Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sziasztok!
    Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok minden Mamaminak és családjának!
    A betegeskedőknek gyors gyógyulást!
    Kriszti; tündérbaba Molli (2010. október) boldog anyukája

    Comment


      Én is csak boldog karácsonyt kívánni jöttem.
      Úgy érzem, jó kis közösség alakult ki a klubban, ennek nagyon örülök, és szeretek járni

      Nem írtam még, de az EMK trénerünk (Szentpéteri Julianna) jön a január 7-i klubba. Gyertek minél többen!! (ezt szerintem az emk topikba is beirom)

      Eszter: melyik patikában veszitek a homeos szereket?

      Katy: jó lett Julira a derékmelegítő, csak kicsit bő
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Boldog karácsonyt mindenkinek!
        I + Sz & G & kisG + Z
        „Ha boldog akarsz lenni, gyakorold az együttérzést!” XIV. Dalai Láma
        NÉZD MEG, FONTOS LEHET!!!

        Comment


          Szeretet teljes, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk mi is mindenkinek!
          Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
          Aki aromaterapeuta is

          Comment


            Még annyit akartam kérdezni, pirulva, hogy amikor jön a homeos doki, adhatnánk neki egy teát meg csokit v. valamit. Összeadhatnánk az árát? Juliannáét megveszem én, de az idegen dokit nem tudom fedezni. Fejenként egy százasra hajlandók vagytok v. vegyem meg én v. ne adjunk semmit?
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Boldog Karácsonyt Mindenkinek.
              Szerintem vegyünk, és osszuk el.
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                Szép karácsonyt kívánok Mindenkinek!!!
                (Jól lemaradtam sokmindenről, termeltek rendesen... )
                Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
                Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

                Comment


                  pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én is csak boldog karácsonyt kívánni jöttem.
                  Úgy érzem, jó kis közösség alakult ki a klubban, ennek nagyon örülök, és szeretek járni

                  Csatlakozom!!!

                  Nem írtam még, de az EMK trénerünk (Szentpéteri Julianna) jön a január 7-i klubba. Gyertek minél többen!! (ezt szerintem az emk topikba is beirom)

                  Eszter: melyik patikában veszitek a homeos szereket?

                  A Duna Patikában (asszem Visegrádi u. 48.) rendeltem meg, hamar meghozták - Teri javaslatári Remedia típusút, sokáig kitart, gazdaságosabb...
                  merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na, csak hogy még szebb legyen a karácsony, mellgyuszi, éjféltől nem alvás, láz... Jó, mi?
                  Jobban van Levi?

                  pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Még annyit akartam kérdezni, pirulva, hogy amikor jön a homeos doki, adhatnánk neki egy teát meg csokit v. valamit. Összeadhatnánk az árát? Juliannáét megveszem én, de az idegen dokit nem tudom fedezni. Fejenként egy százasra hajlandók vagytok v. vegyem meg én v. ne adjunk semmit?
                  Összedobjuk, nem kérdés! Dejó, dejó, dejó!
                  Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                  Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Katy: jó lett Julira a derékmelegítő, csak kicsit bő
                    örülök!



                    persze, vegyünk ajándékot, én is szívesen beszállok!

                    Comment


                      Nekem már időm sem volt ünnepek előtt benézni. Végre haza tértünk! Mi is lebetegedtünk... A gyermekemet folyamatosan süteményekkel akarták etetni.
                      De mindenkinek szépeket és jókat, remélem Ti jobb élményekkel gazdagodtatok.

                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én is csak boldog karácsonyt kívánni jöttem.
                      Úgy érzem, jó kis közösség alakult ki a klubban, ennek nagyon örülök, és szeretek járni

                      Nem írtam még, de az EMK trénerünk (Szentpéteri Julianna) jön a január 7-i klubba. Gyertek minél többen!! (ezt szerintem az emk topikba is beirom)

                      Eszter: melyik patikában veszitek a homeos szereket?

                      Katy: jó lett Julira a derékmelegítő, csak kicsit bő
                      Mi is szeretünk járni, jó, hogy van hová, kikkel!

                      Itt a Révész utcai patikában elvileg raktáron is van mindkettő, a lényeg, hogy ne a B...n félét válaszd, mert az a leggazdaságtalanabb kiszerelés.

                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Még annyit akartam kérdezni, pirulva, hogy amikor jön a homeos doki, adhatnánk neki egy teát meg csokit v. valamit. Összeadhatnánk az árát? Juliannáét megveszem én, de az idegen dokit nem tudom fedezni. Fejenként egy százasra hajlandók vagytok v. vegyem meg én v. ne adjunk semmit?
                      Adjunk és dobjuk össze.

                      merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Boldog Karácsonyt Mindenkinek.
                      Szerintem vegyünk, és osszuk el.
                      Meggyógyultatok?

                      halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jobban van Levi?



