Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás állapotosan

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nkriszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, próbálkozom
    De lejjeb már csak valahová a pocak alá tudom kötni. Az meg nem lesz nagyon lent?
    Nekem ssc-vel ugyanez volt, ha meg lentebb raktam, akkor máshol fájt, de mindenképp próbálkozz még több féle megkötéssel, hátha valamelyik végül beválik, aztán úgyis érezni fogod ha már semmi sem jó.
    G. [laluna - Saibogujiman kwenchana] és a makettek

    Comment


      fairy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Elöl hordozni meddig szabad pocakosan? Tudom, ekkora gyereket már egyáltalán nem szabadna, de így tudom a leggyorsabban elaltatni (kb. 5 perc), máshogy viszont nagyon nehéz, ha egyáltalán sikerül.
      Előbb utóbb úgyis más elalvási módot kell kitalálnod mert nem fog elférni csak a pocid tetején. (most elképzeltem...)
      Egyébként csak beleteszed, vagy mászkálni is kell vele? Én az elején egy darabig még fogtam elöl, de csak egy helyben, nem hordoztam.
      G. [laluna - Saibogujiman kwenchana] és a makettek

      Comment


        Hát igen, nyilván lesz egy olyan pont, amikor már fizikailag megvalósíthatatlan Az a baj, hogy ha csak fogom, akkor iszonyúan tekereg, a hordozóban pedig pár perc alatt lenyugszik. Sétálni nem feltétlenül kell, elég, ha csak ringatózok. Egyébként már jó ideje úgy altattam, hogy csak melléfeküdtem, de miután kb. 2 hónapig nem én altattam, annyira rosszul voltam, ez elromlott.
        D. a feminista, L. (2010.05.25.) az énekes-táncos mérnökpalánta , V. (2012.08.21.) az utánozóművész kiskirálylány és egy szülinapi kisfiú (2017.05.16.)
        http://szelidszavakkal.blogspot.hu/

        Comment


          fairy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Elöl hordozni meddig szabad pocakosan? Tudom, ekkora gyereket már egyáltalán nem szabadna, de így tudom a leggyorsabban elaltatni (kb. 5 perc), máshogy viszont nagyon nehéz, ha egyáltalán sikerül.

          Nálunk ugyanez a helyzet.Gőzöm sincs, hogy mit fogok csinálni, mert manducában 5 perc, a nélkül 1,5 óra mire elalszik. Ha elalszik egyáltalán.

          Comment


            fairy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Elöl hordozni meddig szabad pocakosan? Tudom, ekkora gyereket már egyáltalán nem szabadna, de így tudom a leggyorsabban elaltatni (kb. 5 perc), máshogy viszont nagyon nehéz, ha egyáltalán sikerül.
            Én valszeg megpróbálnám őt átszoktatni másképpen elaludni.
            Amikor már nem bírtam a 8 kilós fiamat a karomban, akkor melléfeküdve altattam el...működött! Nem kiscit lepődtem meg
            Angica + 4 kicsi
            tej-, tojás- és cukormentes:
            http://angi.mentesnasi.hu

            Comment


              de jó, hogy ideataláltam
              Panna lányka és hátha egy gézengúz pocaklakó anyája

