Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, limuzin a kislány 9. szülinapján volt, de mondták, hogy már a 8. szülinapra is volt, szóval uncsi. (AKkor még a lányom máshová járt suliba, szóval akkor nem voltunk ezen a bulin.)
    A repülő jó ötlet, köszi. )))

    Egyébként én egyszer elvittem a 16 éves unokaöcsém fapadossal egy egynapos útra, mert még sosem ült repülőn, kb. 5 ezer forint volt a retúrjegy.
    Lányok, aki igazán rendhagyót akar, ami senkinek sem volt, az láthatósági mellényeket bérel is kivezérli a csapatot a parkba közmunkára. Lehet a levélhalmokba ugrálni, seperni a vizet, fetrengeni a sárban, a limuzin már elcsépelt ötlet...
    Egy legényke és egy leányka édesanyja

    Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

    Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

    Comment


      neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lányok, aki igazán rendhagyót akar, ami senkinek sem volt, az láthatósági mellényeket bérel is kivezérli a csapatot a parkba közmunkára. Lehet a levélhalmokba ugrálni, seperni a vizet, fetrengeni a sárban, a limuzin már elcsépelt ötlet...
      Na kérlek szépen ez nekünk megvolt ugyan nem szülinap de egy kedves barátnőm munkahelye minden évben tart egy környezetvédelmi napot, az egész hatalmas cég kivonul a budakeszi vadasparkhoz és a környező erdőben szemetet szed, halomba szedi a leveleket (ezeket zsákokba tettük és ment a vadaspark vaddisznóinak ) vannak ott fa játékok azokat csiszoltuk festettük. A gyerekek iszonyúan élvezték a nagyobbacskák már értették, hogy segítünk az erdőnek, hogy tiszta maradjon vigyázunk rá stbstb.
      hatalmas lelkesedéssel gereblyéztek segítettek ahol tudtak, nagyon édesek voltak.
      De igazad van, szülinapot is lehetne szervezni a témában de nálunk a téli időszak miatt megint kiesik

      Comment


        neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És te tudjuk, hogy Noéval egyidős vagy!
        azaz hát akkor inkáb úgy fogalmazok, hogy 30 évvel ezelőtt is voltak már szülinapi zsúrok. De lehet Noé is tolta már a bulit csak nem tudunk róla

        Comment


          Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          azaz hát akkor inkáb úgy fogalmazok, hogy 30 évvel ezelőtt is voltak már szülinapi zsúrok. De lehet Noé is tolta már a bulit csak nem tudunk róla
          Ja, épített is hozzá egy bárkát, kicsit nagyzolásnak tűnhetett a többiek szemében, de neki jól jött...és ő nem egy pónival szúrta ki az ünnepelt szemét, hanem egy egész állatkerttel rukkolt elő.
          A többek buliját meg elmosta az eső
          A Vadasparkos buli nagyon jól hangzik. Az az igazi a gyerekeknek! Azt még én is élvezném!
          Utoljára szerkesztette neinda; 2017.09.19., 22:08.
          Egy legényke és egy leányka édesanyja

          Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

          Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

          Comment


            neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lányok, aki igazán rendhagyót akar, ami senkinek sem volt, az láthatósági mellényeket bérel is kivezérli a csapatot a parkba közmunkára. Lehet a levélhalmokba ugrálni, seperni a vizet, fetrengeni a sárban, a limuzin már elcsépelt ötlet...
            Ez nagy ötlet! Jövőre eltolom a születésnapot pár héttel és jöhetnek az udvarba levelet gyűjteni
            Zs & T &​​L

            Comment


              zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez nagy ötlet! Jövőre eltolom a születésnapot pár héttel és jöhetnek az udvarba levelet gyűjteni
              Vagy havat lapátolni.

              Lányok, tök viccesek vagytok a délutáni bejegyzésekkel.

