Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ezeken kívül még jónéhány babakocsira rá lehet tenni a maxi cosit. Maxi cosi, Bebe confort , Abc design, Bugaboo stb. A Bugaboo -ról csak jót lehet olvasni. Kérdés, hogy mik a szempontok; kicsi legyen és könnyű vagy nem emelgeted nem hurcolod kocsi csomagtartójában, 3 vagy inkább 4 kerekű stb.
    Utoljára szerkesztette mpmarta; 2016.01.02., 09:11.
    Márti és a három fiú :
    Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

    Comment


      Elmentem korbeszimatolni a b.rendonba, hogy egyaltalan hogy neznek ki ezek a kocsik eloben, vegul hirtelen felindulasbol vettem hasznaltan egy buzzt sportulessel,jovo heten erkezik. Mar csak adaptert kell szereznem. Buzz mondjuk pont nem volt a b.rendonban, de jonak nez ki. Koszi a tanacsokat!
      Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
      valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

      Comment


        Szerintem nem fogod megbanni,nagyon jo kis kocsi.Főleg,amíg nem kell buszokra emelgetned...
        Réka és két örökmozgó

        Comment


          Klopédia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem nem fogod megbanni,nagyon jo kis kocsi.Főleg,amíg nem kell buszokra emelgetned...
          egy bosszusagom van csak egyelore: sehol nem talalok hozza maxi cosi adaptert. en vagyok bena, hol lehet ilyet szerezni? J.fogason volt egy, de elkelt.
          Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
          valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

          Comment


            J.fogàson szokott lenni pedig viszonylag sok.
            Márti és a három fiú :
            Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

            Comment


              Teszv.sz? V.tera?
              Márti és a három fiú :
              Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

              Comment


                Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik, hogy ugyanolyan adapter kell a zapphoz is mint a buzzhoz. Nekem van mindkettő, ha nem felejtem el, holnap megnézem. Ilyet láttam is most v.terán. És a dreami mozeshez is ez való így is kereshetsz.
                Márti és a három fiú :
                Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                Comment


                  Akkor lehet, csak türelmesnek kéne lennem... holnap érkezik elvileg a babakocsi. Ez jó hír, ha a buzz-zapp ugyanolyan, mert zappot többet is láttam! Megköszönöm, ha megnézed!
                  Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
                  valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

                  Comment


                    csodabogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

                    Olyan babakocsit keresek, amire ra lehet pattintani egy maxi cosi kagyloulest. Sportresz kellene hozza meg, mert akkor kesobb masodik "kisbabakocsikent" hasznalnank. Az espiro vector air tetszik, a kis bevasarloresztol eltekintve, de mindenutt csak szettben aruljak. Ja, hasznaltan szeretnem venni. Az ilyesmi kocsikat nem lehet kifogni csak vaz plusz uloresz komboban?
                    Masfajta tipus is szoba johet persze.
                    ezt nem ismerem, de szerintem lehet kapni ált részenként is. nekünk pár hónapja van bugabbo, pont a hordozó miatt. van hozzá adapter, tök jó. én sportrésszel vettem a vázat, az most vár a sorára. vettem adaptert és most azzal van a hordozó.
                    meg tesófellépőt vettem külön.

                    még írták nekem tippnek a maxi cosi babakocsikat, csak drágálltam, meg azt hiszem az abc design-nak is van olyan ami használható vele.
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      Megjött a buzz el tudná valaki magyarázni, hogy lehet levenni a pelenkázótáskáját? mert mintha csavarral lenne odafogatva, csak nem járkálhatok egy csavarhúzóval mindenhová

                      A másik, hogy a két nap híján hat hónapos fiam pár napja ül, a sportrészbe, ha döntve van persze, beletehető? Van hozzá memóriahabos üléshuzat is.
                      Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
                      valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

                      Comment


                        Le kell pattintani a vázról, nem könnyű, legalábbis az enyémen és az a két műanyag vmi rajta marad. Elég hülyén néz ki sztem. Nem is igazán használom ezt a táskát.
                        És mehet a sportrészbe nyugodtan. Bulcsú fiatalabb, de múltkor kipróbáltam vele, mondjuk a fektetett pozíció, de Nimróddal már simán.
                        Márti és a három fiú :
                        Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                        Comment


                          csodabogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Megjött a buzz el tudná valaki magyarázni, hogy lehet levenni a pelenkázótáskáját? mert mintha csavarral lenne odafogatva, csak nem járkálhatok egy csavarhúzóval mindenhová

                          A másik, hogy a két nap híján hat hónapos fiam pár napja ül, a sportrészbe, ha döntve van persze, beletehető? Van hozzá memóriahabos üléshuzat is.
                          Zsuzsi mi a táskát nem szedjük le Az csak ilyen bepakololós nekem, de plusz pelenkázó táskát viszek magammal.

                          Boldizsár is 6 hós kb 2 hónapja simán a sport ülés fektetett pozíciójába beleteszem.
                          Barbi , lány,lány,lány,fiú

                          Comment


                            csodabogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

                            Olyan babakocsit keresek, amire ra lehet pattintani egy maxi cosi kagyloulest. Sportresz kellene hozza meg, mert akkor kesobb masodik "kisbabakocsikent" hasznalnank. Az espiro vector air tetszik, a kis bevasarloresztol eltekintve, de mindenutt csak szettben aruljak. Ja, hasznaltan szeretnem venni. Az ilyesmi kocsikat nem lehet kifogni csak vaz plusz uloresz komboban?
                            Masfajta tipus is szoba johet persze.
                            Nekem van egy eladó 3 kerekű Babideal babakocsim, a Quinny Freestyle 3xl klónja. Mi is Maxi Cosi hordozóval használtuk, tökéletes volt. Felfújható kerekei vannak, elmegy nagy hóban, homokban, terepen is. A sportrésze pedig olyan széles, hogy akár egy 3 éves is vígan ücsörög benne. Hátránya, hogy széles a tengelye és nehéz a kocsi, dehát valamit valamiért
                            Ha érdekes lehet, írj rám!
                            Mellékletek

                            Comment


                              Sziasztok! Nagyon kéne nekünk egy babakocsi, könnyű, szemből is tolható , nem kagylóüléses. szemezgettem a topikból, meg már mindenhonnan. A maxi cosik nehezek, a britax tetszik, de drága, az espiro vector pro-t tudnám használtan venni, arról van tapasztalata valakinek? tényleg jó? kicsit bizalmatlan vagyok. tágas a sport része? tényleg könnyű? rendszeresen bkv-zom is, bár ezt egy jane nomaddal is megtettem, nem tudom, ahhoz képest ez mekkora...nehéz eljutni ide-oda élőben megnézni..

                              Comment


                                esetleg az air jobb v rosszabb? két félét látok belőle, a váz más egy kicsit, de már nem látom át. abból is van olyan, ami kagylóüléses és olyan , ami nem?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X