Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Liliputi mei tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pedig mi megyünk holnap is...kár, hogy nem jöttök...
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

    Comment


      Sziasztok!

      Kisfafi!
      Szeretnék érdeklődni,hogy lesznek e új színben MT-k,ha igen,mikor?

      Köszi!
      Anikó

      Roland 2005.11.18., Dávid 2008.05.04.

      Comment


        Hány cm széles alul a liliputi mt body-ja?
        [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

        Comment


          42 cm
          Szilvi, 3 csodaszép gyermek mamija
          Áron 1999.08.20. Csenge 2001.01.25. Zsombor 2008.03.21.

          Comment


            hogyan lehet három hetes babát mei tai-al hordozni? hogyan keresztezzem a hátán a pántokat? valahogy összekavarodtam. valaki segítsen!
            ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

            Comment


              Én nem vagyok szekértő, de szerintem a 3 hetes baba pici még a Mei Tai-hoz. Neki valami jó kis kendő való.
              Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

              Comment


                Koc, liliputinak vannak nagyok klassz rugalmas kendői erre a célra!!!!!

                http://liliputi.hu/index.php?m=produ...ze=xs,s,m,l,xl

                Az én favoritom a világoszöld és a rózsaszín, ami egyébként lila!!!!!!!
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  Én is liliputis kendőt használtam míg Cseni kicsi volt és szuperul bejött.
                  Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                  Comment


                    Pity eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is liliputis kendőt használtam míg Cseni kicsi volt és szuperul bejött.
                    Mi is, és nekünk is nagyon bejött! Ráadásul asszem nekünk még színre is egyezett, ugye Pity?
                    Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

                    Comment


                      Kisfafi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az sajnos a helyzet, hogy mint azt Légzőszerv Petra is említette jópár oldallal korábban, a "2. generációs mei-tai"-on belül is volt némi változtatás (de nem annyi, hogy 3. generációsnak, vagy 2/A-n ak nevezük... )
                      A változtatás lényege az anyagon volt. Az első MT-ok, így a klubos is 200g/m2 sűrüségű pamutvászonból készültek, amiket most csinálunk azok közel 300g/m2 sűrüségűek. A kozy pl. kb 320-340 g/m2-es anyagból készül, de ilyet magyarországon mi nem találtunk. (Ha valakinek van ötlete, nagyon szívesen vesszük)
                      Mindkét anyag pamutvászon, nincs benne műszál. A gyűrődés pont ezért van. Én nem vagyok otthon az anyagokban, de akik segítenek nekünk és otthon vannak, azok mondják, hogy ha pamutot akarunk, akkor az ezzel jár.
                      A forrásunk szerint, nagyobb cégek akik szintén babahordozót (kengurut) készítnenek és szintén tőlük vásárolnak, kevert szálas anyagot vesznek és simán ráírják hogy 100% pamut.
                      Mindig győzködnek minket, hogy mindenki ezt csinálja, mi is csináljuk, mert a kismamák nem érnek rá vasalni... No comment.

                      Most kendervászon anyagot keresünk éppen, az ugyanis állítólag nem gyűrődik, erős és természetes. Magyarországon mi nem találunk ilyet, de egy osztrák céggel levelezünk akik bio kendervásznat forgalmaznak (persze horror áron)... Ha valaki véletlenül hallott kendervászonról, légyszi szóljon!
                      Én is csak ezt találtam: http://www.munkaruhatextil.hu/?a=37
                      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                      Comment


                        Tegnap óta nekünk is van liliputi Mei-Taink. Tegnap be is vettük egy kis sétára. Elöl hordoztam Emmát, de azért éreztem a hátam fél óra után. Két hete volt 7 és fél kiló, lehet, hogy őt már háton érdemes inkább hordozni?
                        Az egészen kicsi baba hordozásához: ahogy olavsom olyan 4 hónapos kortól javasolt csak a Mei-Tai, előtte kendő inkább. A body alsó része elég széles, fentebb írtátok is. Emma mindjárt 6 hónapos, s neki a térdéig ér. Amúgy is eléggé lefedi a kis testét, s néha úgy éreztem, hogy korlátozza a mozgásban. ??? Volt valakinek ilyen tapasztalata? Vagy csak megszokás kérdése?
                        Tímea - Emma Anna (2008. augusztus 11.) és Ottó Vilmos (2013. január 24.) anyukája

                        Comment


                          Szia!
                          Nekem is liliputis mei-tai-om van, enyém gyerek is 6 hónapos, 7.5 kg, nekem még jó elöl is. Hátra itthon már rakom, de utcára még nem merészkedtem..
                          Az a jó, ha körülöleli és a térdhajlatáig ér. Van itt a mamamin képgaléria is különböző mei-tai-ok különböző korú gyerekekkel, nézd meg.
                          Úgy érezted, Emmának kényelmetlen? Tomi nagyon szereti, vagy rögtön elalszik, vagy nézelődik, de nem feszeng benne, inkább ellazul.
                          Utoljára szerkesztette blani; 2009.02.07., 11:47.
                          1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

                          Comment


                            Köszi Blani, megnézem!
                            Tegnap háti hordozásban sétáltunk és szomorú tapasztalatra tettem szert. Emma egyértelműen jól érezte magát, én viszont újra éreztem a császáros sebebet, amit az első hetek óta nem. Úgyhogy marad egyelőre az elölhordás, meg a kendővel is tovább próbálkozom.
                            Tímea - Emma Anna (2008. augusztus 11.) és Ottó Vilmos (2013. január 24.) anyukája

                            Comment


                              Thymme, neked talán tibeti hordozással kellene kipróbálnod a hátizást a seb miatt (a seb fáj, ugye? vagy belül fáj?), VAgyis hogy odalent semmi nem nyomjon. A tibeti kötést kendővel és MT-jal is meg lehet csinálni. Kendős tibetire van itt is topik,a hét hordozási módja topikok között, MT-jal meg majd linkelek videot!
                              Rebaba blog

                              email: hellorebaba@gmail.com

                              Comment


                                Köszi, megnézem! Eléggé megijedtem, mert eddig semmi gond nem volt a sebemmel. Valahogy belül is, kívül is fájt. Ma Apa vette a hátára a leányzót, s pár perc után mondta, hogy érti a tegnapit, mert szerinte valahogy a csípő környéke terhelődik legjobban. Vagy rosszul kötöttük meg? Nem tudom.
                                Tímea - Emma Anna (2008. augusztus 11.) és Ottó Vilmos (2013. január 24.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X