Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sziasztok! Olyan újszülött babakocsit keresek, amit csak kiegészítőként használnánk kendő mellett tavasszal. Mi a véleményetek a külön mózeses babakocsikról? Aminek kemény falú mózese van. Szempont a vásárlásnál, hogy könnyű legyen és könnyen beférjen az autó csomagtartójába.
    Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

    Comment


      piros84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok! Olyan újszülött babakocsit keresek, amit csak kiegészítőként használnánk kendő mellett tavasszal. Mi a véleményetek a külön mózeses babakocsikról? Aminek kemény falú mózese van. Szempont a vásárlásnál, hogy könnyű legyen és könnyen beférjen az autó csomagtartójába.
      Én kiegészítőnek a második mellé egy 3 az 1-ben babakocsit vettem. Én utálom külön tárogatni a 86 alkatrészét a szipi szupi hatalmas babakocsiknak, ennek meg egyben van a mózes és a sport része is, ami jó lehet ha nagyobb lesz. Baby max tria a neve azt hiszem. Ja és az autós hordozót rá tudom kattintani külön, így még kevesebb helyet foglal mondjuk a kocsiban. Szegény első gyerkőckét nem szerettem felébreszteni, amikor elaludt a hordozóban, de ha felkötöttem miután megálltunk akkor felébredt. Így jó lesz, hogy alhat a hordozóban, ha meg felkel utána és szintúgy nem fogja bírni a tologatást, mint a bátyja, akkor jöhet rám.
      Arnold baba anyukája

      Comment


        Ja és nálunk is szempont volt, hogy konnyű legyen és kocsiba beférjen.
        Arnold baba anyukája

        Comment


          Sziasztok!

          Tudna valaki ajánlani nekem esernyőre csukható babakocsit, amely újszülött kortól is használható (dönthető), könnyű, kicsi, BKV-kompatibilis, szuperjó?
          Pl. Mamas&Papas Trek (ez nagyon szimpatikus, de személyes véleményt nem igazán láttam még róla), Chicco Echo, ilyesmikre bukkantam így gyorsan, mikor rákerestem neten.

          Köszi!
          Roland (2015.09.) anyukája

          Comment


            Nekünk chicco van, pontos fajtáját nem tudom, de az Echo-hoz hasonlít nagyon. Már többféle márkájú babakocsink volt, és ez nagyon kényelmes, sok funkciója van, pont amennyi kell, stabil, tisztítható, szóval eddig a legjobb.
            Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

            Comment


              phangan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

              Tudna valaki ajánlani nekem esernyőre csukható babakocsit, amely újszülött kortól is használható (dönthető), könnyű, kicsi, BKV-kompatibilis, szuperjó?
              Pl. Mamas&Papas Trek (ez nagyon szimpatikus, de személyes véleményt nem igazán láttam még róla), Chicco Echo, ilyesmikre bukkantam így gyorsan, mikor rákerestem neten.

              Köszi!
              Ez az: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=78221

              Comment


                Sziasztok!
                Nálunk a család óriási nyomást gyakorolt, hogy vegyünk babakocsit, de én csak kendőt vettem előre. Most, hogy két hónapos a kisfiam, már tudom, hogy milyen funkcióra kell a babakocsi - és most vásároltam is egyet használtan.
                Nekem arra jó, hogy amikor autóval+gyalog megyünk, akkor a kagylóülés-rész bepattintható a babakocsi-talpba, így nem kell a manócskát bolygatnom (pláne, ha alszik); illetve futok is a babakocsival, ennek megfelelőt is választottam.
                Szóval a babakocsi nem az ördög találmánya, csak szerintem fontos, hogy tudatosan válasszon az ember.
                És ez előre nem könnyű.

                Comment


                  Sziasztok!

                  Olyan babakocsit keresek, amire ra lehet pattintani egy maxi cosi kagyloulest. Sportresz kellene hozza meg, mert akkor kesobb masodik "kisbabakocsikent" hasznalnank. Az espiro vector air tetszik, a kis bevasarloresztol eltekintve, de mindenutt csak szettben aruljak. Ja, hasznaltan szeretnem venni. Az ilyesmi kocsikat nem lehet kifogni csak vaz plusz uloresz komboban?
                  Masfajta tipus is szoba johet persze.
                  Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
                  valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

                  Comment


                    Quinny zapp? Esetleg zapp xtra?
                    Márti és a három fiú :
                    Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                    Comment


                      Én pont most tervezem meghirdetni a quinny buzz babakocsinkat. Sport és mózes van hozzá, kompatibilis maxi cosival.
                      Réka és két örökmozgó

                      Comment


                        mpmarta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Quinny zapp? Esetleg zapp xtra?
                        A zappról le lehet venni az ülést? az xtráról gondolom, igen, mert ott megfordítható, ha jól tudom. De egyébként kicsinek találom a kerekeit.

                        Klopédia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én pont most tervezem meghirdetni a quinny buzz babakocsinkat. Sport és mózes van hozzá, kompatibilis maxi cosival.
                        Mózes nélkül nem eladó? (bár nem vagyok komoly érdeklődő, nem vagyok boztos a buzzban...)
                        Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
                        valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

                        Comment


                          A sima zappról is le lehet venni az ülést, csak kicsit macerásabb, mint az xtráról. Kicsik a kerekei az igaz, nekem az van a kocsiban, csak belerakom a hordozót és indulás. Nekem most könnyebb így, mint kendőbe kötögetni, főleg ha alszik. A buzz az itthoni, az olyan nagy és nehéz, hogy nem hurcolom.
                          Márti és a három fiú :
                          Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                          Comment


                            mpmarta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A sima zappról is le lehet venni az ülést, csak kicsit macerásabb, mint az xtráról. Kicsik a kerekei az igaz, nekem az van a kocsiban, csak belerakom a hordozót és indulás. Nekem most könnyebb így, mint kendőbe kötögetni, főleg ha alszik. A buzz az itthoni, az olyan nagy és nehéz, hogy nem hurcolom.
                            Nahat, ez uj info, koszi! A tolokarja fix, ugye? Mert 173 cm vagyok, nem akarom, h kenyelmetlen legyen tolni. Es kell vmi adapter, hogy rategyem a hordozot?
                            Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
                            valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

                            Comment


                              A zapp tolókarja fix. Én 170cm vagyok, nekem megfelel, de azért nem túl magas sztem. Kell adapter hozzá. Ha szerencséd van, a kocsival együtt lesz; vagy lehet külön is venni.
                              Márti és a három fiú :
                              Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                              Comment


                                csodabogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A zappról le lehet venni az ülést? az xtráról gondolom, igen, mert ott megfordítható, ha jól tudom. De egyébként kicsinek találom a kerekeit.



                                Mózes nélkül nem eladó? (bár nem vagyok komoly érdeklődő, nem vagyok boztos a buzzban...)
                                Hàt lehet végülis a mózes nélkül is...
                                Réka és két örökmozgó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X