Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A mellemnél van a csípőhordozásnál használható kapucni tartózsebe, és rosszul tettem vissza, ezért domborodik.
    Eszter, 4 lányom van

    Comment


      hú, ez nagoyn szép!! de szerintem irtóra nagy rátok!!! nem tudom, vajon egy nagyobb gyerekkel mennyit szűkülne, de te tuti nem leszek kövérebb, úgyhogy talán kicsit túl nagy rád, nem?? amúgy nem otromba, ez igazán tetszik benne!!! tök jól áll annak ellenére, hogy látszik a bő fazonja.

      sportos és csodás a szine is!!! irigy smiley

      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

      Comment


        Igen nagy, de nem vészes. Tényleg nagyon szép a színe.
        Eszter, 4 lányom van

        Comment


          rajtam is ilyen nagy a kabátom.
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            Hát elég lett volna az M-s, de most már mindegy. Annyira nem zavar, mert kényelmesen elfér benne Emma, és azért nem ormótlan. A Mam-os kabátom M-s, és az már nagyon feszült, amikor Emma a hátamon volt, és a nyak részét sem tudtam már rendesen bepatentolni, mert túl szűk volt úgy Emmának.Ezért gondoltam,hogy L-t rendelek.
            Eszter, 4 lányom van

            Comment


              Én tegnap avattam fel a MAM-os M-es méretű kabátomat. Érdekes, hogy a 2,5 éves kislányom is belefér, de a 8 honaposnál, és a 2,5 évesnél is feszül a kendővel a háta vállrész. Amúgy nem tűnik kicsinek, kényelmesen elvagyunk benne, és betétek nélkül megnézve szerintem pont jó, nem szabadott volna nagyobbat rendelni.
              Mi a tapasztalatotok? A nagyobb méret is feszülne? (képet még nem tudok küldeni, nem töltöttük le a fényképezőről)
              Melinda : Dominika (2006 jún) Adél (2008 máj) Lívia (2010 nov)
              szülési és gyermekágyas Dúla EC, BLW, Hordozós kabátok, pulóverek.

              Comment


                ne mondd, hogy újat rendeltél!!!!
                nekem van egy m-es eladóm!!!! jóval ár alatt... miért nem vetted meg? nem is használtuk cs kipróbáltuk...

                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                Comment


                  Kmlinda, nekem ugyanez van a Mam-os M kabátommal. Meg az ujja kicsit rövid. Neked melyik van? Nekem a fleece anyagú.
                  Eszter, 4 lányom van

                  Comment


                    ha jövőre is nagy nektek Eszter, akkor megveszem
                    Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                    Comment


                      na és jövök ide is az új kabimmal

                      Ivett a mester és egy mozdulat felvenni...
                      Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                      Comment


                        Oké Zsófi, de már Kriszti is jelentkezett. Egyébként legkésőbb jövő tél végén biztos eladom, mert utána már szerintem nem lesz rá szükségem. Esetleg ti még akkor is ki tudnátok használni a kistestvérrel. Ezt a kabátot úgysem lehet elnyűni, mert én csak itthon a sétákhoz használom. Mi Pest mellett lakunk, itt tényleg csak sétálni megyek ki az utcára, a bevásárlást nem itt intézem, a gyerekek iskolája is Börsön van, oda is autóval megyünk.
                        Eszter, 4 lányom van

                        Comment


                          Kriszti úgysem bírja kivárni bár nekem is tél elején kell

                          na de majd jól meglátjuk. sztem sem lehet elhasználni. nekem még remélem lesz sok gyerekem. nagy bajban i vagyok hogy fogom hordozni Marcit jövő ilyenkor, ha esetleg tesó is lesz
                          Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                          Comment


                            Na, pont erre gondoltam, hogy te még előtte állsz a szüléseknek, nem úgy, mint én Azért ez egy kicsit szomorú, dehát sajnos telnek az évek elég gyorsan. Persze nem vagyok elégedetlen, hiszen van 4 gyönyörű, egészséges lányom.
                            Eszter, 4 lányom van

                            Comment


                              Wow, király lett a kabid!
                              Kata
                              Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                              Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                              Comment


                                köszi, neked hogy megy a felvétel Kata?

                                Emma ne szomorkodj! csodás a 4 lányod. de megértelek. nem tudom mi lesz, ha ezt abba kell hagyni. mármint a szüléseket
                                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X