Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pedirendelés énisénis!!!
    P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

    Comment


      dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De én nem akarok lógni a bkv-n! Mármint jó, ősszel nem voltam beiratkozva, mégis diákbérlet, előző félévig be voltam. Szóval ezt a fél évet leszámítva nem csináltam ilyesmit, és nem is akarok, mert nem vezet semmire. Ha nem fizetnek az emberek, nem is lesz jobb.. na de mindegy, ez nem ide tartozik...
      De legfőképp nem akarom magam fölöslegesen stresszelni. Ahhoz pedig bérlet kell
      zsuzsi, igazad van, persze. amíg dolgoztam, nekem is volt. de a jelenlegi keresetbe sajnos nem fér bele -10.000 ft.

      egyébként a kisgyerekes bérlet sztetek akkor is használható, ha gyesen leszek, de 6órában dolgozom?
      Edo és Nimród (2009/10/29)

      Comment


        kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        zsuzsi, igazad van, persze. amíg dolgoztam, nekem is volt. de a jelenlegi keresetbe sajnos nem fér bele -10.000 ft.

        egyébként a kisgyerekes bérlet sztetek akkor is használható, ha gyesen leszek, de 6órában dolgozom?
        igen, használható, erre van kitalálva, mert a gyes mellett már lehet dógozni, és tkp a munkába járást támogatják vele. Amíg meg nem dolgozol, rohadj otthon a gyerekkel, vagy gyalogolj, vagy csengess ki egy tizest/hó... bocs.
        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

        Comment


          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          pedinél egy hétig megint nincs pk 75 felett, Zsuzsi te akartál rendelni ugye?
          gondolkozom rajta, mert a mostani cipőjét örökölte és baromira beleizzad a lába
          Én is csatlakozom a rendeléshez. Ki gyűjti?

          Gerda, első helyre volt jegyem a bemutatkozásodra!
          A könyvet a jövő héten jösz, légy szíves Eszternek vagy Pynkynek add, ők meg csokiért hátha továbbítják nekem. Köszi!
          két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
          Eladó XIII. kerületi lakásunk

          Comment


            Írtam pár sort a péntekről, de Andus kérdése elbizonytalanított. Visszakerestem és sehol sincs. Na hátha Beus leírja mi volt.
            két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
            Eladó XIII. kerületi lakásunk

            Comment


              A Pediped rendelést Gerda említette meg.

              Ha még lehet én is csatlakoznék a rendeléshez.

              Nem tud valaki egy jó ügyvédet, aki foglalkozik szocpolos lakás cseréjével egy családi házra? Családon belül lenne a csere.
              Utoljára szerkesztette ptymea; 2011.04.09., 21:28.
              Tímea, Tündike 3 éves

              Comment


                Lányok, én holnap elutazom csütörtökig.
                Keszthelyre üdölési csekkel, és csak Emmát viszem, Julival itthon marad a jó édesapja Szó szerint, merthogy J. is itthon lesz. (azért nem viszem mégse, mert hét közben kontroll pisit kell vinni tőle)

                Csináltam egy sz7 szervezős topikot már egy ideje, de még nem hagyták jóvá...
                Légyszi addig is gondolkodjatok, ki mit szeretne () segíteni
                (hostess, süti, lótifuti, pakoló, felvigyázó...)

                andus Nem lehet mindenkit megmenteni...
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  2x ment...
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    Csajok, kösz az együttérzérst reggelileg!

                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lányok, én holnap elutazom csütörtökig.
                    Keszthelyre üdölési csekkel, és csak Emmát viszem, Julival itthon marad a jó édesapja Szó szerint, merthogy J. is itthon lesz. (azért nem viszem mégse, mert hét közben kontroll pisit kell vinni tőle)

                    Csináltam egy sz7 szervezős topikot már egy ideje, de még nem hagyták jóvá...
                    Légyszi addig is gondolkodjatok, ki mit szeretne () segíteni
                    (hostess, süti, lótifuti, pakoló, felvigyázó...)

                    andus Nem lehet mindenkit megmenteni...
                    Jó utat, Julit sajnálom, szegény, rájár a rúd mostanában...
                    Én nem is akarok mindenkit megmenteni, az nálam szakmai ártalom lenne, de már rég leszámoltam vele... Nézz be a köt.nev. dühöngőbe, miket írtak a reggelemre (pl. menjek le szólni, finoman kérdezzek rá, h. beteg-e). Hát én ilyeneket nem... a határok azok határok.

