Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    http://www.amazonas.eu/en/

    http://www.amazonas.eu/en/carry-sling-girl.html
    Sziasztok, nekem egy girl van (fenti link).
    Szövés: a gépi a jobb úgy tudom.

    Comment


      Mit gondoltok, milyen az amazonassal újszülött babát hordozni?
      carrigen, pacific és melon színekkel szemezgetek.
      Rugalmas helyett ajánlanátok?
      Vince 2011.09.02, Ábel 2014.03.08

      Comment


        mklaudia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mit gondoltok, milyen az amazonassal újszülött babát hordozni?
        carrigen, pacific és melon színekkel szemezgetek.
        Rugalmas helyett ajánlanátok?
        Szia!
        Nem vagyok túl profi, de rövid ideig hordoztam rugalmassal is és egy Amazonas Lagunával is, én az Amazonast jobban ajánlanám. Már csak azért is, mert jobban ki tudod használni, akár a hordozós kor végéig, a rugalmast meg csak pár hónapig. Meg Amazonassal hordozhatsz majd háton is, rugalmassal nem.
        Én nagyon szerettem az enyémet, könnyű volt kötni és gyönyörű volt, egy problémám volt vele, ha sokáig hordoztam benne 1-2 óra után mintha lazult volna a kötés, lejjebb került benne a gyerkőc. De lehet ez az én bénázásomnak tudható be, nem vagyok egy profi kendőző, vagy annak, hogy nagyon használt volt a kendő, amit vettem, szerintem nem is ápolták előttem túl jól (tuti öblítőzték, éreztem, mikor megkaptam), nem tudom. Más kendőkkel, amit próbáltam, ezt nem tapasztaltam. De amúgy jó kis kendő volt! Én kezdőként ezzel kötöttem a legkönnyebben.
        Annyi még, hogy állítólag a gépi szövöttek jobbak, a carageen, laguna ilyenek, a melon nem. A pacificről nem tudom.
        Nem tudom, szabad-e itt ilyet linkelni, de itt most akciósak:
        http://fuggoagy.hu/termek/lista?label[]=27
        Szép napot!
        Vera vagyok, az áprilisi kis csapatom pedig Máté (2011), Peti (2013) és Dávid (2015)

        Comment


          Lincsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!
          Nem vagyok túl profi, de rövid ideig hordoztam rugalmassal is és egy Amazonas Lagunával is, én az Amazonast jobban ajánlanám. Már csak azért is, mert jobban ki tudod használni, akár a hordozós kor végéig, a rugalmast meg csak pár hónapig. Meg Amazonassal hordozhatsz majd háton is, rugalmassal nem.


          Nem tudom, szabad-e itt ilyet linkelni, de itt most akciósak:
          http://fuggoagy.hu/termek/lista?label[]=27
          Szép napot!
          Én is itt néztem. Igazából a kérdés arra irányult volna, hogy egy újszülöttnek van e olyan jó egy szövött, mint a rugalmas, az első pár hónapokra gondolok, és nem feltétlenül azért mert utána jobban ki lehet használni, az az elején nem érdekel. Max eladom a rugalmast és veszek helyette egy szövöttet, jelenleg ez a terv. De van mellette karikásunk, csatosunk is, amiket nagyon szeretek. A naggyal nem volt túl jó rugalmasunk, így azt már nem használnám a kicsihez.
          Vince 2011.09.02, Ábel 2014.03.08

          Comment


            A gépi szövött amazonasok nem rosszak. véknyak, könnyen betörnek, vagyis pici babához jól megfelelnek.
            a rugalmas kendő tulajdonképpen csak egy reklámfogás, SEMMIT nem tud, amit szövött kendővel nem lehet ugyanolyan jól vagy jobban megvalósítani. sőt, sokkal könnyebb (szerintem) észrevétlenül rosszul kötni rugalmassal, mert annak a nyúlása elfedi a hibákat.
            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
            Kelleni fog még egy macska

            Comment


              mondjuk most megnéztem, mennyibe kerülnek újonnan, és elég durva. 18-20ért már vadonatúj Hoppét vagy Storchot lehet kapni, amikkel tényleg a hordozós kor végéig lehet hordozni, és az amazonasoknál sokkal megbízhatóbb minőségek. (amikor én vettem, akkor 12 volt, és még az volt leárazva)
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                mklaudia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én is itt néztem. Igazából a kérdés arra irányult volna, hogy egy újszülöttnek van e olyan jó egy szövött, mint a rugalmas, az első pár hónapokra gondolok, és nem feltétlenül azért mert utána jobban ki lehet használni, az az elején nem érdekel. Max eladom a rugalmast és veszek helyette egy szövöttet, jelenleg ez a terv. De van mellette karikásunk, csatosunk is, amiket nagyon szeretek. A naggyal nem volt túl jó rugalmasunk, így azt már nem használnám a kicsihez.
                Ja, értem. Én úgy tudom, a szövött kendők ugyan olyan jók újszülöttnek, mint a rugalmasok. Én pár hét rugalmasozás után áttettem Petit szövöttbe, a már említett amazonas lagunába. Jobban bejött, valahogy stabilabb érzés volt, pedig Peti nem egy nagy baba.
                Ha lenne harmadik babám, személy szerint tuti szövöttel kezdenék.
                Vera vagyok, az áprilisi kis csapatom pedig Máté (2011), Peti (2013) és Dávid (2015)

                Comment


                  Egyébként az avataromon is az amazonasban van Peti, itt nem egész 1,5 hónapos.
                  Vera vagyok, az áprilisi kis csapatom pedig Máté (2011), Peti (2013) és Dávid (2015)

                  Comment


                    nocsak, nocsak, új színek: http://www.amazonas.eu/en/baby-carrier/carry-sling.html
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Az a pacific nem is rossz...
                      Giligali, aki V és K anyája
                      Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

                      Comment


                        igen, én is azt néztem és keskeny csíkosak végre
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          Én Amazonas Lollipoppal hordoztam Zselykét az elejétől fogva, újszülött kortól. Nekem nagyon tetszik! Azóta próbáltam Lanát is, ami elvileg jobb márka, de nem olyan jó vele kötni. Én használtan, de használatlanul 7000-ért vettem. Megérte az árát. Most a barátnőmnél van kölcsön, következő BoBnál jön vissza.
                          Blogom

                          Új blogunk

                          Comment


                            rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            igen, én is azt néztem és keskeny csíkosak végre
                            Kár, hogy Vilihez valószínűleg már vékonyka.
                            Giligali, aki V és K anyája
                            Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

                            Comment


                              szaloncukorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én Amazonas Lollipoppal hordoztam Zselykét az elejétől fogva, újszülött kortól. Nekem nagyon tetszik! Azóta próbáltam Lanát is, ami elvileg jobb márka, de nem olyan jó vele kötni. Én használtan, de használatlanul 7000-ért vettem. Megérte az árát. Most a barátnőmnél van kölcsön, következő BoBnál jön vissza.
                              Nem betöretlen Lanát próbáltál?
                              Giligali, aki V és K anyája
                              Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

                              Comment


                                igen, mi is egy év alatt eltettük a mienket, Ági nekem golf van, sokak szerint ronda de én szerettem, mert nagyon egyedi a kendők között. és nagyon jól néz ki fekete-piros szerkóval

                                szaloncukorka, szerintem is a betörtségével lehetett gond, vagy egyszerűen azzal, hogy nem voltál hozzászokva egy olyan vastag, sűrű szövésű kendőhöz
                                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                                Kelleni fog még egy macska

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X