              Mi anno az ovis szülőkkel elkezdtünk összejárni, először a gyerekbulik ürügyén, aztán végül már gyerektelen bulikat is tartottunk, volt már 40. szülinap meglepetéspartival, 50. is, aztán szilveszter. Bár már eltelt 4 év és lazulnak a kapcsolatok, de azért néha még most is vannak közös bulik és ez tök jó.
              Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

              Comment


                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Na kérlek szépen ez nekünk megvolt ugyan nem szülinap de egy kedves barátnőm munkahelye minden évben tart egy környezetvédelmi napot, az egész hatalmas cég kivonul a budakeszi vadasparkhoz és a környező erdőben szemetet szed, halomba szedi a leveleket (ezeket zsákokba tettük és ment a vadaspark vaddisznóinak ) vannak ott fa játékok azokat csiszoltuk festettük. A gyerekek iszonyúan élvezték a nagyobbacskák már értették, hogy segítünk az erdőnek, hogy tiszta maradjon vigyázunk rá stbstb.
                hatalmas lelkesedéssel gereblyéztek segítettek ahol tudtak, nagyon édesek voltak.
                De igazad van, szülinapot is lehetne szervezni a témában de nálunk a téli időszak miatt megint kiesik
                Nálunk szombaton volt szemétszedő akció. Állítólag két szabadnapot kapnak érte Karácsony előtt. Az ügy abszolút nyertesei vagyunk, mert a mi utcánkba jöttek Szemetet nem találtak
                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                Comment


                  aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vagy havat lapátolni.
                  Kicsi január, azt majd az ő buliján tartunk
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    Nahát akkor én vagyok az ufo anyuka és a szegény gyerekei, akiknek még sosem volt szulinapi bulija

                    Eddig csak a legnagyobb igényelte volna, de ő túlságosan jóban van Murphyvel és az összes szulinapjat végig szokta betegeskedni, az ovis tortát is mindig csusztattuk
                    Amúgy volt már itthon "babazsur", csak más volt az apropója (pl most hétvégén találkoztak a volt ovis társak, barátok)
                    Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                    Comment


                      Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nahát akkor én vagyok az ufo anyuka és a szegény gyerekei, akiknek még sosem volt szulinapi bulija

                      Eddig csak a legnagyobb igényelte volna, de ő túlságosan jóban van Murphyvel és az összes szulinapjat végig szokta betegeskedni, az ovis tortát is mindig csusztattuk
                      Amúgy volt már itthon "babazsur", csak más volt az apropója (pl most hétvégén találkoztak a volt ovis társak, barátok)
                      Nem vagy ufo es a gyerekeidet sem kell sajnalni szerintem
                      Es a mas apropobol torteno osszejovetelnek is ugyanaz a celja szerintem. Egyutt vagyunk jol erezzuk magunkat

                      Comment


                        aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Persze, csak én saját magamból indulok ki, az én lányom már 10 éves, mint a fiad. Nekik a játszóház már ciki, sőt. "Biztos, hogy nem", hogy a lányom kedvenc mondatát idézzem.
                        4-5 évesen még oké a játszóház, azok vannak 3 ezer körül. Ami nagyobbaknak való (állatkertes, gipszfestős, sütögetős, ilyesmi), az már 5-6 ezer. Annyit meg nem...

                        Nehéz dolgunk van, pont érint a dolog, a lányom 2 hét múlva lesz 10 éves. Elmondok 2 szülinapi bulit, amire az osztálytársai meghívták mostanában.
                        1. Limuzin jött a társaságért, másfél órát autóztak a városban, közben ettek meg gyerekpezsgőztek, utána elmentek egy állatos kávézóba (elég drága hely), ahol tortáztak és minden állatot megsimogattak, majd a vége egy capoiera edzéssel zárult.
                        2. Ez házibuli volt, az anyuka rendelt ugrálóvárat, pónit és egy órás bűvészműsort.

                        Egyelőre fogalmam sincs, mi lesz, mert ezekkel nem tudok és nem akarok konkurálni. Kertünk nincs, lakásban lakunk.
                        (A gyerek otthoni bulit akar, kétszer már volt neki, csak ő nem érezte jól magát, mert a többiek mindent szétdobáltak, kiabáltak, rohangáltak, stb.)
                        hú akkor te nagyon menő kerületben lakhatsz

                        nálunk nem ciki a játszóház egyáltalán tavaly ott volt neki és több osztálytársnak is. nem lenne ciki az itthoni sem, csak azt meg én nem akarom. tavaly olyan szülinapon is volt hogy anyuka otthon szervezte, mese+pattogatott kukorica, pólófestés, ottalvás. nagyon tetszett nekik.

                        szóval ezen a környéken szerencsére nincs ilyen, hogy ciki egy szülinap

                        idén is kb játszóházban lesz csak kicsi és szülők nem férnek be. meglátjuk.

                        biztos van 1-2 menőbb gyerek, akinek már van izgibb élménye, de F nagyon ártatlan, gyermekies a barátai nagyrésze is.

