Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Podaegi, Onbuhimo

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Ivó, szerintem nem körülményesebb, hanem kb ugyan olyan (csak hát anéni elég körülményes... ). nagyobb babánál, akinek már kiteszed a karját, annál pedig könnyebb mint a mt. ott kb olyan mint a batyu, csak még annál is könnyebb, mert nem kell rendezgetni a pántokat. nevezzük batyu ízinek

    ja meg az is számít szerintem, h a belinkelt videós podnak azért elég széles lebernyeges a bodyja, azt egy kisebb gyereknél valóban el kell rendezgetni, de ha keskenyebb a cucc, akkor nincs ennyi meló vele


    mutatnék nektek videót, h
    1. lenne normális videónk
    2. tudnám hova és hogyan kell feltenni,
    3. nem lenne bot kezem, amivel mt pántokat sem tudok normálisan felhozni...
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      #17
      Paci, egy pont ilyen szállodai szobában mi is voltunk nyáron Az alvós erszényes, teljesen OFF kép ott készült, csak a szoba másik oldala látszik

      Nekünk is Belin-féle pod-unk van, szerintem kb ugyan olyan a felvevés nehézségi foka, mint egy MT-nél. Igazából tavaszra-nyárra szánom, így csak kb 2szer volt eddig rajtunk, a megkötés szeritem még nem teljesen profi, de azért teszek képet erről is
      Utoljára szerkesztette danann; 2014.06.25., 13:26.
      Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
      Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

      Comment


        #18
        off: Zalakaroson készült ott teszteltük a háti hordozást először
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          #19
          Még OFF: A miénk is Mi addigra rutinos hátisok voltunk, és oda már egy teljes arzenállal mentünk, volt nálunk erszény, MT és kendő is A hordozógalériában van MT-s képünk, ami a szálloda mögötti erdős részen készült
          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

          Comment


            #20
            Köszi a képeket!

            eddig nekem a kleinsmekker és az a bubaby vagymi tetszik legjobban.
            mármint a design.
            de az onbu szimpibb mint a pod.

            várom az onbu-s tapasztalatokat is!

            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

            Comment


              #21
              használ bárki mamamis onbut?
              Viki
              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

              Comment


                #22
                Nekünk is van egy sk podunk és kapucnis. Bélelt verzió, elégvastag lett az anyag ,uh kicsit játszani kell a felvételnél ,de egyébként jó. Azért varrtam, hogy majd tibetiben tudom benne Kómit hordani, de sajna rövid lett a pántja. Lehet ,hogy átvarratom Gagnessel.

                Egyébként ez az onbu nekem is bejön, de nem tudom, hogy lenne-e ugyanolyan kényelmes, mint egy MT.
                Szilva


                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                Hurcibaba Klub (8)

                Comment


                  #23
                  Komy Pody

                  Ez a kapucnis pod belseje és külseje, és fölvéve még kapucni nélkül. Egyébként tökre nem kellene rá a kapucni, csak úgy megtetszett az ötlet.
                  Utoljára szerkesztette beszilva; 2014.06.24., 22:10.
                  Szilva


                  Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                  Hurcibaba Klub (8)

                  Comment


                    #24
                    szerintem az onbu inkább olyan lehet, mint egy ssc derékra csatolva, már ami a súlyelosztást illeti...úgyhogy Szilva, téged lebeszéllek róla meg el nem tudom képzelni, hogy azok a merev karikák ne nyomnák a deréktáji úszógumimat egyébként jópofa ötlet, kipróbálnék azért egyet

                    Comment


                      #25
                      Na, most megnéztem, hogy hogyan is kell fölkötni ezt az Onbuhimot, megmondom őszintén elképzelésem sem volt. Most sincs sokkal több Szerintetek ez miért jó?
                      Szilva


                      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                      Hurcibaba Klub (8)

                      Comment


                        #26
                        PL lehet várandósan is hordani:
                        http://www.youtube.com/watch?v=6Gmw-sZByTA
                        Utoljára szerkesztette beszilva; 2009.02.26., 15:48.
                        Szilva


                        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                        Hurcibaba Klub (8)

                        Comment


                          #27
                          Imígyen kell onbut csinálni:
                          http://www.make-baby-stuff.com/table...-onbuhimo.html
                          Szilva


                          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                          Hurcibaba Klub (8)

                          Comment


                            #28
                            én is rákerestem, mondjuk tibetiben kötve már biztos, hogy vállra terhel, de szerintem derékban megkötve a pántokat már inkább derékra (vagy szerintetek az MT súlyelosztásában nem épp a popsikon kereszteződő vállpántok játszák a főszerepet?)

                            Comment


                              #29
                              nekem az tetszik benne, hogy nincs olyan sok hosszú szár.
                              aztán meg a karikás megoldás valahogy szintén szimpi (biztos mert manducára vágyomm, az meg ssc...)
                              meg a formája is tökjó. sk nem próbálkoznék,de asszem felkeresek egy wahm-mamit

                              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                              Comment


                                #30
                                az onbunál nehéz lehet az alsó részt a gyerek popója alatt a megfelelő helyen tartani míg átfűzzük a karikán a pántokat

                                ...és úgy "csinálni" onbut hogy egy mt alsó pántjára kötni a karikát?
                                Viki
                                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X