Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi a linket! Hüüh ezt a törtenetet nagyon szerettem gyerek/tini koromban. Azt hiszem B.-nek ez sok lenne kicsit. Ugyan nem olvastam a könyvet, de filmet nagyon nyomasztonak ereztem sok reszen.
    Most kedvet kaptam elolvasni, könyvtarban meg van, kikölcsönzöm.

    Stellar Rose! Jol emlekszem, hogy ti Magyarorszagon kivül laktok? Es ott is van jutalom könyv az iskolaban?
    Itt szerencsere nincs.

    Pammut: Mi felolvastuk, hogy ki mit mond, de bevallom, hogy ezt a Ruminit szerettem a legkevesbe.
    Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

    Comment


      Mi egy nap alatt elolvastuk (hétvége volt), gyorsan túl is lettünk rajta, én is úgy csináltam mint Zsófi A fényvizek tényleg kárpótol! Sajtos Rozi a kedvencem
      Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

      Comment


        Köszi a tippeket és a bíztatást.
        Hát nekem muszáj egy kicsit húznom, most meg az én Fényvizek rendelésemre ült rá kicsit a Pagony.
        Aki rendelt tőlük és utalt: megvárta a számla küldését vagy utalt a visszaigazoló e-mail alapján? Mert a számla késik.... Az előző nagyon flottul ment.
        Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

        Comment


          Zsuzs, igen kulfold, es nem, nincsen a Mo-i ertelemben konyvjutalom (pl evvegi).
          Eddig mondjuk semmilyen se volt (8 ev Waldorf), most talalkoztam eloszor ezzel a gyerekem uj iskolajaban, ahova szept. ota jar. 2x kapott ev eleje ota konyvutalvanyt, eloszor azert, mert megnyert egy poszterpalyazatot, ez volt az elso dij. Masodjara pedig egy biologia szorgalmi feladaton joval tobbet dolgozott az elvartnal (tenyleg fel delutan azon matatott, nagymeretu 3D illusztraciot keszitett sejtekrol), es a biosztanara javasolt jutalmat neki, kitette'k a munkat a folyosora, hogy mindenki lathassa, stb (motivacios celbol, gondolom).
          Az elson annyira nem lepodtunk meg, vegul is mindenhol van "fodij", de a masodikon total, mert orommel, sajat motivaciobol csinalta a gyerek, eszebe nem jutott, hogy jar erte valami (itt osztalyzas nincs is).

          Amugy nem vagyok egy konyvjutalom fan, annak ellenere sem, hogy iskolai eveim alatt tobbszor kaptam, mint nem (akkor pont ezert nem is ereztem "igazsagtalannak", he-he). Felnottfejjel jottem ra, mennyire nem (volt) fair az a rendszer.
          Utoljára szerkesztette Stellar Rose; 2016.06.14., 09:15.

          Comment


            Pammut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi a tippeket és a bíztatást.
            Hát nekem muszáj egy kicsit húznom, most meg az én Fényvizek rendelésemre ült rá kicsit a Pagony.
            Aki rendelt tőlük és utalt: megvárta a számla küldését vagy utalt a visszaigazoló e-mail alapján? Mert a számla késik.... Az előző nagyon flottul ment.
            Nekem is késett a számla, de kb 2 napot, megvártam az utalással. éN AMIKOR ÍRTAM utána meg is kaptam a levelet hogy másnap érkezik a csomag. Ma rendeltem újra (gyerekágy elején vagyok, így nem jutok el könyvesboltba sem sajnos)
            Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

