Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Oké, ott leszünk tízre (bocs, kihagytam egy egész oldalt...)!
    Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

    Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

    Comment


      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      intimtorna akkor:
      még plusz palmi
      andus
      merozsa
      beus

      eddig voltak:
      cukorborsó
      dzsuz
      pynky


      Van-e még valaki?
      b eus, beirtalak
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Eszter! Köszi a receptet!

        Pynky, kösz a szervezést (intimtorna)!
        Írjál vmit, mikor legyen a hagymázás?

        Cipővédő: az én nagylányom ilyen kis hercegnő, hogy nekem ez eddig eszembe se jutott, vagy a csajok csak később vadulnak be? (Pynky, Gerda?)

        Itt is egy kiállítás, ha már a Klimtről lemaradtunk. Szépműben 50% van a ped.ig-re (ez a kiállítás 1800 vagy elővételben 1400 teljes áron). Ja és elölgyereket javasolnak (bár nem tiltják egyértelműen a hátit... komoly hely Én tuti csakazértis hátival mennék, hogy lássák, az se kapja le a képet a falról... )
        Utoljára szerkesztette andus; 2011.03.29., 04:13.
        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

        Comment


          Palmi ok.
          Mi jó korán keltünk. Bár andus még így is megelőzött.
          Ildikó

          Comment


            andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pynky
            Írjál vmit, mikor legyen a hagymázás?
            Hagymázás: legyen ezen a hétvégén? Vasárnap délelőtt jó lenne?
            A pontos helyet nem sikerült megszereznem, mert a férjem a mh-én hagyta a gps-t.

            Az én lányaim 1x mindig elkoptattak egy cipőorrot, aztán megtanultak talppal fékezni
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Cipővédő: az én nagylányom ilyen kis hercegnő, hogy nekem ez eddig eszembe se jutott, vagy a csajok csak később vadulnak be? (Pynky, Gerda?)
              mi tavaly tavasszal vettünk neki motort, mert kérte
              a játszón ugye rengeteg van, na kb 1 hét és száguldozott

              milyen kuponjaid vannak?


              aagica eredeti hozzászólása
              Ilyen létezik? Sosem hallottam róla, valami linket tudsz adni?
              bocsi úgy látszik megszüntették, már csak a cirkuszos kedvezmény van

              http://www.ikea.com/ms/hu_HU/ikea_fa...nerOffers.html
              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

              Nagy zsibvásár itt

              Comment


                andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ja és elölgyereket javasolnak (bár nem tiltják egyértelműen a hátit... komoly hely Én tuti csakazértis hátival mennék, hogy lássák, az se kapja le a képet a falról... )
                ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez de körültekintő! ilyet még nem is láttam. Komolyan itt fetrengek.
                El tudom képzelni, hogy szereztek egy-két rossz tapasztalatot háti vázas gyerekkel, aki minden fordulásnál levert egy- egy kis posztamensre állított műtárgyat
                Akkor tízkor. Ha gyorsan magamhoz bírok térni, összedobok pár palacsintát.
                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                depisek, katt!

                Comment


                  Mi a Krisztus-trilógiát néztük a Várban háti Babbinkás gyerekkel, de nem szóltak:-)

                  Gerda írj, ha utaljak!!!:-)

                  Pynky félretettem egy dm-es kupont:-)
                  Andi
                  Ádám (2007) és Emma (2010)
                  www.bizzbennem.hu

                  Comment


                    cipővédőről annyit, én most cserélem le jó cipőre
                    tavaly itt vettem egy gumis orrút, - nem tom milyen márka, majom van a belsejében, talpnyom a talpán - végigmotorozta benne az őszi szezont és semmi baja
                    a cipővédővel az a gond, h. még pici a lába, így megnöveli a cipőméretet, nehezebb benne járnia
                    így én inkább lecserélem a cipővédőt egy dd stepre, vagy megkeresem a cipő nevét, amit itt vettem
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      meg is találtam: next

                      itt van a topik, benne fotók (Hajniéknak nem lett jó), na ugyanígy néz ki
                      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                      Nagy zsibvásár itt

                      Comment


                        én is inkább gumis orrú cipőt nézek, bár Borcsa még nem hajt olyan gyorsan, csak olyan szép komótosan és azt sem sokáig... ezzel kapcsolatban akarom is kérdezni, hogy motorozni nem hajlandó sokáig, gyalogolni sem, így kb a 2. saroknál már felkéredzkedik.... nekem már kezd nehéz lenni (bár mindenki azt mondja, hogy pehely súllyú.. ) szóval hogyan lehet rávenni, hogy kicsit többet gyalogljon, motorozzon? mondjuk legalább a játszóig?
                        Csilla
                        Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                        Comment


                          Tud valaki a környéken callanetics órát? Régebben jártam, de ott már megszűnt és nagyon szeretnék újra járni, nekem nagyon bejött (nem vagyok az az ugrálós típus).
                          Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                          Aki aromaterapeuta is

                          Comment


                            giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            én is inkább gumis orrú cipőt nézek, bár Borcsa még nem hajt olyan gyorsan, csak olyan szép komótosan és azt sem sokáig... ezzel kapcsolatban akarom is kérdezni, hogy motorozni nem hajlandó sokáig, gyalogolni sem, így kb a 2. saroknál már felkéredzkedik.... nekem már kezd nehéz lenni (bár mindenki azt mondja, hogy pehely súllyú.. ) szóval hogyan lehet rávenni, hogy kicsit többet gyalogljon, motorozzon? mondjuk legalább a játszóig?
                            Játékkal Legalábbis nálunk ez vált be: gyere, szaladjunk el a sarokig! Ha sietünk, még láthatjuk befordulni a kukásautót! Gyere, kapj el, ha tudsz!
                            Nálunk ha apa van a gyerekekkel, akkor vmelyik tuti a nyakában köt ki, ha velem, akkor egyik sem kéredzkedik fel

                            Nem minden gyerek olyan őrült motoros ám!

                            inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            lecserélem a cipővédőt egy dd stepre, vagy megkeresem a cipő nevét, amit itt vettem
                            A dd step gumija sose kopik el!!!! Illetve nekünk Clarks van, az is iszonyat bírja a strapát!
                            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                            Paulo Coelho

                            Comment


                              Láttuk a busz ablakából cukorborsóékat a buszmegállóban. Szerintem Amin látott minket, tökre ránk fókuszált Ildi meg komótosan rakosgatott valamit a szatyorba. Gondoltunk rátok, Á.kertesek
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                Lányok, ezt mályvacsiga Szilvi írta a másik kerületi topicba, bemásolom ide, hátha érdekel valakit...

                                Az ovi nagyon szuper amúgy, két tündéri óvónénivel, mi Mátéval játzsódélutánra járunk oda minden héten egyszer...

                                malyvacsiga eredeti hozzászólása
                                A Csillagberek Waldorf Alapítvány felvételt hirdet a 2011/2012-es évre

                                Ha érdeklődsz a Waldorf-pedagógia iránt és szeretnéd megismerni a leendő pedagógusokat, az épületet, a csoportszobát, a hangulatot, akkor szeretettel várunk a


                                Tájékoztató estünkre
                                2011 április 6.-án, 17 órától


                                a IV. ker., Langlet Waldemár u. 20/a szám alatt.


                                Kérünk, hogy a karonülő babáknál idősebb gyerekek felügyeletét igyekezz házon kívül megoldani, hogy az önfeledt játszásukkal ne zavarjanak téged az odafigyelésben. (A gyerekeknek is lesz alkalmuk eljönni ismerkedni.)

                                Bea
                                Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X