Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi az Andus beragadt a nagy B?
    Jól sejtem, hogy szilveszterkor nem lesz klubb? Mert akkor Amin kiván mindenkinek boldog új évet:swsdfdjkh
    Ildikó

    Comment


      betegeskedőknek jobbulást!

      pynky persze h. beszállunk az ajándékokba

      és BUÉK előre is!
      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

      Nagy zsibvásár itt

      Comment


        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi az Andus beragadt a nagy B?
        Jól sejtem, hogy szilveszterkor nem lesz klubb? Mert akkor Amin kiván mindenkinek boldog új évet:swsdfdjkh
        nem, annál rosszabb b-helyzet: almapéptől (el lehet képzeni, hogyan) tönkrement a b teljesen, full klaviatúra-csere kéne, 15-20e, amit kihagyunk. Csak ctrl+v-vel megy, ha valahonnan kimásolom (wordben van rá gyorsbillentyűm, de a neten az nem műxik...), és van hogy nincs idegem váltogatni a kicsi meg a nagy b-t...

        Aminnak és mindenkinek boldog új évet kívánunk mi is, és ha van kölcsönbe 56-os rucitok, várjuk!
        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

        Comment


          Andus, Rózsa, Pynky örülök, hogy jobban vagytok! Lassan mi is kijövünk belőle, csak így minden programot le kellett mondani.

          Andus, helyes név a Panna! Kisruhákat mi is kaptunk, de van egy-kettő saját, azt szívesen viszem.

          A pénztárcás sztorira még nem is reagáltam, hogy szörnyen hangzik, hogy valaki belemászik a táskádba...
          (az egyik alkalmazott elég hülyén viselkedett, nem csak én voltam szemtanúja - majd személyesen elmesélem, bár sokra nem megyünk vele, annyira hogy legközelebb mindenki óvatosabb vagy le is buktathatjuk, ha jobban figyelünk)



          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jó, hogy írtátok a r.mediát, nem is tudtam, hogy nálunk is lehet kapni, hát még, hogy gazdaságosaBB...
          A déháú is hasonló kiszerelés és ár. De ha nem hangsúlyozza ki az ember, hogy a D vagy az R gyártótól kéri, akkor a B-set kapja, biztos nagyobb az árrés, meg mivel kisebb, többször kell menni venni....
          két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
          Eladó XIII. kerületi lakásunk

          Comment


            Boldog új évet!
            két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
            Eladó XIII. kerületi lakásunk

            Comment


              Andus!
              A rózsaszín 56-os rucik épp kölcsön vannak, de az unisex-ek/fiúsak itt vannak nálunk, öcséméknél március végén érkezik baba, addig tudjuk nélkülözni, gondolom addig úgyis kinövi Minimanci! Mikor adjam? És van egy rózsaszín 3 hós (talán) overálunk is, ha néha nem magadra kötve, kabát alatt akarod kivinni...
              Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

              Comment


                andus: DM még nem válaszolt a ruhás kérdésemre

                tess: hogy néz ki az az alkalmazott?

                halie: azt irta Ildi, h tesz be neked 2 fiús harisnyát, az is ugyanannyiba kerül, ha nem kell, nem fizeted ki


                Én is mindenkinek boldog új évet kívánok!!
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  BUÉK,BUÉK.
                  Egyétek a sok lencsét-malacot, igyátok a sok pezsgőt, és táncoljátok szét a cipellőket, csak hogy jól kezdődjön az új év. Szóljon ez az éjszaka a pezsgésről, csillogásról, és a határtalan partizásról.
                  Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                  Clauwi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    Boldog Új Évet Kívánok én is mindenkinek!

                    56os ruhákkal én sem tudok szolgálni, mert sógornőm szintén január elején fog szülni és már nála vannak.

