Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Podaegi, Onbuhimo

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Rajtam már volt onbuhimo, iszonyat nyomnak a karikák, szerintem felpróbálás nélkül nem szabad rá költeni.
    Veronika, Borbála(7), Kende(5), Bernát(1)

    Comment


      #32
      Szilva, nekem volt elképzelésem, de én azt hittem, h hátul ezt is keresztezni kell. szerintem így tök béna. pl ki kötne fel mt-t úgy h nincs keresztezve? pedig akkor lenne kb ilyen.

      na meg egy kézzel karikán áthúzni?

      de legalább most már tudom milyen, köszi

      szerintem a podot sokkal egyszerűbb felvenni, a mt meg jobban tart.


      Celesztina, sztem nem nehéz varrni. aki mt-t tud, annak ez sem kottyan meg, csak karika kell. vagy levágni egy mt pántjait és karikát varrni oda. de nem tudom ki áldozna be a mt-át
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        #33
        köszi VEri, ezt nem gondoltam.
        te valamilyen márkásat vagy sk-t próbáltál? nem azért, csak érdekel...

        tehát mindenki a podegit dicséri...hm.
        márciusban mindenki hozza el, amije van!!!!

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #34
          KÉpzeljétek onbusítottam az egyik MT-met és tök jó lett és most boldog vagyok, mert így tudom majd hordani!!!!
          Engem nem nyomtak a karikák, KÓminak is tetszett a helyzet és nem is olyan kénylemetlen, mint gondoltam, tkp olyan, mint egy batyu MT-vel.
          Utoljára szerkesztette beszilva; 2014.06.24., 22:11.
          Szilva


          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
          Hurcibaba Klub (8)

          Comment


            #35
            nem azért nem nyom, mert itt nem rögtön jön a karika, hanem feljebb csúszik?

            nem furi, h nincs a hátán keresztezve?
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              #36
              Viki, a rákötés nem volt jó megoldás, azt már próbáltam, mielőtt írtad volna, mert a csomók viszont nyomtak.
              Egyébként én úgy vettem föl, hogy előre befűztem a karikákba a pántot, és azt lazán a derekamra kötöttem, ezzel tkp úgy nézett ki, mintha egy ssc lett volna, hátra a gyerek és úgy hajtottam föl a bodyt és a befűzött pántokat, majd kötöttem át tibetire.
              Szilva


              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
              Hurcibaba Klub (8)

              Comment


                #37
                onbu nekem is nagyon tetszik, egy Lizann-félére fáj is a fogacskám
                podeagim van, de abba még nődögélünk
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                Comment


                  #38
                  PAci, de elsőre egy kicsit fura volt ,de meg lehet szokni. Hozzáteszem, lehet ,hogy ha nem lennék várandós ,akkor nem rajonganék az ötletért ennyire ,de így tök örülök neki.
                  Szilva


                  Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                  Hurcibaba Klub (8)

                  Comment


                    #39
                    Kriszti, kéred kölcsibe a podeagimat, h kipróbáld? mondjuk Luki feliratos, de max az enyimét cipeled
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                    Comment


                      #40
                      és hol a pocak???? tök csini vagy, ba....s, pedig már a 3. hónap!!!

                      és milyen jó ötlet!! kár hogy nincs karikám. bár van vasbolti valahol...hm. kipróbálom holnap
                      köszi Szilvácska!!!

                      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                      Comment


                        #41
                        Pedig a harmadik képen kifejezetten láccik! Köszi egyébként Még csak picipocó.
                        Szilva


                        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                        Hurcibaba Klub (8)

                        Comment


                          #42
                          KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nekem az tetszik benne, hogy nincs olyan sok hosszú szár.
                          aztán meg a karikás megoldás valahogy szintén szimpi (biztos mert manducára vágyomm, az meg ssc...)
                          meg a formája is tökjó. sk nem próbálkoznék,de asszem felkeresek egy wahm-mamit
                          egyezünk Kriszti, én is szeretnék mandut is..
                          látom, már ajánlottak podeagit..

                          onbunak nekem is azt tetszik, csak sajnos a felső szár vagy hosszú (földsöprés) vagy nincs tibeti..
                          Utoljára szerkesztette rasmia; 2009.02.26., 21:52.
                          Dius vagyok
                          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                          Comment


                            #43
                            beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            PAci, de elsőre egy kicsit fura volt ,de meg lehet szokni. Hozzáteszem, lehet ,hogy ha nem lennék várandós ,akkor nem rajonganék az ötletért ennyire ,de így tök örülök neki.
                            persze megértem, h neked kell valami megoldás, h alul ne nyomja a pocid a podot nem lehet úgy kötni?
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              #44
                              PAci, de, lehetne ,csak írtam, hogy rövid lett a pántja
                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment


                                #45
                                beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                KÉpzeljétek onbusítottam az egyik MT-met és tök jó lett és most boldog vagyok, mert így tudom majd hordani!!!!
                                Engem nem nyomtak a karikák, KÓminak is tetszett a helyzet és nem is olyan kénylemetlen, mint gondoltam, tkp olyan, mint egy batyu MT-vel.
                                Először azt hittem szétvágtad
                                Szilva szerintem nincs olyan hordozó amibe ez a drága gyerek ne érezné jól magát
                                Mosható Betét Ganges

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X