                      Összedobjuk, nem kérdés! Dejó, dejó, dejó!

                      Szia!
                      két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                      Eladó XIII. kerületi lakásunk

                      Comment


                        Ja és az orromra én is az O.....e-t használtam régen, de most nem volt nálam, így a shea lett tesztelve, vagyis folyamatban van.
                        két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                        Eladó XIII. kerületi lakásunk

                        Comment


                          Na sziasztok, most már jól vagyunk. Levi 20-án belázasodott, de másnap már csak hőemelkedése volt, de így sajnos csak 22-én tudtunk anyuékhoz átmenni. Persze én is benáthásodtam, de ez nem lett volna gond, de alig múlt éjfél 23-án, arra ébredek, hogy ráz a hideg, és nagyon fáj a mellem. Na, egész nap 24-én lázas voltam, levert, nem tudtam fát díszíteni, ami egyébként minden évben az én feladatom. De aztán 2 forró fürdős, nyomkodós merülés után lement a lázam, és a vacsoránál már egész embernek éreztem magam, úgyhogy mire jött a Jézuska, már jól voltam. Levi egyébként egész jól viselte a lázat, és most már csak az orra folyik, de az se vészesen. De ezektől függetlenül nagyon jól sikerült minden.
                          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                          Clauwi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            Remélem, az én írásos kívánságom nélkül is szép karácsonyotok volt
                            Gondoltam Rátok, de azt se tudtam, hol a gépem...

                            Nálunk is volt/van betegeskedés, a nagycsaj belázasodott 24-e estére, úh, csak fát hozott a Jézuska, az ajándékokra már nem volt ereje...
                            2 nap láz és böjt után kezdett rendbe jönni, a doki szt vírus, de a héten még megnézi.
                            A kiscsaj tök jól van, a bálna anyjuk meg randán köhög, és állandóan fáradt, mer valahogy sosincs ideje lefeküdni...
                            Ráadásul a mai vizsgálat szerint Panna nem biztos, hogy kivárja a tervezett szülinapját... Volt már ilyen, de turbózni kell.

                            Meg is kérdezem: van kölcsön átlagos méretű (3-4 kg közötti) újszülöttre rucitok? Nem gyúrunk a rózsaszínre...

                            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az viszont eszembe jutott, hogy nem esett ki véletlenül az bizsuboltban?
                            Nem, sajnos, az biztos nem, mert a ptca másik részéből fizettem, és ha kiesett volna is, a batyukötés közben bámultam a földet egy ideig

                            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Még annyit akartam kérdezni, pirulva, hogy amikor jön a homeos doki, adhatnánk neki egy teát meg csokit v. valamit. Összeadhatnánk az árát? Juliannáét megveszem én, de az idegen dokit nem tudom fedezni. Fejenként egy százasra hajlandók vagytok v. vegyem meg én v. ne adjunk semmit?
                            Sztm adjunk, Juliannáéba is beszállok, miért kéne azt Neked állnod?
                            Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                            karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                            Comment


                              Jaj, ne betegeskedjetek már, gyógyuljon meg mindenki!!
                              (A lányok nálunk kicsit náthásak, a férjem nagyon, én meg 1-2 napig kóválygós voltam, most kicsit náthás vagyok)


                              andus: nézek ruhát, levetettem A-val a dobozt
                              A dobozban nem találtam használhatót (szeretszolgálatnak adós minőség), a jobbak Dolce Mammánál vannak kölcsönben. Megkérdem hogy mikor jönnek fel, mert már ajánlotta, hogy hozza, mert kinőtték.


                              A Bo.ron tényleg nem gazdaságos, a Remed.a jobb. Sajnos a gyógyszertárak valamiért mégis inkább a B-t tartják... Nem baj, én be vagyok tárazva
                              Utoljára szerkesztette pynky; 2010.12.29., 10:48.
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                Köszi Pynky, várom a ruci-híreket!
                                Sajnos nem olvastam idejéBen a gyógyulásra vonatkozó kívánságodat, mert tegnap annyira kész voltam, hogy csak fetrengtem egész nap. Rajtam most jött ki a cucc, amiBől Borcsi már kiláBalt. Lepihentem kissé délBen, és aludtam 5 órát... maára egész emBernek érzem magam, (na jó, terhes emBernek...).

                                Jó, hogy írtátok a r.mediát, nem is tudtam, hogy nálunk is lehet kapni, hát még, hogy gazdaságosaBB...
                                Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                                karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X