                    Tess, írd má meg, mi volt klubban!!!
                    Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                    karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                    Comment


                      andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ki érdekel? itt van a rendelő, munkatársaknál vannak képek, bemutatkozások.
                      P. doktorról, és ZsÁ védőnőről vannak infóim.
                      Köszi, a honlapot megtaláltam, de ilyen helyeken mindig a szépet írják,
                      ugye... : )
                      Engem inkább ilyen "belső" infók érdekelnek, személyes tapasztalatok.

                      halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mi Kovács Zsuzsannához (orvos) és Cserényi Ritához (védőnő) járunk, nagyon kedvesek, tudom ajánlani őket. Csak azt sajnálom, hogy nem homeós a doktornő.
                      Köszi neked is. Abban tudtok segíteni, hogy gyerekorvost lehet-e választani? Azt tudom, hogy védőnőt nem lehet. De mi van, ha mondjuk nem felel meg nekem majd a gyerekorvos? Mert pl. antibiotikumpárti, vagy tápszerpárti stb. Nos ilyenek miatt érdeklődöm, hogy tudjam, kihez érdemes menni, ha majd megszületik a baba.

                      Comment


                        Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszi, a honlapot megtaláltam, de ilyen helyeken mindig a szépet írják,
                        ugye... : )
                        Engem inkább ilyen "belső" infók érdekelnek, személyes tapasztalatok.

                        Köszi neked is. Abban tudtok segíteni, hogy gyerekorvost lehet-e választani? Azt tudom, hogy védőnőt nem lehet. De mi van, ha mondjuk nem felel meg nekem majd a gyerekorvos? Mert pl. antibiotikumpárti, vagy tápszerpárti stb. Nos ilyenek miatt érdeklődöm, hogy tudjam, kihez érdemes menni, ha majd megszületik a baba.
                        Csak azért írtam a honlapjukat, hogy meg tudd nézni, kik dógoznak ottm, és kiről szeretnél infót. Meg azt i meg tudod nézni, hogy ki a körzetes dokitok, v.nőtök.
                        Nem kell a körzetes dokihoz járni, ha mást választasz, és tud fogadni, mehetsz oda. Mi pl. a 7. ker-be járunk...
                        A mi körzetes dokink egyébként P. lenne, sokan rajonganak érte, de 2-3-an mondták, hogy suttogós, aludnitanítós elvei vannak. Nagyon kedves egyébként a gyerekekkel. Nem homeózik.
                        V.nője ZsÁ., nem sok vizet zavar, pl. sose akart a gyerekhez nyúlni. Elvei kicsit avíttak (6 hósan feltétlen hozzátáplál, keresi a kiságyat stb.), de nem szól be semmi újért (hordozás, hosszú szoptatás stb). Segítőkész, de nálunk főleg csak adminisztrál.
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          Megint lesz varázssziget az ASZP-ben!

                          MEGHÍVÓ
                          2011. április 14.-én
                          csütörtökön délelőtt 10.30 – 11.30-ig
                          az ELTE Izabella u.-i tornatermében tartandó „Varázsszigetünkre”


                          „MESE AZ OKOS NYUSZIRÓL”
                          Mese-játék

                          "Egyszer volt hol nem volt...csendült fel édesanyám szájából aki mindig elvarázsolt történeteivel, befészkeltem magam az ölébe, hozzábújtam a meleg bőréhez, és hajamon éreztem szuszogását, miközben hallgattam, ahogyan az egész világot elém varázsolta. Ezen a napsütéses vidám napon egy kis nyuszi kopogtatott az ajtónkon..."

                          A nyuszi története két részből tevődik össze, a történet ívét követő interaktív mozgásos élményekből, benyomásokból, játékokból és a végén közösen alkotott gyerekkompozíciókból létrehozott interaktív báb-játékból. A gyerekek által (szüleik segítségével) elkészített formák és képek lehetőséget adnak arra, hogy a gyermekek nem csak saját testük mozgásával, hanem saját figuráik mozgatásával is átéljék és eljátsszák a történetet.

