akkor a liliputinál lényeges, hogy mekkora darab apa, mert a felső pántok mi apánknak rövidke...
                lánykám 2005, fiam 2010 és egy picúr

                Comment


                  Sziasztok!

                  Nekünk is van egy 3. generációs Liliputi mei taink. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem "keleti mintás", mint sok mei tai, hanem szép élénk színű (ahogy látom, a 2010-es kollekcióban már nincs ez a szín, én tavaly vettem.)

                  Nagyon szeretem, a gyerek is. Néhány dolog, amiben változtatnék:

                  1. mint ahogy már vki írta is korábban, lehetne részletesebb a használati útmutató. Pl. én csomó ideig azért nem tudtam használni, mert nem volt annyi eszem, hogy a derékpánt alá lehetne hajtani a body részt, így a kisebb baba is ki tudja tenni belőle a kezét... ezt az ilyen gyengeelméjűek számára, mint én, le lehetne írni a használati útmutatóban

                  2. szerintem túl erős szögben mennek felfelé a vállpántok, jobb lenne, ha jobban oldalról menne felfelé (nem tudom, érthető-e, mire gondolok), mert így szerintem kicsit bevág a baba hóna alá (bár ez nem biztos, mert mondani még nem tudja), illetve lehetne vastagabb a vállpánt párnázottsága, legalább is az első kb. 30 centin.

                  3. néhány mt párnázott a body derékrészénél, ez talán kényelmesebb a babának a combjánál, ilyen párnázottság nincs a liliputisnál

                  Összességében a fentiek ellenére is nagy kedvencem ez a mei tai, nem cserélném el másikra...

                  Apjuk nálunk egyébként nem hajlandó felvenni a mei tait, így neki vettem egy babbinka ssc-t. Azt szereti.

                  Comment


                    menyus81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

                    Nekünk is van egy 3. generációs Liliputi mei taink. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem "keleti mintás", mint sok mei tai, hanem szép élénk színű (ahogy látom, a 2010-es kollekcióban már nincs ez a szín, én tavaly vettem.)

                    Nagyon szeretem, a gyerek is. Néhány dolog, amiben változtatnék:

                    1. mint ahogy már vki írta is korábban, lehetne részletesebb a használati útmutató. Pl. én csomó ideig azért nem tudtam használni, mert nem volt annyi eszem, hogy a derékpánt alá lehetne hajtani a body részt, így a kisebb baba is ki tudja tenni belőle a kezét... ezt az ilyen gyengeelméjűek számára, mint én, le lehetne írni a használati útmutatóban

                    2. szerintem túl erős szögben mennek felfelé a vállpántok, jobb lenne, ha jobban oldalról menne felfelé (nem tudom, érthető-e, mire gondolok), mert így szerintem kicsit bevág a baba hóna alá (bár ez nem biztos, mert mondani még nem tudja), illetve lehetne vastagabb a vállpánt párnázottsága, legalább is az első kb. 30 centin.

                    3. néhány mt párnázott a body derékrészénél, ez talán kényelmesebb a babának a combjánál, ilyen párnázottság nincs a liliputisnál

                    Összességében a fentiek ellenére is nagy kedvencem ez a mei tai, nem cserélném el másikra...

                    Apjuk nálunk egyébként nem hajlandó felvenni a mei tait, így neki vettem egy babbinka ssc-t. Azt szereti.
                    Nekünk is III. generációs van. És mintha a számból vetted volna ki a szót. Nekem még mindig nem sikerült kidolgozni az optimális nézelődős hátrakötést. Túl hosszú a body és a pántok is meredekek. A II. generációsnak jobb szögből jönnek a pántjai. Én olyat próbáltam és tetszett erre vettem is csak akkor már a III. gen. lehetett kapni. De nem tudtam, hogy ekkora különbség lesz köztük!!!???
                    Zsuzska, Hanna (2009.07.19), Csongor (2011.07.12)

                    Comment


                      Valaki meg tudná mérni a III. generációs pántjait, hogy milyen hosszúak?
                      lánykám 2005, fiam 2010 és egy picúr

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X