Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babajelek - jelelés halló babákkal

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    dittikee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Honnan gyűjtöd a jeleket? Van neten vmi jó hely? Nagyon megtetszett ez a jelelés nem is tudtam h van ilyen:-)
    Van egy könyv, amit ingyen letölthetsz a netről is:
    http://data.hu/get/1677666/Babajelek.pdf.html
    válaszd a lassú letöltést, az ingyenes.
    Judit -Nóra (2012.07.29.) és Anna (2016.07.24.)

    Comment


      köszönöm BRJudit!

      Comment


        Szívesen
        Judit -Nóra (2012.07.29.) és Anna (2016.07.24.)

        Comment


          dittikee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia! Honnan gyűjtöd a jeleket? Van neten vmi jó hely? Nagyon megtetszett ez a jelelés nem is tudtam h van ilyen:-)
          Babajelek pdf-re keress rá a googlebe😉
          2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

          Comment


            Bocsi nem láttam h van másik oldal is
            2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

            Comment


              :-) néztem youtubon is egyre jobban tetszik:-) beleszerettem:-) :-) :-)

              Comment


                Nagyon cukik, meg lehet őket zabálni.Most én egy picit magam alatt vok mert Enit megint jobban érdekli más.Ha kint vagyunk a szabadban a pléden,mindíg lekolbászol a fűbe és azt tépegeti.Kicsit korai, de nem tudom a fűről leszoktatni.Majd kinövi, felfedező lett belőlünk megint.
                2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

                Comment


                  Kende szerintem most kezdi igazán kapisgálni a jeleket. Odáig van a lámpákért, párszor nagyon hangsúlyosan mutattam neki, most már ezt egyértelműen mutatja, nyitja-csukja a tenyerét. Azóta jobban lesi a többi jelet is.
                  Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

                  Comment


                    Sziasztok!
                    Jól eltűnt a topik. Hogy álltok?
                    Kendének az áttörést, azt hiszem, a lufi hozta meg a napokban. Egyszer mutattam meg neki, azóta használja, és ezzel párhuzamosan elkezdett még néhány jelet használni (kutya, fürdés, forró, telefon, zaj/hallom, virág, néha a lámpa, plusz az orrfújást önszorgalomból mutatja). Most megint kezdem élvezni. Kiderült, hogy mikor megindul valahova, akkor nem csak véletlen akad a kezébe valami, hanem eleve azért a valamiért megy oda. Legalábbis amit tud jelelni, azt már elindulás előtt mutatja.
                    Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

                    Comment


                      Bár nem konkrétan a jeleléshez tartozik, de azért kapcsolom ide, mert anno írtam, hogy a jelelő babáknál mennyire szépen látszik, hogy mire emlékeznek és mire figyelnek stb. Szóval nálunk már beszéd van, de pl. ma énekeltem neki egy altatót, azt a dalt egyébként én sosem énekeltem neki, csak anyukám nagyon baba korában. Erre rámnéz és azt mondja, hogy ez Jutka mamitól van.
                      Ismét megerősítés, hogy a magatehetetlen babakorszak alatt is sokkal többek, mint amennyit általában képzelnek az emberek.
                      Judit -Nóra (2012.07.29.) és Anna (2016.07.24.)

                      Comment


                        Sziasztok!

                        Mi is jelelünk a nyolchósommal, pár hónapja kezdtük, de egyenlőre csak nevet rajta. Nektek mikor kezdett el visszajelelni? Tudom még korai ennyi idősen, de érdekelnek a tapasztalataitok!
                        Rosemary és B (2013.12.12)

                        Comment


                          Nekem a kicsi 7 hónaposan, de neki pár hetes-hónapos kóra óta mutattam pár jelet, és ő egy nagy utánozóművész, a tesója is motiválja ebben. A nagy kb. 14 hósan, szinte egyből, vele akkor kezdtük csak. Nagy egyéni különbségek lehetnek
                          D. a feminista, L. (2010.05.25.) az énekes-táncos mérnökpalánta , V. (2012.08.21.) az utánozóművész kiskirálylány és egy szülinapi kisfiú (2017.05.16.)
                          http://szelidszavakkal.blogspot.hu/

                          Comment


                            Na kiváncsi vagyok nagyon! Igazából jelel, csak mi nem értjük, hogy mit.
                            Mindig integet meg "variál" a kezeivel.
                            Rosemary és B (2013.12.12)

                            Comment


                              Mi nem jelelünk.. vagyis azt hittem, nem, de egy ideje a 17 hósom a kutyatrükköket mutatja a kutyának. Ül-fekszik, forog, nyusziülés Szóval jelel a kuytával
                              Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                              Kisfiúcipők

                              Comment


                                Jelel!!! Mutatja a lámpát meg néha a tejet. Bár olyankor általában elég türelmetlen és inkább a ruhámat rángatja. De a lámpa az nagyon megy, mondja is hozzá, hogy áppa és a napra is ezt mondja.
                                Rosemary és B (2013.12.12)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X