Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Új fórumfelület

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      (Írtam aztán fb.n és írtak vissza h. továbbítják az illetékeseknek )
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        vereskata. Jársz erre?
        most láttam csak. van még gebasz?
        Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

        Comment


          vereskata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          most láttam csak. van még gebasz?
          Megjavult több nickről szemetelték tele a fórum egy részét. Hatalmas mennyiségben.
          "Azé a világ, aki teleszüli"
          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

          Comment


            "Egy vendég és -1 másik felhasználó hozzászólt az általad követett bejegyzéshez:"
            Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

            Comment


              Nekem is volt ilyen értesítőm már, csak nem értem h. ki a vendég? Vagy hogy tud hozzászólni stb.
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem is volt ilyen értesítőm már, csak nem értem h. ki a vendég? Vagy hogy tud hozzászólni stb.
                DB hiba lehet, mert ugyan itt nem szólhat hozzá a vendég, de a fórumprogram tudja ezt a funkciót... Csak azért írtam h akit érdekel és admin, megnézheti nálam, de amúgy kis jelentőage van, viszont vicces
                Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                Comment


                  Andrej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  DB hiba lehet, mert ugyan itt nem szólhat hozzá a vendég, de a fórumprogram tudja ezt a funkciót... Csak azért írtam h akit érdekel és admin, megnézheti nálam, de amúgy kis jelentőage van, viszont vicces
                  Ha törölve lesz egy felhasználó, de meg lesznek hagyva a hozzászólásai, akkor a hozzászólások átkerülnek Vendég név alá. Gondolom valami ilyenről lehet szó.

                  Comment


                    barkacsolo
                    Olvasom a régebbi kendős topikokat s feltűnt h. több embernek nem egyeznek a hozzászólás számai a valódival. Azaz hozzászóltak, de mégse látszódik a számokban.
                    pl. Adelka is benne van egy beszélgetésben, meg Marhara is. Ez a Hordozás/Hordozókendő és használata/Baie slings topikban van.

                    És ezzel az a probléma, hogy sokat mutatott valakiről régen h. mennyi hsz.-e van, mert az megbízhatóbbnak tűnt egyrészt, másrészt lett jogosultsága belépni a 100hsz feletti zártabb részre. Meg tudott topikot nyitni a piactéren stb. Azt értem ha régi törölt topikok hozzászólásai törlődnek, na de itt ott vannak a hozzászólások. És itt látványosan látszódik h. valahogy el van számolva ​​​​​​​
                    Mellékletek
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      Köszönöm a jelzést.

                      Comment


                        sziasztok ha valaki privát üzenetben spammel azt hol lehet jelenteni? Jött egy üzenetem a felhasználó nulla hozzászólással rendelkezik és email címet küldött, hogy lépjek kapcsolatba vele ha szeretnék beszélgetni. Nem szeretnék és kellőképpen utálom az ilyesmit. Előre is köszi ha tudja valaki a választ

                        Comment


                          Privátba jöhet nekem vagy vereskatának
                          marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                          Comment


                            Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            sziasztok ha valaki privát üzenetben spammel azt hol lehet jelenteni? Jött egy üzenetem a felhasználó nulla hozzászólással rendelkezik és email címet küldött, hogy lépjek kapcsolatba vele ha szeretnék beszélgetni. Nem szeretnék és kellőképpen utálom az ilyesmit. Előre is köszi ha tudja valaki a választ
                            ugyanez a felhasznalo egyre "erdekesebb" topicokat nyit. jelentettem. nem egyszer tobbszor. lehetne csinalni valamit? csak engem zavar? van egy masik kedvencem is aki ahanyszor megszolal reklamoz az o hozzaszolasait is jelentettem ezek eljutnak egyaltalan az illetekesekhez? vagy feleslegesen nyomkodom a zaszlot meg irom a jelenteseket?

                            Comment


                              Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              ugyanez a felhasznalo egyre "erdekesebb" topicokat nyit. jelentettem. nem egyszer tobbszor. lehetne csinalni valamit? csak engem zavar? van egy masik kedvencem is aki ahanyszor megszolal reklamoz az o hozzaszolasait is jelentettem ezek eljutnak egyaltalan az illetekesekhez? vagy feleslegesen nyomkodom a zaszlot meg irom a jelenteseket?
                              Régebben én is többször jelentettem gyanús felhísználókat, szpemmelőket, és mindig eltűnt a hozzászólás, tehát eljutott az adminokhoz. Szerintem megvannak az eszközeik. (Tegnap én is láttam egy fura topikot, lehet, hogy te is arról írsz.)
                              Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                              Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                              Comment


                                Hogy a manóba lehet 2 hsz. után topikot nyitni? Nem volt limitje valamennyi (15?) hsz. ennek?
                                "Azé a világ, aki teleszüli"
                                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X