Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Tegnap éjjelre nekünk is elkészült a hordozós kabátunk! Még a belsejével lesz dolgom, de kívülről már késznek tűnik. És ma fel is avattuk, sétáltunk egyet. Cérnástul, mindenestül 4000ből megvolt...
    Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

    Comment


      Mérienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bagirami, nekem a Te kabátod tetszik a legjobban! Nagyon szépek vagytok! Sk?
      Aranyos vagy! Köszi ! Igen sk, de nem én csináltam ám...
      (Én nem vagyok ilyen ügyes varrós mami.) A képen picit kilóg a baba, de azóta már sikerül teljesen behúzni állig a zsákba, úgy, hogy nem lóg ki
      Gabi

      Comment


        Nem tudja vlk, hogy cover varráshoz hol találnék szabásmintát, vagy ötletet? Biztos van errefelé is aki csinált már ilyet.
        Köszi!
        Készülök a tavaszra...
        Gabi

        Comment


          Elkészült a mi elölhordozós kabátunk is. Ha lecipzározom a betétet, akkor sima kabátként használni. Persze némi tökéletesítésre van még szükség, mert túl nagy lyukat készítettem a fejének. Azt hiszem fűzök bele gumit és az majd egy kicsit összehúzza.
          Bocsi a második kép homályos lett, nem tudom miért, de Zsófinak már nem volt kedve tovább pózolni . Totál kiverte a balhét! Mi az hogy felkötöm és nem megyünk sehova!
          Ildi, Dani (2004.06.), Zsófi (2008.09) és Dóri (2011.10.) anyukája; FiDiNi most kicsit háttérbe szorult. NE ÍRJ PRIVIT, ÜZENŐFALRA SE KÜLDJ ÜZIT!! KIZÁRÓLAG E-MAILEN VAGYOK ELÉRHETŐ. ildikokuchta@gmail.com

          Comment


            Pécsi Topikban van róla egy-két fotó és leírás. KEress rá a cover szóra
            Szilva


            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
            Hurcibaba Klub (8)

            Comment


              Köszi Szilva! Megnéztem rákerestem. Amit találtam: kép egy coverről (sárga-barna) a kötőivel amit, ha jól értettem te varrtál. Erre gondoltál?
              Gabi

              Comment


                Megjött a kabátom, így eggyel kevesebb gyereket kell öltöztetnem. )
                Kata
                Dorka(2004), Gábor(2006) és Péter Baba(2008) anyukája

                Comment


                  Mit adsz így rá kabát alá?
                  Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                  Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                  Comment


                    Mivel Veri túl messze lakik, kénytelen voltam magam nekiállni egy átalakításnak. Éjszaka, mikor a gyerek alszik, kézzel. Remélem, nem fogja kinőni, mert nem csinálok többet
                    Még a tetejére rá kell majd varni egy magasabb peremet, mert így kicsit jön a hátamra a hideg, ami ugye nem olyan praktikus. De azért elégedett vagyok, eddig ez a legbonyibb cucc, amit varrtam.
                    Bocs a piros szemekért, meg egy kicsit zajos is a kép, magas volt az ISO.
                    Utoljára szerkesztette danann; 2014.06.24., 22:56.
                    Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                    Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                    Comment


                      BAgirami, nem én varrtam, hanem az egy MAM cover.
                      Szilva


                      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                      Hurcibaba Klub (8)

                      Comment


                        matu77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mit adsz így rá kabát alá?
                        ha engem kérdeztél. Bennti ruha + pulcsi ha hosszabb sétára megyünk. Ha csak az oviig ugrunk ki, pulcsi sem kell. Én is melegítem. ) de arra vigyázok, hogy a nyaka takarva legyen + sapi természetesen.
                        Kata
                        Dorka(2004), Gábor(2006) és Péter Baba(2008) anyukája

                        Comment


                          én ma tényleg nem adtam rá semmit. hosszú ujjú body, ujjatlan rugi (itthoni cucc), sál, zokni, legz, sapka, közös kabi. szal a kendőből kikandikáló részekre adtam. és nem fáztunk
                          Dius vagyok
                          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                          Comment


                            Én is egyre inkább ezen gondolkodom, és gyűjtöm a bátorságot, hogy ne adjak túl sok réteget Nándorra. Tegnap pl. a hosszú ujjú bodyra adtam plusz egy pulcsit, és igencsak összeizzadtunk. De olyan nehéz megállni a dolgot... ehhh, paramami.
                            Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                            Comment


                              Nagyon tetszenek a kabik, én is szeretnék csinálni egyet, de nem igazán tudom, hol is kezdjem.. (addig eljutottam, hogy végy egy télikabátot..:-)
                              Szóval tippeket szeretnék kérni, hogy ti milyen anyaggal toldottátok meg és felülre gumizás kell, hogy ne fújjon be a szél?
                              Jó lenne egy sk, mert amit lehet kapni, azt kicsit drágának találom...
                              Sami és Maja-2007

                              Comment


                                Sapka kérdés: hogyan adjtok fel a sapkát a hátigyerekre? Nekem ez kész idegbaj... ha kötés+kabát előtt adom fel, akkor ugye elcsúszhat, és kínlódik a gyerek a sapka miatt. Ha a hátamon van nem érem úgy el. Hmm??
                                Gabi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X