Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szívesen! Ha tetszik, veszek még nagyobb mennyiségben is. Hogy vagytok a finisben?
    remek, az jó lenne
    már szívesen szülnék, de a kisasszony nagyon jól érzi magát odabenn
    így lehet h. még az uccsó klubba is eljutok
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Eszter, adunk, csak gyertek el érte. Mármint őrt, nem snappit
      Szuper, szívesen elmegyünk érte! Előre is köszi!

      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      remek, az jó lenne
      már szívesen szülnék, de a kisasszony nagyon jól érzi magát odabenn
      így lehet h. még az uccsó klubba is eljutok
      Oké, elmegyek beszerző körútra! Lázár is szeretett benn lenni, alig akart kijönni, utána meg 2,5 hónapig utálta ezt a kinti világot. Szerintem sikerült vele megszerettetni... Várunk benneteket az utolsó klubban!
      Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

      Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

      Comment


        ha megyek max Lili nélkül merészkedek el
        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

        Nagy zsibvásár itt

        Comment


          inga: szivesen megnézünk még egyben

          halie: a sz7-eset még egyszer nem (a filmvetités előtt még porcéknak előadtam 1x, úgyhogy elég volt belőle.)
          De vihetek ilyen volt- ilyen lett képeket, hátha kitaláljátok
          (bár az nagy munka, nem lesz szerintem időm rá )
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Nna.
            1. Edó, a bébiőr hozzátok is mehet, ha a most vasárnap-keddi intervallumról van szó, és nem üti egymást az időpont Eszterrel (most meg nem mondom, az milyen napon van), írj privit! (Megjegyzés, h hosszú távra nem tudom odaadni, de így pár napra igen, mert elvileg még használjuk, csak csomószor el is felejtjük bekapcsolni a vevőt. Viszont ha megjön a bébi, alatta szigorúan ott lesz a légzésfigyelő, tehát onnantól az őr fázis is kell.)

            2. Zsuzsi, ha neked nem kell az a snappi, találj ki neki egy árat, és hozd el a pénteki klubba, léccilécci. Nekem kéne.

            3. Fellegi.
            A végleges időpont, a legtöbbeknek ez tűnt jónak: június 21. délután 17 óra.
            Kérlek titeket, hogy aki nem jelzett még vissza, legalábbis mondjuk 90%-os fixre, az most tegye meg, akár priviben, hogy ne ezzel legyen tele a topik. Csak mert hirtelen jó sok érdeklődő lett a bolhapiacban, és mielőtt onnan kizárok jelentkezőket, szeretném nagyjából biztosan tudni, hogy tényleg olyan jó sokan megyünk, mint ahányan eredetileg mondták. Vastaggal írom azokat, akik több ízben is jelezték, hogy jó az időpont, illetve konkretizálták, hogy hányan jönnek, tőlük nem kérem, hogy még egyszer fáradjanak ezzel. De aki csak egyszer jelezte, hogy érdeklődik, azt kérem, hogy szóljon, hogy tényleg-e. Illetve még akkor, ha nem stimmel a szám, amit a név mögé írtam, mert pl. apa is jön. Vagy ha mégse vastag, mert elbizonytalanodott.

            Tehát:

            andus 3
            merozsa 2

            zsaki 4
            inga 2 v. 3
            beus 4
            dzsuz 3
            tess 2
            pynky 3
            halie 3
            ptymea 2
            Okinga 2
            cukorborsó 2
            Tipi 2
            ja, porc 4


            És ha valakit netán még így is kihagytam, szóljon!!
            Utoljára szerkesztette porc; 2011.06.17., 15:04.
            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
            depisek, katt!

            Comment


              Én totál elbizonytalanodtam, akkor 21-e, 17 óra? Én meg Jázmin megyünk tutira, vinnénk esetleg apját és anyumat, anyósomat is megkérdezném... Estig jelzem pontosan.
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Ja, igen, a végleges időpont 21. 17 óra.
                Várom akkor a léccámot!
                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                depisek, katt!

                Comment


                  Porc, mi nem megyünk, mert a kedd az nekünk totál nem jó!
                  Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                  Aki aromaterapeuta is

                  Comment


                    Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Porc, mi nem megyünk, mert a kedd az nekünk totál nem jó!
                    Ó, sajnálom. Legközelebbre igyekszünk jobbat találni
                    Akkor eszerint módosítom a létszámos hsz-emet alább.
                    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                    depisek, katt!