                        4-5 évesen még játszóházban sem volt
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tesóm mindhárom fia december-januári, de ők azt csinálják, hogy nyáron van egy nagy buli (mondjuk nyilván olyan helyen is laknak, hogy megtehetik, nagy kert, trambulin, foci, futkosás), és mindhárom gyerek hívja a barátait, osztálytársat, ovis csoporttársat. Mi azért voltunk ott, mert a két kisebbem pont egyidős az ő két nagyobbik fiával, ha akar, a szülő is ott maradhat, evés, ivás, lazázás Mondjuk mi ott hagytuk a gyerekeket, aztán amikor este háromnegyed hétkor mentünk értünk, mert, hogy hétig tart a buli, még fél kilencig ott maradtunk, és nem mi voltunk az utolsók

                          A tiétek is jó lehetett, ahogy olvasom
                          F egy kis barátnőjének szokott úgy lenni, h neki meg nyáron van, de tavasszal/suli legvége előtt tartják, hogy ne széledjen még szét a társaság.
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ági! Ezek durvák. Amúgy ezen nem kell izgulni, mindig élvezik a gyerekek a nagy flancolást, de annyira tudnak örülni egy nyugis játszós zsúrnak. Én tavaly is néztem netről 'feladatokat' amivel próbáltam kicsit 'animálni' őket úgy fél órára - fiam jól keresztbe tett, még kicsi volt hozzá. De iszonyat jót játszottak. Nálunk is lakás-buli van, csak gyerekek, mert itt is január-februári a csapat.
                            Tavaly a nagy fiamét úgy oldottam meg, hogy oviból vittem haza a társaságot - szülők is örülhettek, hogy kicsit szabadabb a délutánjuk, nem tettünk keresztbe semmilyen hétvégi programot senkinek, és még az idő is korlátozott volt - pont elég volt nekik. Ezt át is vették gyorsan az ovistársak. Mondjuk tavaly csak 5-en lehettek. Szabály, hogy annyian lehetnek az ünnepelttel együtt, ahány éves (tesó nem számít). Momo már tervezgeti, hogy kit hív meg a januári zsúrjára. Van egy kisfiú, aki már iskolás és nem bírtam - na mondtam, hogy őt nem tudjuk elhívni (gonosz anya - tavaly ő pörgött iszonyatosan) Erre mondta, hogy hívja helyette a Rebust, hogy Marcinak is legyen pajtása - ő egy kislány a csoportból - kiscsoportos és Marcinak volt a nagy barátnője tavaly a bölcsiben.
                            A lakás szűkössége miatt nálunk idén is csak gyerekes lesz szerintem, bár jó a szülőkkel is dumálni. Egyelőre maradunk otthon, majd suliban már lehet, hogy nézünk vmi termet.
                            de hogy mondod meg 1-2 szülőnek h ne jöjjön? annó nálunk volt olyan aki mindenhova kísérte a gyerekét. persze volt olyan (mint én) aki meg örült hogy huhh szabad délután
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én nem értem ezeket az ovis, kisiskolás bulizásokat. Mikor jött ez divatba és minek? Mármint a minek az költői kérdés volt... Plusz egy pénzköltési lehetőség és szociális kényszer, kényelmetlenség. Mi nem voltunk még ilyenen és nem is tervezek ilyet, pláne, hogy a lányom nincs összeforrva senkivel, ha lenne, az akkor is 1-2 ovistárs lenne, a többit minek etessem és minek akarjak bulizni vele? Nem beszélve arról, hogy kb. ismeretlen szülők is vannak. Nálunk a szülinap az családi ünnep, ilyenkor lehet nálunk nagymamázni, unokatesózni.
                              nekünk sem volt, de ez gyerekfüggő szerintem. van olyan aki nagyon élvezi az ilyesmit enyém elvolt, mert mindig nagy zsúrja volt, csak nem barátokkal hanem rokonokkal, ő azt is élvezte nagyon. suliban kezdte kérni. mikor sulit váltottunk akkor rászántam magam...azóta meg várja minden évben
                              bár megértené szerintem ha nem lenne. ilyenkor hív régi és mostani osztálytársakat is, ritkán jönnek így össze

                              középsőm 4,5 és neki sem lesz jódarabig, de csak azért mert nincsenek barátai na jó, lehet amúgy se lenne, de így fel sem merül.
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szülinap téma nagyon aktuális nálunk, pénteken lesz itthon. Ha nem esik akkor az udvaron, ha esik, akkor a lakásban. Nem nagy a lakás, gondolom atomrobbanas lesz a vége.
                                hajrá
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X