Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérések, kérdések a webmesterhez

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Most kerültem géphez. Még mindig lassan tölt be? Nem érzek lassulást.
    A privát üzenetek előnézeti képnél látok problémát, de azt a következő frissítésnél fogom javítani.
    Na most nekem is gyors.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      #62
      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Na most nekem is gyors.
      Valami központi varázslás lehetett a szerveren, de ezekből az infókból mindig kimaradok 😬
      Visszanézve a fórum monitorozását, hajnalban lassú volt minden, és kiesések is lehettek. Reggel óta viszont úgy látom, hogy minden gyorsabb egy kicsit.

      Comment


        #63
        Szia!

        Jobb ötlet híján ide teszem fel a kérdésemet. Van nekem egy régi felhasználóm, de 2013 óta nem voltam aktív és nem tudok belépni. Elképzelhető, hogy egy, már nem létező email címről regisztráltam, mert minden elfelejtett jelszó próbálkozásom kudarc. Van valami megoldás? Kit keressek? Kinek írjak? Köszi előre is.

        Comment


          #64
          Marcsika82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

          Jobb ötlet híján ide teszem fel a kérdésemet. Van nekem egy régi felhasználóm, de 2013 óta nem voltam aktív és nem tudok belépni. Elképzelhető, hogy egy, már nem létező email címről regisztráltam, mert minden elfelejtett jelszó próbálkozásom kudarc. Van valami megoldás? Kit keressek? Kinek írjak? Köszi előre is.
          Szia!
          Kérlek írd meg nekem privátba, hogy milyen néven, email címmel,... voltál régen regisztrálva. Ha egyértelműen tudunk azonosítani, segítek visszaállítani a korábbi fiókot.

          Comment


            #65
            Sziasztok! reggel12-t le kellene nagyon állítani. az indított növényes topikjait törölni. Felvettétek vele a kapcsolatot? Tényleg egy személy van mögötte? Tényleg egy anyuka? Tényleg......?
            Bocs csak ez így nagyon sok és bosszantó. Tönkre vágja a fórumot, és el is ijeszt innen másokat.
            Szerintem SOS intézkedni kellene. Lehet, hogy már tettetek lépéseket, mert a napokban nem volt egyáltalán elérhető a fórum, de úgy általában a mamai.
            KÖSZI!!!!
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              #66
              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! reggel12-t le kellene nagyon állítani. az indított növényes topikjait törölni. Felvettétek vele a kapcsolatot? Tényleg egy személy van mögötte? Tényleg egy anyuka? Tényleg......?
              Bocs csak ez így nagyon sok és bosszantó. Tönkre vágja a fórumot, és el is ijeszt innen másokat.
              Szerintem SOS intézkedni kellene. Lehet, hogy már tettetek lépéseket, mert a napokban nem volt egyáltalán elérhető a fórum, de úgy általában a mamai.
              KÖSZI!!!!
              Nóri, reggel összes hozzászólása a nöinet oldalra mutat, és anyoka80 is csatlakozott hozzá, az ő hozzászólása is a nöinet oldalra nyit. Mi ez a nöinet oldal???
              B & B & R & B

              Comment


                #67
                nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Nóri, reggel összes hozzászólása a nöinet oldalra mutat, és anyoka80 is csatlakozott hozzá, az ő hozzászólása is a nöinet oldalra nyit. Mi ez a nöinet oldal???
                Fogalmam sincs, de iszonyat bosszantó
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  #68
                  Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Fogalmam sincs, de iszonyat bosszantó
                  Köszönjük a spam jelentéseket is...
                  Minden jel arra utal, hogy egy személy van több név mögött.

                  Comment


                    #69
                    nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Nóri, reggel összes hozzászólása a nöinet oldalra mutat, és anyoka80 is csatlakozott hozzá, az ő hozzászólása is a nöinet oldalra nyit. Mi ez a nöinet oldal???
                    Ezt a nőinet linket csak egy postban láttam. Mit nézek be? Hol szerepel még?
                    Köszönöm!

                    Comment


                      #70
                      barkacsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Ezt a nőinet linket csak egy postban láttam. Mit nézek be? Hol szerepel még?
                      Köszönöm!
                      Pl a víztisztítósban is a nőinet oldalra mennek a hozzászólásában az akrív linkek. Meg még van máshol is. olyan kevesen maradtunk nem szertné szerintem senki h még ezt a keveset is széttrollkodják.
                      B & B & R & B

                      Comment


                        #71
                        Komposztálos topikban is nőinet..https://mamami.hu/forum/forum/mamami...l%C3%A1s/page4
                        B & B & R & B

                        Comment


                          #72
                          Takarékoskodjunj topik szintén női net
                          https://mamami.hu/forum/forum/mamami...%C3%A1n/page14
                          B & B & R & B

                          Comment


                            #73
                            Víutisztító, ismét női net...
                            https://mamami.hu/forum/forum/mamami...s-miert/page62
                            B & B & R & B

                            Comment


                              #74
                              nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszönöm.

                              Comment


                                #75
                                Click image for larger version  Name:	leragasztottszaj.jpg Views:	0 Size:	25,3 KB ID:	5269315


                                Megvan a véleményem a fórumról!! :-( Lelépek innen! :-(

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X