Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hordozva csak védettebb ekkor is, mint babakocsiban, nem? Szerintetek?
    Lolle

    Comment


      Sokkal védettebb, vagy ha konkrétan nem is az, de ha nem érzi jól magát, mert pl. fúj a szél, legalább hozzád tud bújni. A babakocsiban olyan egyedül van szegényke...főleg, ha le is van takarva az esővédővel!
      Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
      Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

      Comment


        kicsit off: amikor jól bebugyolálva vittem be a munkahelyemre babakocsival, akkor lestek egy nagyot, h szegény moccani se tud. utána már kendőben. erre is azt mondták, de legalább nem voltak meghökkenve, m látták, h úgysem engedem mozogni Lukit (a hátteret a passzív-aktív mozgásról nem magyaráztam)

        és azért így legalább hozzámbújt. és néha tudtam dumcsizni vele, pl. ha jött egy jó csaj az utcán, felhívtam rá Luki szíves figyelmét
        Dius vagyok
        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

        Comment


          Tadammmmm, készen lettem a hátihordozós kabátommal!!!! Juhúúú! Van ugyan egy Didys hordozóskabátom, de azt nagyon nem szeretem hátonhordozásra használni, olyan ormótlan akkor. Így szétvágtam egy kabátomat, amit már úgysem hordtam volna, ez lenne a 6. tél és már eléggé viseltes, nem hiába a kedvenc kabátom volt, így nem is sajnáltam szétvágni. A betétet a didys kabát betétjéröl mintáztam az anyag meg kívül vízlepergetös, szélfogós, belül pedig flecce, nem túl vastag de azáltal, hogy kifejezetten kabátanyag, így elég melegnek tünik, föleg, mert nem fúj át rajta a szél. 3 részletben készült el. Még csak itthonra próbáltam fel kinticucc nélkül és a kabát alatt Ruben manducában van (kicsit lent).
          És igen, holnap megpucolom a tükröt is
          Utoljára szerkesztette paprika; 2014.06.25., 00:37.
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

          Comment


            milyen anyaggal pótoltad? ill. honnan az anyag? sztem nagyon szép, különleges lett!
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              Netes boltból rendeltem, véletlenül bukkantam rá, úgy volt írva, hogy kabátanyag. Gondoltam üsse kutya kipróbálom, mert a hízés nekem is úgy megtetszett, aztán tényleg nagyon jó anyag, könnyü vele dolgozni is.
              Köszönöm szépen!
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                tényleg nagyon szép!
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                Comment


                  Hena, ez gyönyörű lett!
                  Kata
                  Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                  Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                  Comment



                    Aztán remélem élesben is jól fog szerepelni, mert az a lényeg!
                    Hena
                    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                    ClauWi hordozási tanácsadó

                    Comment


                      Köszi Kata!
                      Hena
                      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                      ClauWi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Hena elárulod annak a netes boltnak a lelőhelyét?
                        Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

                        Comment


                          Paprika ez a kabát egyszerűen gyönyörű!Le a kalappal!
                          Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                          Comment


                            a mi kabink is kesz lett egy ideje de mivel a photoshop valamiert hazavagja a gepet nem is gondolkodtam a feltoltesen mert nem tudtam kicsinyiteni. De most rajottem hogy van mas kepszerkesztonk!
                            az apas kepen meg nincs a gumi levarva, bar semmi ertelme sincs szegeny osszehuzonak.
                            Utoljára szerkesztette hzsofi; 2010.08.09., 13:26.

                            Comment


                              paprika:

                              Comment


                                paprika állati jó lett a kabátod!
                                Csöppke, Dominik (2006), Lőrinc (2008) és Sebestyén (2011) anyukája

                                Csöppkeblog Csöppkendő

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X