Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem streetym van es abszolut nem nehez.
    Es Gyorben szuperul lehet vele kozlekedni.
    Nem szelesrbb, mint az abc esernyore csukodo kocsim volt, vagy a touragooo.
    Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

    Comment


      Jójó, nem szólok egy szót sem, de régi Corsank és két gyerekünk van és nagyon sokat utazunk Nekem ezek nagyok Vicces volt, amikor a Streety kilógott a kocsinkból és úgy mentünk haza Eddíg a Quinny Senzz és a Zapp nyert, de azok nem jó terepesek.
      Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
      Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

      Comment


        Köszi lányok!

        Rákeresek majd ezekre!

        Azt hiszem akkor a "terepjárokat" elfelejtem, végülis az utak jók, csak sokat sétálunk a parton és ott csak egy rész, ami le van normálisan kövezve, de akkor majd ott megyünk és kész!

        Súly kérdés fontosabb (nekem 10 kg alatt számít vmi könnyűnek!) meg hogy kicsire csukható legyen és a menetirány változtatás! Ìgy vmi más tipp? Ja az összeg amit rászánnék sem sok, max olyan 30-40 ezer, de inkább kevesebb...
        nem jövök többet, itt elértek:
        zernike7kukacgmail.com

        Comment


          Nekem is ez a véleményem a looláról hogy dög nehéz és az alkatrész igen problémás, viszont ajánlani jöttem a jané nomádot 6,5 kg ulta könnyű , nagy fekvőfelület, óriási kosár, halkan hevederrel fektethető ha nem is vízszintesre de nagyon közel hozzá , egyedül a menetirány nem változtatható és mindenen átmegy , viszont kicsit nagy helyet foglal.
          Gyöngyi , gyerekeim: Anna 2008/09/17/2.15 , Enikő 2011/11/23/13.18

          Comment


            csita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jójó, nem szólok egy szót sem, de régi Corsank és két gyerekünk van és nagyon sokat utazunk Nekem ezek nagyok Vicces volt, amikor a Streety kilógott a kocsinkból és úgy mentünk haza Eddíg a Quinny Senzz és a Zapp nyert, de azok nem jó terepesek.
            Miért ne szólhatnál streetyt nem ismerem de azt ne mond hogy a loola nagy az én matizomba simán befért összecsukva.

            Comment


              bumbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem is ez a véleményem a looláról hogy dög nehéz és az alkatrész igen problémás, viszont ajánlani jöttem a jané nomádot 6,5 kg ulta könnyű , nagy fekvőfelület, óriási kosár, halkan hevederrel fektethető ha nem is vízszintesre de nagyon közel hozzá , egyedül a menetirány nem változtatható és mindenen átmegy , viszont kicsit nagy helyet foglal.
              No ilyenem is volt könnyű de akkora mint egy hajó menetirány fix drága kocsi ő is és a fekvőfelület nagy az én fiam konkrétan lecsúszott belőle 1-másfél éves korig szűkítő kéne bele a műbőrös lâbtartó pedig napon forróra melegszik

              Comment


                csita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Abszolute nem kekeckedés, de én mindig a gyártó honlapján a használati utasítást nézem meg és a Loola up az 13,8kg a sima meg 13kg. A Brendonnak nem hiszek igazán...jó hely, jó hely, de pontatlanok sokmindenben.

                http://www.bebeconfort.com/products/.../features.aspx
                nem tudom nekem nem tűnik ennyinek tényleg

                Comment


                  Streetyt en hasznaltan vettem es a teljes csomag 19 kilo volt. Szoval szerintem tok konnyu a sportresz a vazzal.
                  A mozes nem, mivel az merevitett falu bekotheto meg hat az autosules sem a legkonnyebb.
                  A csomagban meg benn volt az esovedo es a pelustaska de azoknak nincs sulya.

                  Esernyore csukodik a vaz szerintem az anyosules mogott elferne a sport meg a vezeto mogott. Vizszintesre fektetheto

                  Jane nomad jo szeles, kisebbboltokba nem tudod betolni. Amugy szep tagas nagyobb gyerekhez tokeletes meretu.
                  Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                  Comment


                    zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi lányok!

                    Rákeresek majd ezekre!

                    Azt hiszem akkor a "terepjárokat" elfelejtem, végülis az utak jók, csak sokat sétálunk a parton és ott csak egy rész, ami le van normálisan kövezve, de akkor majd ott megyünk és kész!

