Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    no hétvégén tökrement a gép, tegnap kaptam kölcsön laptop
    valamiért nem kapok levelet a topikokról

    pedirendelés: nadorgerda @ gmail pont com
    tárgy pediped


    pynky jó pihenést, vagy mit csinálsz, Julinak jobbulást

    intimtornáról legközelebb fél egykor eljövünk, mert a mai ütemezés katasztrófa volt: fél 3-ra értünk haza, kaja kb 1 óra válogatással, mindennel
    atztán ültében aludt el fél 5-kor
    ha most felkeltem 1 óra után, nagyon nyügi lesz, ha meg kialussza a napit hajnal 1-ig fent lesz


    tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Gerda, a horgolt buszt légy szíves fotózd le, és mutasd meg hogyan kell csinálni. Légysziiiiiiii!

    Pedi szakértőkhöz kérdés:
    a talpbetét, amit adnak hozzá, azzal kisebb lesz a méret, tehát lehet picit nagyobb cipőt venni, ugye?
    az csak a flexhez jár, vagy a grip and go-hoz is?
    a buszt a táska alapján csináltam, csak a végén visszafogyasztottam
    majd később csatolok képet

    Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedi így mennyire jön ki darabra? (lehet beszállnék)
    attól függ mit rendelsz

    giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most olvasom az "okosan nevelni tudni kell" hát van benne érdekes és jónak hangzó dolog is, de azért van egy-két dolog amit biztos nem csinálnék úgy ahogy írja. ti ismeritek, olvastátok? mi a véleményetek?
    rég olvastam, csak a lényeg ragadt meg: nem szabad sírni hagyni, a tanácsait meg vagy megfogadod, vagy nem

    kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csilla, azt a könyvet nem ismerem, de a véleményekre kíváncsi vagyok!

    én most ezt szeretném megvenni, ismeritek?
    http://www.libri.hu/konyv/beszelj-ug...elmeselje.html
    istenkirály, a 2. része talán még jobb és egy gyerekkel is érdemes elolvasni
    vedd ki könyvtárból előtte és ha bejön vedd meg



    na remélem mindenkinek válaszoltam
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      Lányok, aki a Béke téri Lidl-be jár, lehet ilyesmit kapni? Elmenjek holnap?
      http://www.lidl.hu/cps/rde/xchg/lidl...ndex_16271.htm
      Andi
      Ádám (2007) és Emma (2010)
      www.bizzbennem.hu

      Comment


        Ő... na ezt pont nem néztem. de vannak bubifújó készletek esetleg megnézem holnap és megírom, hátha még időben lesz. Vagy írd meg a számod priviben és szólok telón.
        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

        Comment


          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ő... na ezt pont nem néztem. de vannak bubifújó készletek esetleg megnézem holnap és megírom, hátha még időben lesz. Vagy írd meg a számod priviben és szólok telón.
          Köszi Zsuzsi, megírom:-) Aztán lehet , h reggel mégis elmegyünk, úgyis van most bérletem:-)
          Andi
          Ádám (2007) és Emma (2010)
          www.bizzbennem.hu

          Comment


            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csilla, épp nemrég beszéltük anyummal, hogy mikor a nővérem már jócskán tini volt, én meg alsós, és a nagyim halála után valamivel a nővérem külön szobába költözött, még akkor is sokszor ott volt, míg elaludtunk, egymás szobájából hívtuk át kiabálva, h "Mamaaaa, gyere ideee" És mikor már nehezen fértünk el egymás mellett a keskeny ágyon, akkor volt, h fejtől-lábtól feküdtünk, úgy aludtunk el Szóval nemtom, mi voltunk e tréningezve, de nem hiszem, mindenesetre még tiniként is jólesett, ha mellettünk maradt, simogatta a hátunk, lábunk stb. (Szeretem az anyukám )
            Csilla
            Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

            Comment


              Gerda, sajnálom a mait Majd igyekszünk kárpótolni!

              Én lánykám meg olyan jól elvolt anyummal, hogy csak na. Játszótereztek, aztán 10 perc alatt elaludt a karjában, ahogy ringatta , aztán megebédeltek. Ekkor jöttem haza. Bejövök, gyerek rámnéz: "Papaaaa" Majd eszik tovább, mintha mi se történt volna.... Bezzeg mikor az apja jön és én etetem, akkor tovább nem is érdekli a kaja, csak a Papaaaaa. Na mindegy, nem sértődtem meg Azért evés után nekem is nagyon örült. Kis ez az után nagyi menni készül, Jázmin meg hiszti, nagyit akar. Végül elmentek együtt elintézni valamit, és kb 5kor jöttek haza újra. És szopizni sem akart így koradélután.
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gerda, sajnálom a mait Majd igyekszünk kárpótolni!

