Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tradicionális hordozók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali, elvileg be tud hozni a férjem pár darabot, ha szeretnétek. de nem tud biztosan egyféle színt vagy ilyesmit. elvileg 5000 körül vagy kevesebb az ára, egy ottani nő csinálja és hímzett. ennyit tudok. ha valakit komolyan érdekel, így akkor írjon még ma lehetőleg, legkésőbb holnap, mert épp csak kirándul Daliban utána megy 2000 kilóméterrel északabbra
    szia,
    írtam privátot

    Viki,
    köszönöm a tájékoztatást és a felajánlást is,
    ha egyszer arra járok akkor fogok neked előtte szólni..

    megnézem a linkeket is..
    selendangom szerencsére van, a csúszócsomót is sikerült elsajátítanom hála Öko Mama Tündének
    csatlakozom hozzátok itt ebben a topikban

    Comment


      képek...
      Mellékletek
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        nagyon szépek!
        Zsófi
        Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

        Comment


          fú, ezek gyönyörűek!!! ha én lennék ott el nem lehetne mozditani onnan
          Viki
          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

          Comment


            képek kettő.

            na most az előző hsz 1 képein van a "kicsi" ami a férjem szerint mondjuk kb!!! kisebb gyerekekhez van, ő 2 évesig tippelte és ez a hsz 1. kép pedig a nagyobb. ezek téglalap alakúak.

            van a négyzet alakú ami a kettő között lehet méretre.

            ez egy másik nő volt mint amit először kérdezett. itt épp ezek voltak. színt csak nagyjából lehet belőni, nem szeretném, ha a férjemnek ezzel kellene szerencsétlenkednie. szóval olyat el tudok képzelni, h csak ez ne legyen amúgy mindegy.
            ár: nincs konkrét csak amit írtam, mert egyéni alkul tárgya. ma amikor megkérdezte ezt a nőt, természetesen magasabb árat mondott, mert kínában is szeretnek alkudozni, meg jóval többet mondani. szóval fix csak akkor lesz ha megvan h mennyi kell, odamegy a férjem és lealkudja amennyire tudja. így csak azt tudom mondani, h max 5000.
            ha mondjuk "csak" 5-6 ember kér, akkor azt valószínűleg haza tudja hozni, ha többen akkor posta lesz. ami valamennyivel megdobja a költségeket de szerintem ennyi emberre annyira vészes nem lesz.

            szóval ennek függvényében kéretik jelezni az igényeket, akinek így ok, h mekkorát szeretne (milyen formát) és kb milyen színt.


            Viki szakértsd meg a képeket légyszi.

            pár nap múlva valószínűleg ezeket az infókat kiveszem, mert ez itt off. a képek maradhatnak mert azok ide valók

            ui: ja csak egyet felejtettem el még, a férjem előre láthatóan aug-ban jön haza, nem tudjuk sajnos, h mikor...
            Mellékletek
            Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2011.07.08., 10:05.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              fú, ezek gyönyörűek!!! ha én lennék ott el nem lehetne mozditani onnan
              a legviccesebb, h a férjem figyelt fel rá, én nem is reagáltam először rá, aztán megint megkérdezte, h nem is érdekelnek a HORDOZÓK???
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment




                Viszonyitás kedvéért, hátha hasznos a beibei-em 71 széles, 77/93 magas (77 cm magas a body maga, de a pántrész növeli a magasságot -a sötétbarna rész az- és azzal együtt 93 cm magas) és bőven elég hosszú még az 5 évesemnek is békásan. De nem kell méregetnie férjednek, csak gondoltam, megmérem a beibei-em ha már szóba került.
                Utoljára szerkesztette celesztina; 2011.07.08., 10:22.
                Viki
                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                Comment


                  oké köszi!! szerintem sem szentírás, meg a férjem azért annyira nem vájtszemű, vagy hogy mondják
                  na jó de az, mert észre vette ezeket

                  és a formák? hogy van téglalap meg négyzet?
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    pill csak elaludt a ded a kezemben és nem tudo gépelni
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                      Viszonyitás kedvéért, hátha hasznos a beibei-em 71 széles, 77/93 magas (77 cm magas a body maga, de a pántrész növeli a magasságot -a sötétbarna rész az- és azzal együtt 93 cm magas) és bőven elég hosszú még az 5 évesemnek is békásan. De nem kell méregetnie férjednek, csak gondoltam, megmérem a beibei-em ha már szóba került.
                      Na, akkor ez a méret nekünk is megfelelő lenne a 3 éveshez!
                      Zsófi
                      Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

                      Comment


                        még régebben egy ebayes boltban láttam hasonlókat (itt) méreteket is ir, amúgy van honlapjuk is ezeknek és ott irnak a babahordozásról is (itt összegyűjtöttem) -vannak fotók is. Úgy tudom terület-jellemző a hordozó bodyjának alakja, diszitése -sajnos többet nem tudom, hogy van-e még vmi jelentősége hogy az egyik négyzet a másik téglalap, van amelyik fejtartósnak tűnik, stb...
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          Már elkezdtem írni a privit de kitöröltem, győzött a józan eszem
                          Nagyon szépek a képen mind, de tudom, hogy úgysem használnám, így nagy sóhajjal lemondok róla. Mondjuk remélem, egyszer láthatom valaki másét élőben
                          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                          Comment


                            na ja, én sem fogom használni, de kell...na ez nem volt ésszerű próbálom megmagyarázni magamnak, h akár falidíszként is jó lesz, meg hát ócó
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              én remélem, tudom majd használni, alany lesz hozzá bőven (mostanában Julinka mindig személyes sértésnek veszi h nem őt hordozom ) és a podegik a kedvenceim és jön a szülinapom...szóval tuti érveim vannak férjnek
                              Viki
                              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                              Comment


                                Ne dumáljatok rá, jóvan? Egyáltalán nincs szükségem egy olyan piros paneles-fekete keretes izére, még ha szép is
                                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X