                    Súly kérdés fontosabb (nekem 10 kg alatt számít vmi könnyűnek!) meg hogy kicsire csukható legyen és a menetirány változtatás! Ìgy vmi más tipp? Ja az összeg amit rászánnék sem sok, max olyan 30-40 ezer, de inkább kevesebb...
                    Ági szerintem a brendonban tuti nem kapsz ennyiért könnyű, kicsire csukható, menetirányt változtatható kocsit, könnyűt még csak-csak de az egy no name terpepesebb földúton tuti rosszul teljesítő járgány lesz, hacsak nincs valami jó az outlet részében vagy valami akcióban a Cybexek is jók szerintem de ott is fix a menetirány, szerintem menj el Soroksárra ha tudsz (ha ép ráérek szívesen elmegyek veled szétnézni és kávézni egyet) ott van sima brendon és az outlet is, átment a kezemen kb 30-féle kocsi biztosan nem nem volt boltom mánia
                    de ez elég szubjektív mert mindenkinek más a fontos nekem pl a súly nem számított mert nem bkv-zom és nem emelgetem, de be kellett férnie a kocsiba, terepes legyen, menetiránya változtatható, jó masszív akár hegyen is elmenjen és kényelmes minőségi huzattal (nem árt ha nyáron nem sül bele a baba) ellenben az ár nem játszott szerepet és szeretem ha márkás
                    de volt olcsóbb kocsim is több de azok boltból nem igazán szerezhetők be csak néha akcióban a Cybexem 30-volt kifutó brendonos

                    Comment


                      Zsófi igen a nomadot jól írod de újonnan 120 ezer és őszintén?? miért égeti melegben a gyerek bőrét a lábtartó nekem ezzel kiütötte a biztit ezen kívül 5-6-hósnak bazi nagy lesz harangozni fog benne de 6,5kg ez előnye viszont lapra csukod kell még egy autó neki, használtan végülis kapnál 40-körül tuti viszont a fékre figyelni kell kerregős

                      Comment


                        Hát én most bajban vagyok kocsivásárlás terén, mert eladtam a travel systemes újszülött kocsinkat, és vettünk egy cybex hordozót(JJ 2 hósan kinőtte a hauck hordozóját) és most olyan kocsit keresek, amihez a hordozót lehet csatlakoztatni. Néztem Gabi a Murát, azt írtad a 3 kerekű jobb, mint a 4. De a másik dilemmám, hogy néztem, ha akrok hozzá mózeses részt, akkor már 200-nál járunk, újonnan. Akkor már jobb venni egy új travel systemest. Viszont kell a nagy autós hozdozó, mert megint téli baba lesz és kell overál, bundazsák, stb.

                        Csatolok képet, itt volt JJ 2 hónapos körül és annyira fel sem volt öltöztetve.
                        Mellékletek
                        Miru, & JJ (11.11.12.)Aaliyah Lydia (13. 11.13.)

                        Comment


                          Yarina a murára rá tudod csatlakoztatni a quinny mózest is azt meg aukcióson kapsz olcsón tönkre nem megy egy merev mózes a maxi cosi hordi is rámegy murát is nézhetsz használtan akár, travel systemmel vigyáz az ilyen sokfunkciós szettek mindíg sántítanak valahol, inkább aukciós oldal és többrészletben javasolnám vagy jó áron ebay komplet mura szett a maxi cosi cabrio jó tágas én imádtam a fiúkkal

                          Comment


                            vagy mura ülőrészre tehető puhamózes fillérek az ebayon, de ha quinnyt merevmózest veszel rá azt el is adhatod ha kinőtte a pici, illetve a maxi cosi cabriora veszel egy autósüléses bundazsákot és azzal váltod ki a mózest a mura meg el fog menni hóban is bárhol

                            Comment


                              hidd el jobb egy használt szép állapotú mura szett mint egy no name travel system az ugyan új de ez két hónap múlva már nem,látszik tudod új nandu vagy picit többért használt didymos? nem kérdés de te tudod befogtam
                              Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.11., 11:46.

                              Comment


                                Hát épp most néztem aukcióson Murát, de nem sok van. Viszont ebayezni nem szeretek, vagyis, az én uram kritikus mindenben( Női butikja volt Nigériába, jobban ért a ruhákhoz, mint én) és épp ezért nem megy bele a látatlan vásárlásba. De, ha hajlandó kiadni Murára az új árat, akkor örülni fogok. Viszont a 4 kerekűt tényleg nem olyan könnyű irányítani?
                                Miru, & JJ (11.11.12.)Aaliyah Lydia (13. 11.13.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X