            Comment


              Stellar Rose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zsuzs, igen kulfold, es nem, nincsen a Mo-i ertelemben konyvjutalom (pl evvegi).
              Eddig mondjuk semmilyen se volt (8 ev Waldorf), most talalkoztam eloszor ezzel a gyerekem uj iskolajaban, ahova szept. ota jar. 2x kapott ev eleje ota konyvutalvanyt, eloszor azert, mert megnyert egy poszterpalyazatot, ez volt az elso dij. Masodjara pedig egy biologia szorgalmi feladaton joval tobbet dolgozott az elvartnal (tenyleg fel delutan azon matatott, nagymeretu 3D illusztraciot keszitett sejtekrol), es a biosztanara javasolt jutalmat neki, kitette'k a munkat a folyosora, hogy mindenki lathassa, stb (motivacios celbol, gondolom).
              Az elson annyira nem lepodtunk meg, vegul is mindenhol van "fodij", de a masodikon total, mert orommel, sajat motivaciobol csinalta a gyerek, eszebe nem jutott, hogy jar erte valami (itt osztalyzas nincs is).
              Megmutatom oket:-)
              Amugy nem vagyok egy konyvjutalom fan, annak ellenere sem, hogy iskolai eveim alatt tobbszor kaptam, mint nem (akkor pont ezert nem is ereztem "igazsagtalannak", he-he). Felnottfejjel jottem ra, mennyire nem (volt) fair az a rendszer.
              Nagyon szép munkák!
              Én az előző írásodat úgy értelmeztem, hogy nem sz intézmény, hanem ti ajándékoztok könyvet a jeles események alkalmából. Mi pl mindig könyvet adunk: évzáróra, még balett vizsgára is. Névnapot nem szoktuk tartani különösebben, de egy könyvet kapnak akkor is, illetve szülinapra is mindig van egy könyv meg valami más is.
              Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

              Comment


                Koszi, kedves vagy:-)
                Nem, nekem csak 1 fiam van (a "gyerekek" a sulira vonatkozott:-)
                Oszinten megvallom, nem szoktunk ajandekot adni ilyesmiert, most kicsit el is gondolkodtam, miert
                Talan mert a Waldorf-ban sem evzaro nem volt (klasszikus ertelemben), sem jegyekben merheto bizonyitvany.
                Vizsgai mar voltak (zene pl), kivaloan is teljesitett, de valahogy akkor sem jutott eszunkbe kulon ajandek.
                Most azert biztos csapunk valami kis unneplest, ha meglesznek a kiserettsegi vizsgaeredmenyei a nyar vegen:-)

                Comment


                  Ja, igen, amikor megirta most egy-egy vizsgajat majus-juniusban, utana elmentunk fagyizni

                  Comment


                    Segítsetek! Ismeritek ezt a könyvet?

                    http://www.csaladinet.hu/hirek/szaba...nyeremenyjatek

                    Köszi!

                    Comment


                      Csak fél szemmel olvastam az elmúlt pár oldalt. Ha a Gesztenye, a honalapító-t keresi valaki, itt a helyi Alexandrában láttam 2 példányt.
                      Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                      Comment


                        Könyvtárosunk rám tukmált egy rakat gyerekkönyvet. Többek között Franklin könyveket. Meg volt ott Mohabácsi könyv is. Én nagyon szeretem, sajnos a kisfiam kevésbé értékeli még.
                        Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                        Comment


                          @Stellar Rose: Ja ertem, azt hittem amolyan ev vegi jutalmazas van mint amit MO-on szokas (es ezt nagyon megalazonak ereztem függetlenül attol, hogy a gyerekem kap-e vagy sem).
                          Latszik a munkan, hogy kemenyen dolgozott velük a fiad.
                          Most is Waldorfba jar?
                          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                          Comment


                            Megalazonak talan nem mondanam, inkabb igazsagtalannak magat a rendszert. De -ahogy irtam is- en csak felnott fejjel ertem meg ra, hogy ezt felfogjam
                            Nem, mar nem W-ban van a gyermek, az ovi egy reszet es az alt. isit vegezte ott, most egy (alternativ) gimibe jar, ez 2 eves (GCSE program).

                            Comment


                              Nem böngésztem át pontról-pontra a topikot, de elsőre a kereső se dobta ki, így megkérdezném, hogy hogy tudtok ajánlani jó hangoskönyveket 10 év körülieknek (fiús is, lányos is jöhet). Köszi!
                              Szép az élet öt gyerkőccel...

                              Comment


                                Szia Andi
                                nekünk a Durell-ek vannak meg.léghajóval a világ körül/dínók földjén-pokorny lia.
                                A sötétben látó tündér-pogány judit.
                                Maszat hegy-mácsai pál.
                                Most hirtelen ezek ugrottak be.rég hallgattuk...
                                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X