Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Új fórumfelület

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Régebben én is többször jelentettem gyanús felhísználókat, szpemmelőket, és mindig eltűnt a hozzászólás, tehát eljutott az adminokhoz. Szerintem megvannak az eszközeik. (Tegnap én is láttam egy fura topikot, lehet, hogy te is arról írsz.)
    igen regen igy volt. most mar harmadjara jelentem ugyanazt az embert kozben hetek teltek el es semmi sem tortenik. a hsz ei ott vannak figyelmeztetest nem latok. ezert erdeklodom itt hogy eljut egyaltalan az illetekesekhez a jelentes vagy sem. alig van mar ertelmes elet itt es annak egy resze is idiota reklamozas meg megmagyarazhatatlanul fura topic. engem rendkivul zavar

    Comment


      Off: Yettap írtam mailt.
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Off: Yettap írtam mailt.
        koszonom lattam valaszoltam

        a problemas topic amugy ugyanott van ahol eddig semmi sem tortenik. Pedig szerintem abszolut a moderalando kategoria

        Comment


          Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          koszonom lattam valaszoltam

          a problemas topic amugy ugyanott van ahol eddig semmi sem tortenik. Pedig szerintem abszolut a moderalando kategoria
          Egyetértek. Nahát nahát, nálam is kiveri a biztosítékot.
          Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

          Comment


            és még mindig ott van. Érdekel valakit? figyel valaki? van itt még valaki? tényleg rendben van, hogy egy ilyen topic hetekig fent lehet? Azt már meg sem említem, hogy az a folyamatosan reklámozó felhasználó akit többször jelentettem már megint reklámoz. Minek. Úgysem történik semmi.

            Elnézést a hangvételért de engem felháborít, hogy erősen szexuális jellegű tartalom mindenféle következmény nélkül szabadon megjelenhet és hetekig szerepelhet ezen a felületen. A mamami nem erről szólt régen és egy ilyen topicot kb egy órán belül töröltek az illetékesek.

            Comment


              Nagyon gáz!!! De nézd meg az adminok se járnak fel a fórumra rendszeresen. Én a mamamibolt fb.jára szoktam írni ha nagy gond van, s semmi reagálás.

              Nem kéne esetleg egy-két új admin aki ráér ilyenekre? Csak mert sokkal több is lehetne a fórum.
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon gáz!!! De nézd meg az adminok se járnak fel a fórumra rendszeresen. Én a mamamibolt fb.jára szoktam írni ha nagy gond van, s semmi reagálás.

                Nem kéne esetleg egy-két új admin aki ráér ilyenekre? Csak mert sokkal több is lehetne a fórum.
                El kellene dönteni, hogy mi legyen ezzel a felülettel. Ezt nem rosszallóan mondom csak tárgyilagos vagyok. Kell? Nem kell? Van kapacitás a fenntartására? Kb 20-30 aktív tag van a többiek meg jönnek spammelni. Ennek mi az értelme? Én ott tartok, hogy egyfajta hűségből járok még ide, de igazából akit akarok elérek telefonon vagy emailen. Akik még itt vagyunk szerintem már ismerjük egymást akár személyesen akár más netes csatornákon keresztül.
                Csak mindig ugyanoda lyukadok ki. nagyon sajnálom, hogy ez lett a fórumból mert nekem sokat jelentett egykor.

                Comment


                  Kriszti detto. Már én sem vagyok annyira aktív, mint régen. De azért jó egy ilyen közösségben maradni
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    babamosoly. barkacsolo
                    https://mamami.hu/forum/forum/mamami...us-szopiztatas
                    Orgazmikus szoptatás topik, jelentettük többször, nem történt semmi.

                    https://mamami.hu/forum/forum/mamami...xualis-neveles
                    Ezt a topikot is jelentettük, hogy rossz helyen van. Illetve ugyanaz a topiknyitó -így már borzolja a kedélyeket.

                    https://mamami.hu/forum/forum/mamami...elefonos-munka
                    A topikot jelentettem, a topik nyitó folyamatosan a termékét reklámozza. Régóta.

                    Kérlek, vmit csináljatok ezzel.
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      Én nagyon sok segítséget kaptam itt, ezért sokat jelentett. Viszont előre félek, hogy az a valaki, aki nyitogatja a fura topikokat, előbb utóbb eléri a 100 hozzászólást és belelát majd a zárt topikokba. Én baromira nem örülnék, ha láthatná a gyerekem fényképét, vagy más személyes dolgokat. Így most erősen fontolgatom, hogy rászánom az időt és törlöm a hozzászólásaimat és hátat fordítok a fórumnak. Lehet, hogy üldözési mániám van, meg besz*ri vagyok, de úgy érzem, hogy ez a felület nem nyújt védelmet.
                      Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                      Comment


                        Csak egy kérdés, a zárt topik, ami régen 100hsz felett volt, vajon most is az? Mert ha nem, akkor én is kezdhetek törölni mindent.
                        "Azé a világ, aki teleszüli"
                        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                        Comment


                          Sziasztok! Minden zárt maradt, ami zárt volt. Nekem sajnos nem küld az új rendszer értesítést valamiért. Bori írt privát üzenetet a fb-on. Nagyon valószínű, hogy a többieknek sem. Próbálom megnézni, most egy fél napot itthon vagyunk, de írok Maricának.
                          Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                          Comment


                            Hogy lehet az h. nulla hsz.el lehet topikot nyitni? Régen nem volt ez így, nem?
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              Ezt én sem értem.
                              Amúgy a gyanús topikokat nyitó felhasználó már nincs, nem tudom, hogy magát törölte-e, vagy admin, viszont az általa indított két topik még most is megvan, pedig szerintem azokat is jó lenne törölni.
                              Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                              Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                              Comment


                                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                El kellene dönteni, hogy mi legyen ezzel a felülettel. Ezt nem rosszallóan mondom csak tárgyilagos vagyok. Kell? Nem kell? Van kapacitás a fenntartására? Kb 20-30 aktív tag van a többiek meg jönnek spammelni. Ennek mi az értelme? Én ott tartok, hogy egyfajta hűségből járok még ide, de igazából akit akarok elérek telefonon vagy emailen. Akik még itt vagyunk szerintem már ismerjük egymást akár személyesen akár más netes csatornákon keresztül.
                                Csak mindig ugyanoda lyukadok ki. nagyon sajnálom, hogy ez lett a fórumból mert nekem sokat jelentett egykor.
                                Leírtad, ami jó ideje motoz bennem. Először azt hittem, bennem a hiba, hogy nem tudok megbarátkozni az új felülettel... De gyorsan nyilvánvalóvá lett, hogy ennél nagyobb a gond. Személyesen is beszéltem pár mamamival, akik a váltás miatt szoktak le a fórumozásról. Szerintetek a régi felület mellett is ez történt volna? Hisz - ha jól tudom - épp a túlterheltség miatt kellett váltani... Erről már szó sincs :-(
                                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X