Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KENDŐS ONBU VÁNDORÚTON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Csajok, nagyon rendesek vagytok, de én nem merem megkockáztatni, hogy ezt a brutál vírust továbbküldjük véletlenül, inkább kihagyom most a próbát . Lóci nagyon rosszul van még, ha haza is jöhet hétvégén, jövő héten is csak gyógyulgat még, Vili is beteg, én is, most már apjuk is, szóval fertőzőnek fertőző, az tutibiztos (nekem ma mosták ki a jobb arcüregemet, hát nagy élmény volt...). Megkérdeztem Vasszűz/Bogit (itt laknak 2 utcára tőlünk), hogy szeretné-e kipróbálni, de még nem válaszolt. Ha valamiért nem szeretné, akkor továbbküldöm az utánam jövőnek, úgyhogy kérnék egy privit névvel-címmel, ha lehet.
    Piros és a fiúk: Lőrinc (2009.05.27.) a telepi morc és Vilmos (2011.12.02.) a morc-tanonc

    Comment


      Jobbulást! Írtam privit.
      A és H (11.11.11.) + Gy (14.02.04.)

      Comment


        Ideért a baglyos Nagyon jópofák ezek a baglyok rajta
        Próbáljuk is nemsoká, csak alszik a jóember (pedig úúúgy mennék már kifelé, olyan szépen süt a nap végre )
        Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

        Comment


          (bocs, hogy nem hétfőn vittem át, annyi minden volt, és így is későn indultam el )
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            Piros
            Jobbulást. De szerintem maradhat még nálatok, és akkor tudnátok próbálni is. Jövő héten már biztos nem fertőztök.
            Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

            Comment


              Lányok,nagyon szépen köszi a szervezést!!!
              1 boszorka van, 3 fia van

              Comment


                Boginál a nandus onbu, ő küldi tovább hétfőn, majd továbbítom neki a kapott címet. Köszönöm!
                Piros és a fiúk: Lőrinc (2009.05.27.) a telepi morc és Vilmos (2011.12.02.) a morc-tanonc

                Comment


                  Még egy kép, mert ezen látszik legjobban a hordozó. Click image for larger version

Name:	heiligenblut 057.jpg
Views:	2
Size:	111,4 KB
ID:	4876872
                  Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                  Comment


                    Sziasztok! Nálam van most a zöld onbu, de nem igazán sikerült megfejtenem, hogy kell használni. átnéztem ezt a topikot, meg az onbusat, de csak egy videó működött a megadott linkek közül, ahol egy nő szerencsétlenkedett hosszú perceken keresztül.
                    Talán ezzel az övcsattal sikerül kényelmesebbre, ha jól értem, akkor az alsó pánton kell átfűzni?
                    Elég lentre kerül a gyerek.
                    A fiam 11,5 kg körül van, elég magas. Tegnap bealudt, de a csuklyát nem sikerült a fejére húznom.
                    Nőkért.hu

                    Bogi vagyok, két gyerek anyja

                    Comment


                      Az övcsat alatt a félcsatos derekat érted? Akkor egy hagyományos (szuper ) Encsi félcsatost kapsz! Nem nagy ördöngösség egyébként, én találtam pár videót onburól, nézd!
                      http://www.youtube.com/watch?v=ge2MT9TEQWo
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ba2CUxsIwls
                      De befejezheted úgy is, hogy a karikákba befűzöd a pántot, és megkötöd derékon
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        Bogi
                        Ha befüződ a derékpántba (tépőzár van belül) a derékcsatot, akkor félcsatosként tudod használni. Én is úgy használtam, mert nekem a karika nagyon bevágott, nem volt kényelmes. Viszont félcsatosként meg szuper!

                        Enyém gyerek nem is hagyja hogy ráhúzzam a csuklyát. Itt már aludt, csak néha kinyitotta a szemét, http://www.mamami.hu/forum/attachmen...3&d=1363700687, és nem lógott a feje. Kendőben sem szokott, hanem rámborul. Szerintem ebben a horodzóban is szépen gömbölyödik a háta. Én épp ezért nem is szoktam kiteriteni a szárakat a popóján.
                        Utoljára szerkesztette britta80; 2013.03.21., 14:35.
                        Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                        Comment


                          Köszönöm a válaszokat.
                          Rita, ha félcsatos, akkor kiterítsem a kendőszárakat, vagy simán keresztezzem, mint egy batyunál?
                          Vagy mindegy?
                          Rutland, ki akarom majd próbálni a hagyományos onbu kötést, de azt olvastam mindenhol, hogy nagy súlyú gyerekkel már nem kényelmes.
                          Nőkért.hu

                          Bogi vagyok, két gyerek anyja

                          Comment


                            Félcsatosnál teríthetsz is vagy sem, kedved szerint!
                            Nem tudom, neked mi a nagy súly, de 13 kilóval még kényelmes volt 2 órán át is. De hát ettől onbu: csak vállra terhel, ezért más, mint a MT. Encsi pl. onbuként is terített szárral kötötte, úgy biztos még jobban tart.
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              Bogi,félcsatosként terítheted is,mint egy megerősített batyut,vagy kötheted simán,batyusan...onbuként tényleg csak vállra terhel, viszont pillanatok alatt fel lehet kapni,úgyhogy én egész sokáig használtam kocsiból kipattanós-futkosósnak...
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ...onbuként tényleg csak vállra terhel, viszont pillanatok alatt fel lehet kapni,úgyhogy én egész sokáig használtam kocsiból kipattanós-futkosósnak...
                                na ezért vagyok rá nagyon kíváncsi...kell valami gyors futkosós, ami nem karikás.
                                off: Encsi megérkezett a másik nagy pakk, köszi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X