                          Kalandos, izgalmas játékokkal, zenével és mókával egy nyuszi bőrébe bújva járjuk végig a tavaszi mező és erdő helyszíneit, megismerkedhetünk a nyuszi barátaival is, és megláthatjuk hogyan köszöntötték a tavaszt.

                          A gyerekek és a felnőttek maguk is részeseivé válnak a mesének, ezért a könnyebb mozgás és maszatolás érdekében kényelmes és bepiszkolható játszó ruhára (váltóruhára) van szükség felnőttnek és gyereknek egyaránt. Váltócipő, csúszásmentes puha talpú benti cipő ajánlott, felnőtteknek vastagabb zokni.

                          Ötlet: Zelk Zoltán azonos című meséje
                          Történet feldolgozása, játék: Horváth Éva

                          www.aktivszules.hu
                          Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
                          (a foglalkozás díja: egy gyerek és kísérője: 1500 Ft, két vagy több gyerek és kísérője: 2000 Ft)
                          Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                          karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                          Comment


                            Andus, ez a reggel borzasztó lehetett. Ilyenkor tényleg a legrosszabb hogy nem lehet és nem is szabad mindenkit megmenteni.

                            Pedi így mennyire jön ki darabra? (lehet beszállnék)

                            Pynky, jó pihenést és a Julinak pedig mihamarabbi gyógyulást kívánunk!
                            Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                            Aki aromaterapeuta is

                            Comment


                              andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tess, írd má meg, mi volt klubban!!!
                              Gyorsan:
                              hamar mentünk, már tíz körül ott voltunk, már ott volt egy anyuka, egy másik kerületből
                              a terem nem volt nyitva, szőnyeg leterítve stb. ezeket megcsinálam, majd beszélgettünk
                              ő úgy tudta 10-től van, neki 11-kor le kell lépni a nagyért az oviba, így nem valószínű, hogy járni fog majd

                              aztán jöttek Beusék, velük végig tartottuk a frontot

                              hazafelé Timiékkel találkoztunk, azt nem is kérdeztük hogy klubba jött-e, de valószínűleg igen


                              A reggeli szomorú történettel kapcsolatban, nem megmenteni őket, csak magam megnyugtatására én becsengettem volna, mert mi van ha pl. anyuka apátlanul van otthon, elcsúszott és elájult vagy ilyesmi. Másrészről meg, ha anyukával minden ok, hátha kibillenti eredeti tervéből az, hogy ha már a szomszéd is jobban aggódik a gyermekéért.


                              Gerda, a horgolt buszt légy szíves fotózd le, és mutasd meg hogyan kell csinálni. Légysziiiiiiii!

                              Pedi szakértőkhöz kérdés:
                              a talpbetét, amit adnak hozzá, azzal kisebb lesz a méret, tehát lehet picit nagyobb cipőt venni, ugye?
                              az csak a flexhez jár, vagy a grip and go-hoz is?
                              két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                              Eladó XIII. kerületi lakásunk

                              Comment


                                Julinak jobbulást, ez hajlam? vagy miért tér vissza neki ennyit? Pynky jó pihenést!

                                Andus ez tényleg gáz... én sem szólnék bele, de a saját gyerekem felé már ennél sokkal kevesebb miatt is olyan bűntudatom és lelkifurdalásom van, hogy jaj mit tettem szegénnyel... és a sógoromék is ilyen sírva hagyósak és felháborító szerintük, hogy a 6 hónapos gyerekük még nem alussza végig az éjszakát bármit csinálnak vele... mondjuk most már 8 hó körül van és már átalussza.... simán álomba sírja magát nap közben is... a szívem szakad....

                                most olvasom az "okosan nevelni tudni kell" hát van benne érdekes és jónak hangzó dolog is, de azért van egy-két dolog amit biztos nem csinálnék úgy ahogy írja. ti ismeritek, olvastátok? mi a véleményetek?
                                Csilla
                                Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X