Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a mura nagy helyet foglal a kocsiban?
    dehogy úgy szétkapom hogy a Daewo matiz csomagtartójába bemegy

    Comment


      legzoszerv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Borka, Bugaboo Cameleon használtan beszerezhető 100 alatt, mózes nélkül meg még olcsóbb (ilyen Bugaboo Frog 27-ért kelt el nemrég licitálóson). Sportülést lehet dönteni, fordítani, terepre alkalmas, váz lapra összecsukható, kerekek kivehetők, ülés foglal picivel több helyet, simán egy kézzel manőverezhető, kosara pakolható rendesen, testvérfellépővel bővíthető, 9 kg alatt van. Ülőrész viszont nem egyenesíthető, térdben hajló kialakítású. Lehet vele békávézni, mondjuk én nem szeretek.
      Petra Bugaboo-hoz nagyon kell érteni hogy jót vegyél használtan úgy átvernek vele hogy csak nézel Cameleon nekem nagyon-nagyon alacsony volt és a két első kereke pici de amúgy jó kocsi bár apa szerint nagyon csúnya de van aki belezúg a márkába amúgy tényleg sok a varia vele froggal is keverik kint angolon veszik itthon meg eladják a cart annak aki olcsóbban szeretne jó bugaboot
      Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.11., 21:40.

      Comment


        borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem van egy zappom ,de szerintem ez nem egy terepbabakocsi.mondjuk még nem teszteltük,viszont kis helyen elfér.
        ez igaz mi bevásárláshoz vettük csak az alvó gyereket nem lehetett áttenni bele

        Comment


          tetszik ez a mura egyre jobban...kényelmes lehet ez már ilyen pici babának is?
          nem hiszem el ,ma is le kellet venni a kendőböl ,bele a janeba(mondjuk ebbe nem tetszik hogy nem látom) és már aludt is
          én lennék a legboldogabb ha csak kendőzhetnék mint Annával,de ez a kölök...

          Petra olyat szeretnék amivel nem úgy dönthető hogy a lába égnek áll,mint a zappban.
          Azt csak utazósnak vettük ,mielőtt tudtam volna hogy babakocsimániás lesz.
          Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
          "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

          Comment


            Borka merre laksz? tali, mura próba?? szívesen elviszem megmutatni
            enyém Alex volt ilyen, Erikkel meg meg kellett tanulni kendőzni pedig ő luxus kocsival indított

            Comment


              zugló
              de jó lenne
              Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
              "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

              Comment


                az Pest nem rossz mennyire vagy mobil ? én Újhartyánról gyakran járok Pestre Erzsébet, Csepel, CseHo klub pl vagy ez kint van neked nagyon?

                Comment


                  hát az elégé...
                  Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                  "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                  Comment


                    borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hát az elégé...
                    akkor beszélünk meg egy közelebbit priviben jó?

                    Comment


                      Ha használtan veszel bármit, azt célszerű megnézni, próbálni - de ez nem csak a Bugaboo-ra vonatkozik.

                      Borka, tja, ennek nem hajlítható fel a lábrésze, bár kiskomát ez nem zavarja.

                      Comment


                        Mik azok a kocsik jobb minoseguek amiknek az elso es hatso kereke kulonbozo meretu?
                        Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                        Comment


                          legzoszerv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha használtan veszel bármit, azt célszerű megnézni, próbálni - de ez nem csak a Bugaboo-ra vonatkozik.

                          Borka, tja, ennek nem hajlítható fel a lábrésze, bár kiskomát ez nem zavarja.
                          persze de ha nem értesz hozzá nem fogod tudni hogy frog vázon ül a cameleon ülés és az mégiscsak átverés
                          barátnőm kisfiának volt cameleon őt sem zavarta úgy emlékszem szép volt nekik, Alex meg nem szerette a kagylós ülést, bugaboo bee plusom volt az kiskocsinak nagyon jó a legjobb ha bkv-nék az jöhetne szóba csak
                          Alexes bee plusos képem az van sok....
                          Utoljára szerkesztette Gabriell; 2014.07.29., 23:39.

                          Comment


                            sazsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mik azok a kocsik jobb minoseguek amiknek az elso es hatso kereke kulonbozo meretu?
                            hű Zsófi szűkítsd még egy kicsit légyszi

                            Comment


                              Na ugy vagyok vele, hogy a streety tok szuper, de nincs eselyem csak a mozest es autos ulest eladni a kesobbiekben igy eladnam az egesz csomagot.
                              Helyette vennek egy konnyu, kicsire csukodo babakocsit, ami teljesen donthrto, nagyobb kupola, s megfordithatosaghoz, forditva felcsatolashoz nem ragaszkodom.
                              Ugy gondolom, hogy a kulonbozo meretu kerek jobb a terepen.
                              Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                              Comment


                                Hm terepen a fújható kerék a tuti ez biztos de nem a kerék méret a leginkább döntő hanem hogy van e normális rúgózása a kocsinak amúgy azért van igazság abban is amit írtál a fújható után ez a jön rosszabb útra talán

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X