Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tradicionális hordozók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    De szép!
    Katik('84. és '10.10.10.)
    hta

    Comment


      Oké...töröltem
      Utoljára szerkesztette tati80; 2011.07.05., 18:43.
      Tati,a mindenlébekanál, hajszálvékony Csicsóka (2009.09.25),és a meglepetés vasgyúró KópéKoma (2011.02.03)anyukája

      Comment


        de szép ez olyan mint egy beibei
        Viki
        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

        Comment


          de jó én nem is tudtam, h van ilyen. azt hittem h podegi. miben különbözik a kettő?
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            méretükben: a podegi téglalap alakú (a széles pod fekvő téglalap, a keskeny pedig álló) bodyval rendlekezik, a beibei kockás (izé négyzetes?) bodys És az eredetük más földrajzilag (a pod koreai mig a beibei dél-kinai) A beibei pántja is más: szélesebb mint a podegié (vagy egy mt-é) de keskenyebb mint egy kendős podegié (vagy kendős mt-é), és nem bélelt.
            Viki
            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

            Comment


              köszi Viki, nagyon jó, h így tudod ezeket
              bár nem tudom minek, de lehet a férjem vesz is egy ott készültet nagyon olcsó amúgy.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                mybeibeit vagy Kinában vesz?
                (és köszönöm, szeretem a podegiket, beibeiünk is van sztem nagyon jó hordozó )
                Viki
                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                Comment


                  kínait kínában egy nő varrja ott.
                  van kézzel meg géppel varrottja. a kézi nem tudom milyen lehet...
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    sziasztok,
                    de jó, hogy idetaláltam
                    épp a napokban jöttem rá, hogy mennyire szeretnék egy beibei t erre megnéztem a tradicionalishordozok.blogspot.com oldalt és most pedig ide találtam,
                    de jó
                    ez a link amit gooppan tett fel, lenyűgöző...lesz mit nézegetnem napokig

                    most már elég a kendő nézegetésből,
                    segítenétek, hol jutnék hozzá beibei hez vagy egy szép hmong hoz vagy kangahoz?

                    köszönöm

                    Comment


                      Paci, nem akar a férjed nagy tételben behozni ilyet?
                      Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                      Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                      Comment


                        Hihi...lehet engem is érdekelne
                        Tati,a mindenlébekanál, hajszálvékony Csicsóka (2009.09.25),és a meglepetés vasgyúró KópéKoma (2011.02.03)anyukája

                        Comment


                          Na jó, igazából ha csak állva lehet belekötni a gyereket, akkor lehet, h annyira nem használnám, nemtom. De szépnek szépek
                          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                          Comment


                            SzilvAlma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            sziasztok,
                            de jó, hogy idetaláltam
                            épp a napokban jöttem rá, hogy mennyire szeretnék egy beibei t erre megnéztem a tradicionalishordozok.blogspot.com oldalt és most pedig ide találtam,
                            de jó
                            ez a link amit gooppan tett fel, lenyűgöző...lesz mit nézegetnem napokig

                            most már elég a kendő nézegetésből,
                            segítenétek, hol jutnék hozzá beibei hez vagy egy szép hmong hoz vagy kangahoz?

                            köszönöm
                            a blogon nem irtam hol lehet venni? nem tényleg, nem, megnéztem majd javitom addig is:
                            beibei: csak egy készitőről tudok az egész világon, mybeibei.com , ha jársz Bp-n szivesen megmutatom a mienkét, de elég sűrűn használjuk igy egyelőre kölcsönadni sajnos nem tudjuk

                            hmong: olgakittler a magyar készitő, a fura hordozós topikba linkelt vki egy eladót pont az expresszről asszem, keressem meg a linket? De hmongunk is van, azt kölcsön is tudom adni hogy megnézhesd, kipróbálhasd

                            kanga: magyar forgalmazóról nem tudom, selendang van itthon is, az elég hasonló, kicsit más a mérete de nem sokkal. Azt tudom, hogy láttam egy külföldi webboltot ahol kanga és kitenge is kapható és elég szimpi a hely -tervezgetem egy ideje hogy majd egyszer rendelek tőlük...de még nem jött össze.

                            danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Paci, nem akar a férjed nagy tételben behozni ilyet?
                            igen ezt én is akartam kérdezni, ill nem is nagy tétel érdekelne csak plusz 1
                            Nekem van beibei-em elvileg az is álló-baba-hordozó, szóval hogy nyújtott lábú, de békában használom simán
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              bocsi h külön posztban de itt a beiebi békalábbal
                              Click image for larger version

Name:	2010-05-27 046-horz-crop.jpg
Views:	1
Size:	70,3 KB
ID:	4828929

                              és poénból megéztem egy játékbabával hagyományos nyújtott lábas kötéssel is -igy sztem tök olyan a kicsi mint egy kis selyemhernyó (na ezt nem tudtam beszúrni)
                              Mellékletek
                              Utoljára szerkesztette celesztina; 2011.07.07., 06:34.
                              Viki
                              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                              Comment


                                hali, elvileg be tud hozni a férjem pár darabot, ha szeretnétek. de nem tud biztosan egyféle színt vagy ilyesmit. elvileg 5000 körül vagy kevesebb az ára, egy ottani nő csinálja és hímzett. ennyit tudok. ha valakit komolyan érdekel, így akkor írjon még ma lehetőleg, legkésőbb holnap, mert épp csak kirándul Daliban utána megy 2000 kilóméterrel északabbra
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X