              Comment


                angica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én valszeg megpróbálnám őt átszoktatni másképpen elaludni.
                Amikor már nem bírtam a 8 kilós fiamat a karomban, akkor melléfeküdve altattam el...működött! Nem kiscit lepődtem meg
                Köszi, úgy néz ki, már meg is oldódott Nem részleteztem, hogy hogy alakult ki ez a helyzet, szóval én is már jó ideje mellékfekve altattam, aztán a terhesség elején én nagyon-nagyon rosszul voltam, apja és szüleim vették át az altatást, ők hintában és sokszor akár 1,5-2 órát is tartott, vagy feladtuk inkább. Mikor újra én kezdtem altatni, velem még kevésbé volt hajlandó megmaradni a hintában, ha melléfeküdtem akkor is csak tekergett, meg otthagyott, és mivel még mindig nem vagyok 100%-os, nem volt türelmem, energiám ehhez a harchoz Aztán leszereltünk a hintát és apa is elkezdett melléfekvős módszerrel altatni és tényleg pár nap alatt megszokta és most már nincs gond Hiányzik a hordozás, de belátom, hogy most tényleg nem kéne
                D. a feminista, L. (2010.05.25.) az énekes-táncos mérnökpalánta , V. (2012.08.21.) az utánozóművész kiskirálylány és egy szülinapi kisfiú (2017.05.16.)
                http://szelidszavakkal.blogspot.hu/

                Comment


                  Én még az utolsó napon is simán hordoztam. Örültem is, hogy bírom, mert én is így altattam. Aztán megszültem, és rájöttem, hogy most már tényleg nem tudok hordozni. Megbeszéltük, és simán megy az altatás így is.
                  Ivett, Zengő (2010.03.19), Zente (2012.02.10.)
                  Eladó kendők!

                  Comment


                    De gondolom háton. L. háton nem alszik el, vagy csak nagyon hosszú idő alatt.
                    D. a feminista, L. (2010.05.25.) az énekes-táncos mérnökpalánta , V. (2012.08.21.) az utánozóművész kiskirálylány és egy szülinapi kisfiú (2017.05.16.)
                    http://szelidszavakkal.blogspot.hu/

                    Comment


                      Én a 30. hétig bírtam hordozni Ákost, szerettem volna tovább is de egyszerűen nem ment. Ráadásul a várandósság utolsó két hónapja alatt naaaaagyon meleg nyári hetek voltak... sőt egész szeptember igazán nyárias volt.
                      Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                      Comment


                        mi a 31et tapossuk es hatigyerekként alszik el a kicsi (vagyis kozepso) erdekes modon soha nem faj semmim tole, nem feszit a hasam v iesmi. ja és E hónapokig nem engedte, h hatrakossem (vagy barhova) aztan egyszercsak mutatta a kendot es jott a hatamra. aztan nemsoka kiderult miert, hamarabb tudta a kistesot mint mi
                        AandikaA

                        Comment


                          sziasztok? érdeklődnék h van-e tapasztalat pocakosan ssc-vel hordozni? vagy felejtsem el? még nincs úton a kistesó, de már most agyalok h hogy lesz a legkényelmesebb mert nem babakocsizunk.
                          köszi!
                          Egy fiú és egy lány meg egy fiú és egy lány

                          Comment


                            anno nekem hármaskával való várandósságomkor csak csatossal tudtam vinni -röviden- ketteskét, semmi mással nem ment igazán pláne a várandósság vége felé... azért szerettem a csatost mert nem kellett sokáig előre hajolnom -mint a kendőnél amig elrendezgetem, mert nagyon lassú lettem és nehézkes. és vmiért a csatosnál a derékpánt párnázása olyan kényelmes is volt, de hosszan sehogy sem birtam már el a 17 kilóst.
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              zsukora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              sziasztok? érdeklődnék h van-e tapasztalat pocakosan ssc-vel hordozni? vagy felejtsem el? még nincs úton a kistesó, de már most agyalok h hogy lesz a legkényelmesebb mert nem babakocsizunk.
                              köszi!
                              Amíg bírtam (nem sokáig), addig ssc-ztünk. Egy idő után már nem tudtam hordozni, és amúgy is gondban lettem volna, mert lent csatolva nem volt kényelmes, túl fent csatolva sem, a pocimon meg nem akartam volna.
                              G. [laluna - Saibogujiman kwenchana] és a makettek

                              Comment


                                én az egész várandósság alatt hordoztam. kendőben is, csatosban is. nekem egyáltalán nem volt kényelmetlen...
                                mondjuk alapból is magasra kötök/csatolok...
                                Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X