Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem a kedd nem jó, jön egy kedves barátnőm 11re... De majd legközelebb

    Pynky! Írd meg kérlek, merre van a medvehagymás hely, mert már tűkön ülünk! És ha lehet, ne szombat délelőtt menjünk, mert akkor kezdődik az EMK
    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

    Comment


      Zsófi, köszi, akkor majd elnézek oda.
      A Moszkva téri turi, sztem is nagoyn jó, de mindig inkább lányos cuccokat találtam benne...

      Ptymea, nem a férjedet láttam tegnap a Lehel téren sétálni Tündivel? a virágos MT miatt gondoltam, hogy ő az.
      P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

      Comment


        Gerda, a cup rendeléssel mi újság?
        Ha jársz erre, írnál címet, telefonszámot? Délután megyünk felétek, beugranék a ruhákért...

        Zsuzsi, EMK-n találkozunk...

        MEdvehagymalelőhely engem is nagyon érdekel... MEg a közös hagymázás is...
        Intimtornáról van valami közelebbi infó?

        Jó lenne menni Veletek a héten, de mi még mindig dögrováson...
        Bea
        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

        Comment


          Igen, mi megvettük, de még a múlt héten hétfőn, viszont amit te találtál, az nagyon jó áron van, főleg ha nincs szállítási díj.
          Mi sajnos a héten amúgy sem tudnánk elmenni érte, mert holnap védőoltás, aztán meg megyünk anyukámékhoz péntekig.
          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
          Clauwi hordozási tanácsadó

          Comment


            Ne haragudjatok, én lenni nagyon elhavazva

            intimtorna akkor:
            még plusz palmi
            andus
            merozsa

            eddig voltak:
            cukorborsó
            dzsuz
            pynky


            Van-e még valaki?

            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csurák Erzsébet - Az én selyem utam (selyemfestő iparművész) kiállítása
            Engem nagyon érdekel, de a szerda nem jó (az egyetlen itthonos napom

            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pynky! Írd meg kérlek, merre van a medvehagymás hely, mert már tűkön ülünk! És ha lehet, ne szombat délelőtt menjünk, mert akkor kezdődik az EMK
            Esküszöm, hogy nem titkolózom, de a férjem kell hozzá, mert a GPS-ben van a hely.
            Este, ha hazajön (félig éjjel), mondom neki, hogy mondjka meg a koordinátákat.
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Pynky, intimtorna én is... Ha Gerda tud gyerekezni a szomszédban... Köszi.
              Bea
              Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

              Comment


                tess, jó, h ma összefutottunk!

                én is kérnék egy cipővédőt.
                bár nimi nem érzett még rá a lábbalhajtásra, de nyugtassatok meg, h rá fog...
                Edo és Nimród (2009/10/29)

                Comment


                  palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Á.kertet sztem mi kihagyjuk, nincs ped.igazolványunk...
                  Merre van pontosan az a kilós turi?
                  Akkor elsősorban Palminak ajánlom, de ha ő nem él vele másnak is.:
                  Nekem van ped igazolványom meg ákert bérletem is. A pénztárnál kiváltom a 0 forintos jegyet, odaadom és valaki azzal megy be a főkapunál. Holnap reggel még benézek.
                  Holnap ákért tali 10-kor, ha valaki késik keressük egymást.
                  306199503

                  Kilós turi Mammut előtti megálló, majd vissza a híd fele bal oldalt. Elég hatalmas még a villamosról is simán kiszúrtam.
                  Ildikó

                  Comment


                    cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor elsősorban Palminak ajánlom, de ha ő nem él vele másnak is.:
                    Nekem van ped igazolványom meg ákert bérletem is. A pénztárnál kiváltom a 0 forintos jegyet, odaadom és valaki azzal megy be a főkapunál. Holnap reggel még benézek.
                    Holnap ákért tali 10-kor, ha valaki késik keressük egymást.
                    306199503

                    Kilós turi Mammut előtti megálló, majd vissza a híd fele bal oldalt. Elég hatalmas még a villamosról is simán kiszúrtam.
                    És miért váltottál bérletet is?


                    kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    tess, jó, h ma összefutottunk!

                    én is kérnék egy cipővédőt.
                    bár nimi nem érzett még rá a lábbalhajtásra, de nyugtassatok meg, h rá fog...
                    Jaja,kár hogy nem maradtunk tovább, meg klassz hogy azért kerületiek is maradtatok. Az oxigénre belelkesedtem, majd agyalok a saját megoldásomon, mert Edi még elég pici.
                    Ok vettem! Eddig hárman vagyunk!
                    két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                    Eladó XIII. kerületi lakásunk

                    Comment


                      tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És miért váltottál bérletet is?
                      Későn értesültem erről, már megvettem a bérletet, de legalább sosem kell sorbanállni.
                      Ildikó

                      Comment


                        Tess, köszi a cipővédőt. Szuper! Nekem tényleg sürgős lenne, a 700 Ft-os szállítási díj nem is olyan vészes ilyen ár mellett. Azért várjunk még másra is?

                        Ákert holnap hány órakor?
                        Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                        Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                        Comment


                          beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Gerda, a cup rendeléssel mi újság?
                          Ha jársz erre, írnál címet, telefonszámot? Délután megyünk felétek, beugranék a ruhákért...
                          ja megrendeltem, csak lusta voltam adatokat írni utaláshoz
                          szent lászló 137 f 6 20 981 62 97

                          állatkerthez nekem meg ikeja kártyám van, azzal a 2. jegy ingyen van,
                          ha valaki ezért nem jönne (nekem is van bérletem, így két ember kell, vagy vár az áékert előtt és eladja vkinek féláron )

                          ja megyünk mi is, csak hányra?
                          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                          Nagy zsibvásár itt

                          Comment


                            cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Akkor elsősorban Palminak ajánlom, de ha ő nem él vele másnak is.:
                            Nekem van ped igazolványom meg ákert bérletem is. A pénztárnál kiváltom a 0 forintos jegyet, odaadom és valaki azzal megy be a főkapunál. Holnap reggel még benézek.
                            Holnap ákért tali 10-kor, ha valaki késik keressük egymást.
                            306199503

                            Kilós turi Mammut előtti megálló, majd vissza a híd fele bal oldalt. Elég hatalmas még a villamosról is simán kiszúrtam.
                            De jó, köszi, akkor én élnék is vele.
                            P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                            Comment


                              palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ptymea, nem a férjedet láttam tegnap a Lehel téren sétálni Tündivel? a virágos MT miatt gondoltam, hogy ő az.
                              De ő volt az. Tegnap arra sétáltak. A környéken lakunk, a Kassák utcai játszótér mellett.
                              Tímea, Tündike 3 éves

                              Comment


                                inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                állatkerthez nekem meg ikeja kártyám van, azzal a 2. jegy ingyen van,
                                Ilyen létezik? Sosem hallottam róla, valami linket tudsz adni?
                                Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X