Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bejelentkezés nélkül, csak az előnézeti (kis) képek látszanak. A nagy képekhez elég bejelentkezni, nem befolyásolja a hozzászólások száma.
    Van pár kép, amit külső oldalakról illesztettek be, ezek között van pár, ami nem jelenik meg, mert már nem elérhetőek. De ezt tényleg csak pár képet érint (kb 20 oldalt néztem meg).
    Nem látok problémát, plusz jogosultságot igénylő tartalmat.

    Más topikban van hasonló probléma?

    Minden hozzászólás jobb felső sarkában van egy #szám. Az a konkrét hozzászólásra mutató link. Esetleg még egy ilyet ha elküldenél, az nagy segítség lehet.

    Comment


      Nem sikerül törölnöm ezt a “hozzászólást”, itt nem jött össze az “idézet”, aztán sikerült, azért törölném ezt😛. Erre is kapok választ? Köszi.
      Utoljára szerkesztette ZsAlma; 2022.11.16., 20:44.
      Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

      Comment


        barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Bejelentkezés nélkül, csak az előnézeti (kis) képek látszanak. A nagy képekhez elég bejelentkezni, nem befolyásolja a hozzászólások száma.
        Van pár kép, amit külső oldalakról illesztettek be, ezek között van pár, ami nem jelenik meg, mert már nem elérhetőek. De ezt tényleg csak pár képet érint (kb 20 oldalt néztem meg).
        Nem látok problémát, plusz jogosultságot igénylő tartalmat.

        Más topikban van hasonló probléma?

        Minden hozzászólás jobb felső sarkában van egy #szám. Az a konkrét hozzászólásra mutató link. Esetleg még egy ilyet ha elküldenél, az nagy segítség lehet.
        No hirtelen ezt találtam még:
        https://mamami.hu/forum/forum/mamami...7808#post27808

        mármint ebben a posztban is van írva, hogy van kép, de én mégsem látom.

        Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

        Comment


          Abban a hozzászólásban nincsenek képek.
          1-1 eltűnt kép, megszünt képre történő hivatkozás előfordulhat, főleg 10+ éves posztokban. Nem látok olyan problémát, ami miatt írtál.
          A saját posztba írd bele nyugodtan, hogy törölve. Automatikusan oda lesz írva, hogy szerkesztve.

          Comment


            Rendben.
            Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

            Comment


              ZsAlma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              No hirtelen ezt találtam még:
              https://mamami.hu/forum/forum/mamami...7808#post27808

              mármint ebben a posztban is van írva, hogy van kép, de én mégsem látom.

              Megnéztem én is, szerintem ezeket a képeket Kriszti később leszedte.
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                Sziasztok!

                ELkezdtem régesrégi felhasználóktól, akiknek kevés hozzászólásuk volt, furcsa üzeneteket kapni. "Vendégüzenet"-et hagynak, így jelenik meg az üzeneteim között, nem kattintok bele, de a tárgy True Females, meg Real Women és hasonlók. Úgy tűnik feltörögetik a régi, nem nagyon használt profilokat.

                Ezzel lehet valamit csinálni? Féljek/ne féljek, hogy kapok ilyeneket?

                Köszi!

                Comment


                  Kedves Florifer!

                  Ha nem ismerős, gyanúsan nem ismerős küldte, szuper, hogy nem kattintottál rá.
                  Kaptam róluk értesítést. Pár napja jeleztem is belső csatornán, hogy ezek valószínűleg nem valós üzenetek.
                  Az utolsó ilyen üzenet magyar szolgáltatótól érkezett. Feltört fiókok esetén gyakoribb, hogy külföldről jelentkeznek be.

                  A következő napokban utánajárok, hogy ki küldheti.

                  Barkácsoló

                  Comment


                    barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Florifer!

                    Ha nem ismerős, gyanúsan nem ismerős küldte, szuper, hogy nem kattintottál rá.
                    Kaptam róluk értesítést. Pár napja jeleztem is belső csatornán, hogy ezek valószínűleg nem valós üzenetek.
                    Az utolsó ilyen üzenet magyar szolgáltatótól érkezett. Feltört fiókok esetén gyakoribb, hogy külföldről jelentkeznek be.

                    A következő napokban utánajárok, hogy ki küldheti.

                    Barkácsoló
                    Köszi szepen, en is hasonlóra gondoltam, a profilokat csekkoltam le, tenyleg régóta inaktívak, de azert garázdalkodnak itt valakik. Nyilvan nem a 20 hsz-es profil 2015 óta nem bejelentkezett valódi tulaja...

                    Comment

                    Mamami portál footer

                    Összecsuk

                    Friss bejegyzések

                    Összecsuk

                    Cikk a mamami portálról

                    Összecsuk

                    szivárvány
                    Betöltés...
                    X