Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ide is írok: beszéltem Dzsudittával, holnap elmegyek a kendőkért, és viszem a klubba.
    Porc, akkor majd beszéljünk, hogy hol laktok, és hogy mikor tudom neked a kendőt elvinni.
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      Rózsa tudok postáskodni Magdinak
      és köszi
      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

      Nagy zsibvásár itt

      Comment


        Inga köszi, majd megbeszéljük holnap, mert gondolom ő is szeretné minél hamarabb megkapni, és nekem a holnapi nap nagyon sűrű, és legközelebb csak hétfőn megyek be Pestre.
        A Tillt ne felejtsd el.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          na, változott a program, Magdi férje átveszi most este, úgyhogy a wellenedet is viszem holnap
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            Oké, köszi, szuper, akkor holnap.
            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              Jelentem, megjöttek a könyvek!!!! Holnap viszem, elvileg fél 11-re odaérek!

              Zsepis bácsi én se hallottam még ilyet!
              Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
              "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
              Paulo Coelho

              Comment


                Na, ma jó sok mindenkit megbotránkoztattam a kis történetünkkel.

                Most a második este, hogy nem kell szívni az orrát. De még mindig nem tudom, menjünk-e holnap. Meglátjuk reggel. Bár akkor a könyv miatt mindenképpen beugrunk.
                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                Comment


                  Milyen szép kendőket vettetek? Nyomozhatnék is, de inkább kérdezek És előre is irigykedem
                  Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                  Comment


                    Én egy wellen silbert, szinte új, alig használt. Már alig várom, hogy holnap átvegyem Ingától.
                    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                    Clauwi hordozási tanácsadó

                    Comment


                      pynky, a harisnyák mikorra várhatók kb?

                      Comment


                        én meg egy betöretlen Lanát, de azt nem viszem holnap
                        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                        Nagy zsibvásár itt

                        Comment


                          harisnyák: nem tudom mikor jönnek.
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            Zsuzsi, én meg egy másik wellen silbert, de nem magamnak, hanem egy barátnőmnek, akit elkapott a gépszíj. Másfél gyereknyi masszív kenguruzás, majd a közös bükki kirándulásunk után rájött, hogy jé, mennyivel jobb háton hordozni, és mélyvíznek rögtön kendőt akart. Ilyet.
                            Magunknak meg azóta lőttem amúgy egy Simont, már nagyon régen vágytam ilyenre, karácsonyra itt is lesz.
                            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                            depisek, katt!

                            Comment


                              Bár a jégkoris kérdésemre senki sem reagált ( ), utánanéztem és (legalábbis a Westendben) oktatást ovisoknak tartanak, a koricipő bérlése pedig 25-ös számtól indul.

                              Comment


                                maseditta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Bár a jégkoris kérdésemre senki sem reagált ( ), utánanéztem és (legalábbis a Westendben) oktatást ovisoknak tartanak, a koricipő bérlése pedig 25-ös számtól indul.
                                Van honlapjuk? Julit talán érdekelné, bár egyelőre úgy látom, mintha félne tőle...
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X