                    Comment


                      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nna.
                      1. Edó, a bébiőr hozzátok is mehet, ha a most vasárnap-keddi intervallumról van szó, és nem üti egymást az időpont Eszterrel (most meg nem mondom, az milyen napon van), írj privit! (Megjegyzés, h hosszú távra nem tudom odaadni, de így pár napra igen, mert elvileg még használjuk, csak csomószor el is felejtjük bekapcsolni a vevőt. Viszont ha megjön a bébi, alatta szigorúan ott lesz a légzésfigyelő, tehát onnantól az őr fázis is kell.)

                      2. Zsuzsi, ha neked nem kell az a snappi, találj ki neki egy árat, és hozd el a pénteki klubba, léccilécci. Nekem kéne.

                      3. Fellegi.
                      A végleges időpont, a legtöbbeknek ez tűnt jónak: június 21. délután 17 óra.
                      Kérlek titeket, hogy aki nem jelzett még vissza, legalábbis mondjuk 90%-os fixre, az most tegye meg, akár priviben, hogy ne ezzel legyen tele a topik. Csak mert hirtelen jó sok érdeklődő lett a bolhapiacban, és mielőtt onnan kizárok jelentkezőket, szeretném nagyjából biztosan tudni, hogy tényleg olyan jó sokan megyünk, mint ahányan eredetileg mondták. Vastaggal írom azokat, akik több ízben is jelezték, hogy jó az időpont, illetve konkretizálták, hogy hányan jönnek, tőlük nem kérem, hogy még egyszer fáradjanak ezzel. De aki csak egyszer jelezte, hogy érdeklődik, azt kérem, hogy szóljon, hogy tényleg-e. Illetve még akkor, ha nem stimmel a szám, amit a név mögé írtam, mert pl. apa is jön. Vagy ha mégse vastag, mert elbizonytalanodott.

                      Tehát:

                      andus 3
                      merozsa 2

                      zsaki 4
                      inga 2?
                      Katy 2? 3?
                      beus 3?
                      dzsuz 2
                      kisedo 2?
                      tess 2?
                      pynky 3
                      Pitypang 4?
                      halie 2? (3?)
                      ptymea 2
                      Okinga 2

                      Itt pedig tök bizonytalan vagyok:
                      cukorborsó 2? (nem tudom, végül a délután jó-e nektek, te pl. csak de-re szavaztál)
                      giducki (Csilla, nem emlékszem, h jelentkeztél volna, de nem akarlak kihagyni semmiképp)


                      És ha valakit netán még így is kihagytam, szóljon!!
                      Mi szeretnénk menni 3-an tutira, de férjemet is érdekli, átgondolja estig, hogy jó eséllyel tudna-e jönni. Szóval mi hárman vagy négyen mennénk.
                      Köszi a szervezést!
                      Bea
                      Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                      Comment


                        Magdi, nekünk a 17 óra teljesen esélytelen, mert kb 2-től 5-ig alszik. De ha valamilyen csoda folytán kedden másképp lenne, akkor megyünk, gondolom plusz két főt be tud fogadni még az a légkondis nappali.
                        Ildikó

                        Comment


                          Beus, várok, Ildi, jegyeztem. Beírlak akkor benneteket a kontingensbe, mert inkább a max. létszámot szeretném látni.
                          (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                          depisek, katt!

                          Comment


                            porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            giducki (Csilla, nem emlékszem, h jelentkeztél volna, de nem akarlak kihagyni semmiképp)


                            És ha valakit netán még így is kihagytam, szóljon!!
                            Drága vagy Magdi, de igazából nem akartam beleszólni, csak vártam az időpontot és ha esetleg jó lett volna lecsaptam volna! ez az 5 óra nekünk már picit késő, de sebaj majd legközelebb!
                            Csilla
                            Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                            Comment


                              giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Drága vagy Magdi, de igazából nem akartam beleszólni, csak vártam az időpontot és ha esetleg jó lett volna lecsaptam volna! ez az 5 óra nekünk már picit késő, de sebaj majd legközelebb!
                              Oké, köszi, hogy szóltál. Remélem, lesz legközelebb is, a bolhás topikba most írt egy mami, akik rendszeresen járnak, hogy nagyon jó szokott lenni. Úh rajtam nem fog múlni.
                              (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                              depisek, katt!

                              Comment


                                porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ja, igen, a végleges időpont 21. 17 óra.
                                Várom akkor a léccámot!
                                Sziasztok, sajnos nekünk sem jó az időpont, a hajókirándulás sem, pedig már épp nagyon lelkesedtem volna anyóshoz megyünk a jövő héten, kettecskén Nórival, hát.... mondanom sem kell, nekem tuti nem lesz pihenés.... minden anyós ilyen???

                                kicsi ám a világ: a 18-i babakoncertet meg anyukám kolléganője szervezi, így mi arra megyünk! majd írok róla, hogy milyen volt!!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X