Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok, mi a határidő a Pedi-rendeléshez?
    Kriszta, Laci és a fiúk
    Értékeléseim
    fkriszta.privi kukac gmail.com

    Comment


      sziasztok lányok,
      igaz zuglói vagyok, de csatlakozhatnék pediped ügyben?
      ha igen, meddig kell megadnom, h mit szeretnék?
      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

      Comment


        http://www.pediped.com/Product/ProductInfo.aspx?id=14

        ebben gondolkoznék. 12-18hós méret, M-es
        fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
        nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
        nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

        kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
        étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

        Comment


          h.a és Kriszta, pár hsz-szel lejjebb írta inga-Gerda h mi az ábra pedi ügyben, neki írjatok. Ő gyűjti talán két kontingens erejéig, ennyinek a rendelését vállalta. Ha nála betelik a kvóta, akkor rálőcsöljük valaki másra
          (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
          depisek, katt!

          Comment


            no, amit elfelejtettem: pynky jobbulást
            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

            Nagy zsibvásár itt

            Comment


              Jobbulást a betegeknek, Pynky, pedig még csokit is vittem neked, meg csokis kekszet, jómagam, és Adamo nevében. A kendő már nála van, és örül nagyon. Na de majd jövő héten megkapod őket.
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                sziasztok, átköltöztünk, megvagyunk, csak még sok a doboz! )

                jobbulást az illetékeseknek!

                rózsa, milyen volt a hétfő?
                Edo és Nimród (2009/10/29)

                Comment


                  halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  porc: a kék-narancsost én is néztem, de a legkisebb 23-as! NAGY... Vagy nyárra belenő a gyerkőc? Valakinek van tapasztalata, hogy a pediped számozás milyen? Vettem két különböző márkájú cipőcskét, és a 21-es kisebb volt, mint a 20-as!!!!
                  Borcsának 21 körül van a lába, de én simán vettem neki flexből egy ilyet, 23-as méretben, mert 1: van benne egy szűkítő, amivel asszem egy számot lehet szűkíteni, 2: az, amiből volt 22-es, épp határesetnek tűnt. Jól jár benne így szűkítővel, és még tud bele nőni...
                  Amúgy meg a grip'n'go pedinek van asszem 21-es mérete is. Mi elmentünk a liliputiba próbálni, ott van mindhárom-féle pediped.

                  Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  hja, Nórit is fiúnak nézik, még a virágos-lilás sapiban is... mert ugye kék overálban van...
                  volt is egy felmérés (a feministák kedvence), hogy ugyanazt a gyereket beöltöztették egyszer lány, egyszer fiú ruhába. Az anyukák egyik esetben babát, másikban meg autót adtak a kezébe... hmm, mégis a ruha teszi az embert
                  Nem csak a játék volt az izgi ebben, hanem az, hogy a fiúnak öltöztetett csecsemőt nagyobbnak, erősebbnek vélték, kevesebbet kedveskedtek vele, és úgy általában máshogy kezelték (pl. beszéd, tartás), mint a lánynak
                  öltöztetettet...

                  Jelentem, meggyógyultunk: ma kérdeztem a nagycsajt, hogy megehetem-e a reggelinél meghagyott vajas kenyeret, és majd' hanyatt estem, mikor aszonta, hogy nem, Borcsa! Aztán még bevágott egy nagy szeletet, meg egy fél tojást tízóraira... Meg már nem hajlandó lemenni a játszira, csak ha jön Ildi és Aminka...

                  Ígértem képeket Pammiról, betettem őket az aláírásomba.
                  Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                  karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                  Comment


                    Ja, és jobbulást a sorstársaknak! Mi volt ma a klubban?
                    Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                    karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                    Comment


                      A legfürgébbek rendelése már úton van. Tegnap leadtam, Halie, Fénysugár majd küldöm a részleteket.

                      Jobbulást a betegeskedőknek!

                      Panna édes!
                      A gengszterek vagányak!

                      Pynky nálam van a kefirgomba! Tegnap délután, kivéve azt az időszakot, amit az utcán töltöttem, szinte végig szobahőmérsékelten volt...remélem ez nem gond. Dzsuz?
                      két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                      Eladó XIII. kerületi lakásunk

                      Comment


                        újra leírom: a pediped rendeléseket hétfőig lehet leadni (feb 14)
                        az igényeket ide küldjétek: nadorgerda kukac gmail pont com
                        én már csak koordinálok, mert már én is adtam le rendelést
                        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                        Nagy zsibvásár itt

                        Comment


                          Gerda! Én végül nem fogok küldeni, csak szólok, hogy ne várj tőlem, összeállunk páran, és nem terhelünk téged a koordinálással. Azt viszont elárulod (akár priviben is), hogy mi a kód, amit a rendelésnél be kell írni, hogy ne legyen postaköltség? Kösziiii!
                          Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                          Comment


                            75SHIP a kód.
                            Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                            Comment


                              Köszi, közben megkaptam priviben is!
                              Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                              Comment


                                pediped rendelés - vám és áfa kérdés

                                Sziasztok, a budai mamamik topikból jöttem látogatóba.
                                Én is szeretnék rendelni, viszont kérdeznélek titeket, hogy intézitek a vám és áfa kérdését?

                                Én anno rendeltem vitaminokat Amerikából és tapasztaltak azt tanácsolták, hogy ne lépjem túl a 60 dolláros csomagértéket, akkor békén hagynak a vámon. Előfordult egyszer-kétszer, hogy mégis több lett a csomag. Volt, hogy átment a vámon viszont egyszer kellett vámkezelési díjat fizetnem.

                                A mostani akció 75 dollárra szól, eleve nagyobb ennél az összegnél. Hogy csináljátok a rendeléseket? Milyen összegekre bontjátok? Van aki már rendelt korábban és nem volt gond a vámon?
                                Köszi előre is a segítséget.
                                Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
                                privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X