Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pont ma néztem a pediped oldalát, ott tényleg nincs kiírva. És tényleg elég...kicsi a kínálat. Azért ha mégis biztos az ingyenposta, akkor feltétlen szóljatok!!!
    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

    Comment


      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ez volt a levél tárgya: It's Back: Free Shipping over $75 for US, Canada and EU!
      kipróbáltam és valóban számított fel pk-t
      nem frissítették volna az oldalt, vagy mi?
      Közben nekem is megjött a hírlevél. Beírtad a kódot a megfelelő helyre? Csak úgy működik.
      Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

      Comment


        Szóval én is szeretnék cipirendelésbe beszállni, mert nekem nics olyan kártyám, amit elfogad. Légyszi, aki felvállalja, írjon privit.

        Most megnéztem és tényleg nagyon kifosztották a leértékelteket.
        Utoljára szerkesztette palmi; 2011.02.08., 18:47.
        P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

        Comment


          aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Közben nekem is megjött a hírlevél. Beírtad a kódot a megfelelő helyre? Csak úgy működik.
          ja nem
          Pálmi mennyiért rendelnél?
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            Én is beszállnék valószínűleg a cipő bizniszbe, bár még egyeztetnem kell itthon... mennyire gyorsan kell dönteni?

            Comment


              üdv Tímea

              nálunk is volt ilyen, hogy csak anya anya anya (sőt még van is )

              Borcsa már kifelé tart talán a hasmenőshanyóslázas dologból (bocs, de lehet undi lesz kicsit), szóval a nyelve hegyére nőtt egy afta szerű vm. erre van vm bevált gyógymódotok? vagy majd szépen elmúlik magától?
              Csilla
              Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

              Comment


                Tímea, öcsém állítólag két éves koráig csak anya-anya volt még a fodrászhoz is utána kellett vinni, annyira sírt....

                Comment


                  Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tímea, öcsém állítólag két éves koráig csak anya-anya volt még a fodrászhoz is utána kellett vinni, annyira sírt....
                  Na, szegényt jól megnyugtattuk
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    csajok tuti 5perces süti
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      Ildi, köszi majd élek a könyvkölcsönzési lehetőséggel, de nem a közeljövőben, mert így is állandóan túlvállalom magam.
                      (A címét egy barátnőmnek kértem.)

                      Timi, üdv, a nagyszülők meg biztosan tudják, hogy ilyen egy baba.

                      Rózsa, várjuk a tornát, az előadás meg
                      két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                      Eladó XIII. kerületi lakásunk

                      Comment


                        Cipőrendelés

                        Mi is beszállunk, így már össze is áll a csapat, ugye?
                        két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                        Eladó XIII. kerületi lakásunk

                        Comment


                          Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Méz: én is imádom, ha kristályos! Sose szoktam visszahígítani. Anyóséktól egyszer kaptunk repcemézet, nekem nagyon ízlett!!!
                          A selyemfűn még filózok, mert most van itthon mézünk, de ha elfogy, jelentkezem!
                          Anyukám megfázásra, torokgyulladásra feketeretek+méz kombinációját szokta használni. A retket kivájja, beletesz mézet, az pár óra alatt a retek levét kioldja, és azt a levet kanalazza ki-naponta 2-3 kiskanállal fogyaszt belőle. Állítólag nagyon hatásos!
                          Réka, rendben, jelentkezz, ha döntöttél...
                          Ezt a feketeretek+méz kombót épp most olvastam a napokban a neten...

                          ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szeretnék kérni egy akácmézet, ha lehet.
                          Persze, hogy lehet.

                          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          beus mennyiségi kedvezmény van? Mi cukor helyett azon élünk.
                          AZ az igazság, hogy ennél olcsóbban senkinek sem adják, ez így is elég jó ár talán...
                          Én is próbálom, ahol csak lehet, a cukrot kiváltani...

                          FOsós-hányós... Én tavaly pont akkor szedtem össze, mikor Nórival egy hónaposan kórházban voltunk... Szerencse, hogy aznap hazajöhettünk... Nem is tudom, hogy láttam volna el a csajszit... Meg ki tudja mi lett volna, ha kiderül...
                          Porc, Nektek jobbulást!
                          Bea
                          Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                          Comment


                            Ja, cipőrendelés... Körbenézek én is, bár át kell gondolnom, lehet, hogy nincs is szükségünk rá...
                            Bea
                            Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                            Comment


                              Köszönöm a tapasztalatok leírását mindenkinek.

                              tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Timi, üdv, a nagyszülők meg biztosan tudják, hogy ilyen egy baba.
                              Éppen ez az, hogy furcsálják a dolgot. El fogom nekik mondani amit itt leírtatok.
                              Az nyugtatott meg, hogy ez nem egyedi probléma.

                              A cipővel kapcsolatban: A pediped nektek bebált? Ha majd járni fog Tündike akkor kell cipő? Kültérbe csak, vagy bent a lakásban is?

                              Beus: Köszi előre is a mézet.
                              Utoljára szerkesztette ptymea; 2011.02.09., 12:40.
                              Tímea, Tündike 3 éves

                              Comment


                                ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszönöm a tapasztalatok leírását mindenkinek.



                                Éppen ez az, hogy furcsálják a dolgot. El fogom nekik mondani amit itt leírtatok.
                                Az nyugtatott meg, hogy ez nem egyedi probléma.

                                A cipővel kapcsolatban: A pediped nektek bebált? Ha majd járni fog Tündike akkor kell cipő? Kültérbe csak, vagy bent a lakásban is?

                                Beus: Köszi előre is a mézet.
                                Timi, ha kicsit is intelligensek, a nagyszülők meg fogják érteni, ha nyugodtan elmagyarázod nekik, hogy nem személyes a dolog a gyerek részéről (ahhoz még túl kicsi), hanem természetes. A probléma nemhogy nem egyedi, hanem nem probléma. Ahhoz, hogy később se ijedjen meg tőlük, hanem bizalommal forduljon más emberekhez, az kell, hogy biztonságban érezze magát az anyja közelében, és ez éppen ebben az életszakaszban alakul ki, nem érdemes a gyerek ellenében kényszerrel belenyúlni ebbe.
                                Sok-sok helyen lehet utánaolvasni, csak egy tipp. Így te is jobban megérted a kislányodat

                                Pedipedet szeretjük Hogy beltérben adsz-e rá cipőt, az inkább csak attól függ, hogy milyen a terep, ha pl. hideg vagy nedves, és nem elég egy zokni, akkor persze igen. Onnantól pedig, hogy leteszed, kint is kell valami a lábára. Erről aztán már ezer különböző vélemény van, puha vagy kemény, kifele döntött vagy másmilyen cipő... a magam részéről puhatalpú-párti vagyok. Persze itt is döntő a terep, játszótéri homokra jó a sima egyrétegű bőr tutyi is, ebből is van ezerféle, majd megismerkedsz velük, mire oda juttok. Betonra, vagy pláne rücskösebb terepekre már kell valami masszívabb. De ha anyagilag belefér, egy Pediped biztos nem rossz beruházás. Használtan is árulnak egyébként mamamik kinőtt puha- meg nem puhatalpúakat, érdemes az adok-veszekben is mindig szétnézni.
                                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                                depisek, katt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X