                Én lánykám meg olyan jól elvolt anyummal, hogy csak na. Játszótereztek, aztán 10 perc alatt elaludt a karjában, ahogy ringatta , aztán megebédeltek. Ekkor jöttem haza. Bejövök, gyerek rámnéz: "Papaaaa" Majd eszik tovább, mintha mi se történt volna.... Bezzeg mikor az apja jön és én etetem, akkor tovább nem is érdekli a kaja, csak a Papaaaaa. Na mindegy, nem sértődtem meg Azért evés után nekem is nagyon örült. Kis ez az után nagyi menni készül, Jázmin meg hiszti, nagyit akar. Végül elmentek együtt elintézni valamit, és kb 5kor jöttek haza újra. És szopizni sem akart így koradélután.
                Jól megbüntetett:-))
                Andi
                Ádám (2007) és Emma (2010)
                www.bizzbennem.hu

                Comment


                  Altatásos történethez:
                  - pszichológus házaspár úgy altatja a már 3 éves fiukat (tuti nem most kezdték...), hogy rácsukják az ajtót. Délután és este is így alszik.... semmi mese, simogatás, stb.... Andus, ezt melyik elmélet "csináltatja" velük????
                  - mikor kisebbek voltunk, apukám néha elutazott 1-2 napra. Ilyenkor anyukámmal aludhattunk, az ő ágyukban Mostmár tudom, hogy neki is jó volt

                  Comment


                    kiscsiko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lányok, aki a Béke téri Lidl-be jár, lehet ilyesmit kapni? Elmenjek holnap?
                    http://www.lidl.hu/cps/rde/xchg/lidl...ndex_16271.htm
                    Én most voltam a Lidlben (még az előtt, hogy olvastam volna a kérdésed), de teljesen fel van túrva, átépítik, minden raklapokon, én semmilyen gyerekholmit nem találtam, egyedül a nagyméretű rajztáblák voltak kirakva egy raklapon. Még a megszokott kávéémat is csak két kör után találtam meg, mindent átrendeznek. Az volt kiírva, hogy 13-ára megújulnak, szerintem elcsúsztak egy nappal.
                    (Ha valaki mégis megy le most és lát matricás füzetet - én azt kerestem - az szóljon, legyen szíves.)
                    Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                    Comment


                      Na, bementünk ma is. Hát tényleg szépen feltúrták Örülök, hogy vasárnap beugrottunk a bubifújóért, mert most épp semmilyen áru nem volt azokból a változó akciókból. És totál átrendezték. Ági, a kávét a kenyérfélék mellé tették
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        Gerda, sajnálom a tegnapit... Nálunk is úszott az egész nap, ez így nagyon gáz volt, tényleg.

                        Én még hétfőn néztem a bababútorokat, de nem találtam már akkor sem... Pedig én is szeretnék... Ha valaki valahol lát, sikítson.

                        Pálmi, akác 1600, vaddohány 1300. Ha kell, szólj.
                        Bea
                        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                        Comment


                          Köszi Lányok, elmentünk végül, de sajnos összepakolták már az átalakítás miatt:-((( Így nem lett sem bútor, sem buborékfújó:-(
                          Viszont vettem óriáskiflit, amit Emma jóízűen falatozik, remélem túléli:-))

                          Bea én szeretné vaddohányt:-) Köszi:-)
                          Andi
                          Ádám (2007) és Emma (2010)
                          www.bizzbennem.hu

                          Comment


                            Andi, vettem. Átvétel mikor, hol? Szombaton?
                            Bea
                            Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                            Comment


                              Ja és méég mai élmény:-)
                              WE-ben Debenhams nyílt:-)Ápr.30ig 20% . Iszonyat jó és aber natürlich iszonyat drága:-(( -leglábbis a gyerek cucc, a felnőtt kb. Marks&Spenser árkategória.
                              A földszintről a Nyugati felől a mozgólépcső egyenesen a boltba visz. Ez viszont okos megoldás.
                              élmény2: Starbucks-ban nagyon fini az After Eight-es kávé:-))))
                              Andi
                              Ádám (2007) és Emma (2010)
                              www.bizzbennem.hu

                              Comment


                                beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Andi, vettem. Átvétel mikor, hol? Szombaton?
                                Köszi, ha Neked jó , akkor igen, szombaton:-)
                                Andi
                                Ádám (2007) és Emma (2010)
                                www.bizzbennem.hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X