Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Katy, részvétem! Majd mesélj!
    Most eltűntem, este leszek legközelebb. Ideje is volt
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      Aagica, ugye jössz pénteken a klubba? A matrica miatt kérdezem.
      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
      Clauwi hordozási tanácsadó

      Comment


        Rózsa, írtam privit, megkaptad?

        Comment


          Magdi, szerintem elzavarom Lilit apával, lehet én is megyek
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            porc,
            mi sajnos nem megyünk, m nem tudom mikor érünk vissza bükkről és nem akarok kapkodni. de legközelebb remélem, összejön.
            Edo és Nimród (2009/10/29)

            Comment


              Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              minden anyós ilyen???
              Nem. Az enyém jófej volt, de már meghalt. A gyerekek már nem találkozhattak vele.

              Péntekre ki mit hoz? Én asszem szilvalekváros paoucsot, v. vmi meggyeset
              Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
              karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

              Comment


                Magdi! Én Jázminnal és anyukámmal megyek. Ez a végleges.

                Katy! Az én anyósom jó, kedves, rendes, nem beszólós, nem fejfájdítós vele lenni. Én szeretem. De ezzel nem szokás büszkélkedni errefelé, még megskalpolnak érte...
                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                Comment


                  Tipi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Rózsa, írtam privit, megkaptad?
                  Szia, nem, küld el még egyszer.
                  Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                  Clauwi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    vmi meggyeset
                    Ma az ölbebabás megbeszélésen egekig dicsérték a meggyedet (ylang)

                    Én nem tudom mit viszek, legfeljebb kukit De ma az öb megbeszélésen volt egy finom süti, olyat szivesen ennék... Mondjuk holnap fobeültetésre megyek délelőtt, nem biztos hogy opénteken bármit is lesz kedvem enni...

                    dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De ezzel nem szokás büszkélkedni errefelé, még megskalpolnak érte...
                    Szerintem emk-zd meg magad
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      Porc, mi 3-an megyünk!
                      Ja, és nekem június 24-26-ra kellene a bébiőr, az még belefér a rövid távba?
                      Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                      Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                      Comment


                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ma az ölbebabás megbeszélésen egekig dicsérték a meggyedet (ylang)
                        Ja, én is örülök neki, hogy ennyi embert sikerült boldoggá tenni
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          Mi sajna nem tudunk menni a közelgő programokra... Pénteken, az utolsó klub ideje alatt tanfolyamot tartok épp, de azért nektek jó szórakozást! Jövő héten meg nyaralunk (Szlovénia), pedig a hajókázásra csatlakoztunk volna, remélem lesz még ilyen!
                          Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                          Comment


                            inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Magdi, szerintem elzavarom Lilit apával, lehet én is megyek
                            Te, azért zavarni nem kell, ha nem jönnek maguktól

                            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Porc, mi 3-an megyünk!
                            Ja, és nekem június 24-26-ra kellene a bébiőr, az még belefér a rövid távba?
                            Vettem, rögzítettem.
                            És persze hogy belefér, ne viccelj, már mondtam. Úgy értettem, hogy a baba alá már majd kell. Júni végén még nem időszerű nekem szülni. Edónak írtam leginkább, h mivel neked már odaígértem, az ő hétvégéjük ne ütközzön a te dátumoddal, csak azt nem néztem meg, h az milyen nap.

                            Péntekre én asszem max. gyümölcsöt... Hűtöttet. Ilyen klimatikus viszonyok mellett nálunk öngyilkosság lenne beüzemelni a sütőt

                            Aki még nincs kivastagítva, "fixáljon", ha erre jár!
                            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                            depisek, katt!

                            Comment


                              pynky ha olyan jó volt kérd el a receptet és oszd meg velünk is
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                Porc, és mi lesz a koncert programja, arról beszélt Ádám bácsi?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X