Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Off: én is ezen szomorkodom.

    On:
    Király a kabid Lolka!

    Eszter! Szerintem nagyon csinik vagytok!
    Lexi picasa

    blog

    Comment


      Segítséggel könnyebb....így egyedül nem is próbálkozom már..(Nem is megyek egyedül sehová....)
      Kata
      Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
      Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

      Comment


        KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ne mondd, hogy újat rendeltél!!!!
        nekem van egy m-es eladóm!!!! jóval ár alatt... miért nem vetted meg? nem is használtuk cs kipróbáltuk...
        Azt hiszem olvastam. Nem fekete a tiéd 30000Ft-ért?
        Én barmát akartam a feketétől irtózom. (Mamaján vettem 29849Ft-ért)
        Hol van a hirdetésed, hátha valakit érdekel az ismerőseim közül?
        Melinda : Dominika (2006 jún) Adél (2008 máj) Lívia (2010 nov)
        szülési és gyermekágyas Dúla EC, BLW, Hordozós kabátok, pulóverek.

        Comment


          emma2008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kmlinda, nekem ugyanez van a Mam-os M kabátommal. Meg az ujja kicsit rövid. Neked melyik van? Nekem a fleece anyagú.
          Képet sajnos nem tudtam másolni, de szöveget igen:
          # kívül: 100% mikroszövet - ,
          # középső réteg: PUL szellőző, vízzáró membrán
          # belül: dupla réteg minőségi flees
          # színek: fekete, barna
          # a kabát jól szellőzik és vízálló- kiváló viselet nyirkos, hideg időben
          # a kabát tartozéka egy becsatolható bővítő panel, mely terhesség idején, illetve a gyermek hordozásakor használható, valamint egy sapka a gyermeknek, amely önmagában is viselhetői. Ha nem tetszenek a sapka fülei azok egyszerűen levághatók. A speciális kialakítása miatt a sapkába a ruhanemű nem akad bele.
          Ja, link: http://www.mamaja.hu/ruhazat-a-hordo...-hordozo-kabat
          Az érdekes az, hogy nekem az anyaga:
          kívül normál kabát anyag
          Belül 1 réteg termo!!!!!!!!!!

          Az ujja lehajtható, így nem rövid.
          Melinda : Dominika (2006 jún) Adél (2008 máj) Lívia (2010 nov)
          szülési és gyermekágyas Dúla EC, BLW, Hordozós kabátok, pulóverek.

          Comment


            Lolka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            na és jövök ide is az új kabimmal

            Ivett a mester és egy mozdulat felvenni...
            Jól sikerült. Én is gondolkozom varráson, de azon gondolkodom, hogy lehetne a leg praktikusabban megcsinálni, ehez azonban ki kell próbálni.
            Te hogy veszed fel? Nekem mindig hátra feszíti magát, és kinlódnom kell, ha egyedül vagyok, hogy kicsússzon a feje. Ez fél percig is tarthat. És még utána jön az igazgatás.
            Melinda : Dominika (2006 jún) Adél (2008 máj) Lívia (2010 nov)
            szülési és gyermekágyas Dúla EC, BLW, Hordozós kabátok, pulóverek.

            Comment


              melinda, valszinű te még nem látod a hirdetős topicokat, mert kevés a hozzászólásod. de uilyen az enyém is, fekete m-es. és 26000 a jelenlegi ár.
              Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 14:07.

              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

              Comment


                Kriszti, nem értem mi nem tetszik a kabátodon?! Szerintem nagyon jól áll neked. Egyeltalán nem ormótlan.
                Eszter, 4 lányom van

                Comment


                  persze,köszi! de csak próbáltam barátságos arcot vágni

                  Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                  Comment


                    Sziasztok!
                    Egy zöldfülű és fázós kérdés.(Biztos volt már, de most nem olvastam vissza a korábbi 1688hozzászólást.)
                    Holnap fogjuk megejteni kis majdnem négyhetesemmel első nagyobb sétánkat.Elöl zsebes keresztezettet szoktam kötni neki (egyenlőre jó bénán, de fejlődünk).Nekem van egy poncsószerű kabátom elöl gombos ,úgy néztem ez jó lesz. DE Mit adjak gyermekemre ( patikába megyünk ami egy bevásárlóközpontba van), hogy út közbe ne gebedjen meg a hidegtől, és ha bamegyünk a bevásárlóközpontba, ne gebedjen meg a kabaát+kendő+ saját ruhái alatt?Köszi a válaszokat.
                    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                    Comment


                      avatás

                      Felavattuk a hordozós kabátunkat múlt héten. Hurrrááá
                      Gabi

                      Comment


                        karaszeszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én egy hosszúujjú pólóra, vagy garbóra kötöm fel a Jankát (előre, zsebes-keresztbe), és arra kardigán, amit elől össze tudok cipzározni, szóval jó nyúlós, meg egy jó bő kabát, lehet "várandós-kabátnak" hívni, pedig csak dizájnos. Pont össze tudom kapcsolni Janka körül. Őt nem is nagyon öltöztetem fel, csak a bentire adok egy nadrágot, meg egy vastag kardigánt és persze tutyit. Ezt könnyű lehámozni róla, ha bemegyek valahova, anélkül, hogy ki kellene vennem a kendőből.
                        Eszter
                        Madamrekamé!
                        belinkeltem egy korábbi hozzászólásom egy hasonló kérdésre. Remélem segít...
                        Eszter, Dorka (2006. november) és Janka (2008. október) mamája

                        Comment


                          Illetve nem linkeltem, idéztem...
                          Eszter, Dorka (2006. november) és Janka (2008. október) mamája

                          Comment


                            Köszi szépen!
                            Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                            Comment


                              Hopp Karaszeszter!Láttalak én már valahol! "Rákosi elvtárs,pajtás!Rákosi elvtárs, pajtás!"Jól emlékszem?
                              Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                              Comment


                                Hogyan védekeztek eső és szél ellen? Ma pl eléggé esős szeles idő volt itt, nem mozdultunk ki, de ha mégis menni kell ilyen időben valahova...nem akarom megfázítani.
                                Lolle

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X