Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KENDŐS ONBU VÁNDORÚTON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    tényleg fura a blogom,nem tudom,mi történt

    ímél:
    dunanebekefi@gmail.com
    1 boszorka van, 3 fia van

    Comment


      rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zsuzsit én láttam élőben, tényleg picike A lányka viszont jó nagy

      Ainababánál az onbu, én csak nyálcsorgattam egyelőre - bárányhimlős a fiam úgyhogy nem tudom, fogjuk-e próbálni. Szjudynak is én viszem, szóval mi hárman itt a legelején gond nélkül csereberéünk, anélkül, hogy a sort borítanánk. Remélem, azért 2 hét múlva már kipróbálhatom
      Hanna kb. 97 cm, vasárnap lesz 3 éves. Édesapjuktól magas, sovány testalkatot örököltek. Sokáig nem kell majd kalóriát számolniuk, az biztos, sőt.

      Janka: Jobbulást a csöppségnek.

      Ma továbbküldtem a hordozót Ildinek.

      Comment


        akkor tényleg nagy modellalkat
        1 boszorka van, 3 fia van

        Comment


          Az első ONBU-val nagyon szemezek, mi lesz a sorsa, ha a sor végére ér?
          Andi HuvelykMatyi 11/10 es Huvelyk(P)Anna 14/06 anyukaja <3
          email, ha betelnék:andycapontmamamikukacgémél
          Clauwi hordozási tanácsadó a Tatabányai klubban

          Comment


            még nem kérte senki
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              Persze tegnap nem jött a postás, úgyhogy ma is egész nap itthon ülünk és várjuk.
              Ildi, Csongor(2010.12.21.) Regő(2014.02.21.) VBAC Zsolna(2017.08.09.) 2VBAC

              Comment


                ildikedves eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Persze tegnap nem jött a postás, úgyhogy ma is egész nap itthon ülünk és várjuk.
                Mi az, hogy nem ment? Nem megy minden nap? Hétfő de. föladtuk a dobozt elsőbbségivel.

                Comment


                  de. jön minden nap, viszont az elsőbbségi nem garancia arra, hogy másnap meg is kapod a csomagot, éljen a MP
                  Ildi, Csongor(2010.12.21.) Regő(2014.02.21.) VBAC Zsolna(2017.08.09.) 2VBAC

                  Comment


                    Megérkezett!
                    Ildi, Csongor(2010.12.21.) Regő(2014.02.21.) VBAC Zsolna(2017.08.09.) 2VBAC

                    Comment


                      ildikedves eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megérkezett!
                      Huh.

                      Comment


                        Tegnap feladtam, este jövök a beszámolóval.
                        Ildi, Csongor(2010.12.21.) Regő(2014.02.21.) VBAC Zsolna(2017.08.09.) 2VBAC

                        Comment


                          Én meg megkaptam Orsitól a baglyosat. Szuper!
                          Vendégeink voltak, drágám elfáradt, no, gondoltam, kipróbáljuk Az Encsinél szériatartozék, hogy 2 perc múlva aludt benne De aludt legalább másfél órát, és nagyon kényelmes volt! Direkt rizsivel kötöttem, derékra nem vittem le, hogy kipróbáljam az onbu-érzést. Attól függetlenül, hogy milyen csúcsminőség, azért így jelentősen hamarabb elfáradt a hátam - nem is csoda, ha egyszer csak vállra terhel Viszont olyan jó a kiképzése, hogy a lehetőségekhez képest tényleg szuper volt!!! Megtetszett
                          Köszönöm a próba lehetőségét!!! Azért persze még a héten használjuk
                          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                          Kelleni fog még egy macska

                          Comment


                            Megérkezett, és élőben sokkal szebb. Ilyen szép nandut még nem láttam, és még puha is.
                            Beállnék a sorba megvételre.
                            Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                            Comment


                              jegyzem,és köszi!!!!
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Próbáltam is már. Onbusan nem annyira jön be, viszont félcsatos változatában igen. Úgyhogy be is füztem, igy fogjuk használni. Nagyon szép az egész hordozó, a gombok is jól passzolnak hozzá, és tetszik az állitható megoldás is. A derékpántja viszont nagyon vastag, erős. Az vajon puhul még? A vállpánt nekem kicsit széles, de ezeket leszámitva jó kis hordozó. És ha nem bánjátok, holnap kicsit elviszem világot látni. Hétfőn majd jövök képekkel, és feladom elsőbbségivel.
                                Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X