                    Pynky, harisnyát mikor kell fizetni?
                    Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                    Aki aromaterapeuta is

                    Comment


                      Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pynky, harisnyát mikor kell fizetni?
                      Szerintem a gyesből kifizetem és vagy utaljátok v. a klubban lehet fizetni.
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        andus: irt vissza DM, hogy januárban járnak erre, akkor hozzák a ruhákat. De végiggondoltam, és lehet h nem is 56-osok vannak benne, hanem nagyobbak. Majd meglátjuk
                        Szopis párna nem kell? Golyóbisokkal töltött, hosszú, én sokáig használtam gyerekkörülbástyázónak is
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          Nagyon vidám új évet mindenkinek!!! Nálunk megvolt a határtalan bulizás Vannak sztorik, majd mesélek...
                          A legfrissebb, pár perces idei élmény, hogy Nórinak hagytam, vegye le ő a pelust, csak hát nem csak víznemű volt benne, és mire észrevettem.....

                          Rucikat megnézem, ha van, viszem!

                          Comment


                            tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Andus, helyes név a Panna! Kisruhákat mi is kaptunk, de van egy-kettő saját, azt szívesen viszem.

                            Köszi! Tegyél bele egy saját jelet, jó (ha csak pár darab, nehogy elkeveredjen a többivel!)

                            A pénztárcás sztorira még nem is reagáltam, hogy szörnyen hangzik, hogy valaki belemászik a táskádba...
                            (az egyik alkalmazott elég hülyén viselkedett, nem csak én voltam szemtanúja - majd személyesen elmesélem, bár sokra nem megyünk vele, annyira hogy legközelebb mindenki óvatosabb vagy le is buktathatjuk, ha jobban figyelünk)
                            Erre kíváncsi vagyok, mert nekem is van tippem...

                            A déháú is hasonló kiszerelés és ár. De ha nem hangsúlyozza ki az ember, hogy a D vagy az R gyártótól kéri, akkor a B-set kapja, biztos nagyobb az árrés, meg mivel kisebb, többször kell menni venni....
                            Köszi! És általában van belőle, vagy hozatni kell?

                            zsofizsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Andus!
                            A rózsaszín 56-os rucik épp kölcsön vannak, de az unisex-ek/fiúsak itt vannak nálunk, öcséméknél március végén érkezik baba, addig tudjuk nélkülözni, gondolom addig úgyis kinövi Minimanci! Mikor adjam? És van egy rózsaszín 3 hós (talán) overálunk is, ha néha nem magadra kötve, kabát alatt akarod kivinni...
                            Köszönöm! Neked mikor alkalmas? banyatankkal szállítható mennyiség? Mert akkor alkalmas időben elsétálunk érte a nagyobbik Mancival...

                            merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            BUÉK,BUÉK.
                            Egyétek a sok lencsét-malacot, igyátok a sok pezsgőt, és táncoljátok szét a cipellőket, csak hogy jól kezdődjön az új év. Szóljon ez az éjszaka a pezsgésről, csillogásról, és a határtalan partizásról.
                            Khmm... bírom irigyelni azt, akinek nem esik nehezére a fekvés is. Én a magam részéről örültem, hogy épp kényelmesen ülök...
                            Néha azért eszembe jut, hogy jó lenne, ha épp egy sör-uncsi után ugrálhatnék valami koncerten, aztán Panna ugrik egyet-kettőt, és elfelejtem gyorsan...

                            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            andus: irt vissza DM, hogy januárban járnak erre, akkor hozzák a ruhákat. De végiggondoltam, és lehet h nem is 56-osok vannak benne, hanem nagyobbak. Majd meglátjuk
                            Szopis párna nem kell? Golyóbisokkal töltött, hosszú, én sokáig használtam gyerekkörülbástyázónak is
                            A nagyobb rucik is jöhetnek, ha neked nem kell másra, ki tudja mekkora lesz a kiscsaj Szopis párnám van egy nagy kifli, de szívesen veszem azt is, mert az ilyenekből sose elég.
                            Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                            karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                            Comment


                              Andus! Simán szállítható, egy nagyobb szatyorral is. Hétfőtől beindul a mókuskerék, csajok ovibölcsi, én munka. De hétfőn és pénteken nem dolgozom, akkor délelőtt is jó, én is át tudom vinni, különben meg a délutánok mindig. De tudod a számom!
                              Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                              Comment


                                Boldog új évet mindenkinek!
                                I + Sz & G & kisG + Z
                                „Ha boldog akarsz lenni, gyakorold az együttérzést!” XIV. Dalai Láma
                                NÉZD MEG, FONTOS LEHET!!!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X