Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    szerintem elég ha negyed 10-re jöttök elvileg 33-kor indul, az 3/4-EDRE van ott
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      Búcsú

      Sziasztok! Régen szóltam itt hozzá... (ráadásul alig olvastam )
      Minden babavárónak jó egészséget kívánok, a kismama (vagy normál) tornát szívből ajánlom. Nekem úgy hiányzott, ha nem csináltam!
      Az a helyzet, hogy jövő pénteken (ápr. 1.) repülünk No.-ba, Dortmundba. Végre-valahára sikerült lakást találni, lezsírozni, stb.
      Most pénteken nem valószínű, hogy eljutunk, mert kerülget a nyavalya is, ráadásul elég csehül állunk a pakolással (természetesen).
      Szóval egyik szemem nevet (mégiscsak ezt írom előbb ), másik kicsit sír. Anna 2,5 éves, és Lea születése óta pont kezdtünk felfedezni mindenféle jó programokat, barátkoztunk, stb. No, mindegy, ez most így alakult. Majd izgi lesz csomó minden, meg biztos nehéz is, de úgy gondoljuk, megéri.
      Köszönjük, amit ez a (z egyre formásabb) kis közösség adott nekünk, igazán értékes dolgokat kaptunk!
      Ha már nem találkoznánk jövő péntekig, mindenkinek minden jót kívánok, és így folytassátok a klubot továbbra is!

      Nem ígérem, hogy mindig olvasgatom majd a topikot, de néha csak lesz időm benézni...
      Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
      Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

      Comment


        torna: holnap kigondolom, hogy jó-e... most nem vagyok abban az állapotban, h gondolkodjak....
        Mi, ha minden jól megy, a 9.40-kor induló 26-os buszra (Árpád híd) fogunk felszállni
        addig is vigyázzatok a felfelé néző csirkékkel
        Mellékletek

        Comment


          Emese
          majd jelentkezeztek ám

          Katy bakter, könnyesre röhögtem magam
          lehet h. ingerszegény a környezetem? mindenesetre rég kaptam már poénos levelet
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            Katy: gondolj, gondolj

            Emese: ha nagyon csehül állsz a pakolással, akkor átmehetek esetleg játszani a lányokkal (péntek du. v. szerda de. jó)...
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Megyünk mi is holnap, motort akkor én is viszek, nehogy Miki megint keserves sírásban törjön ki... Teriékkel támadunk az Árpád híd felől!
              Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

              Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

              Comment


                inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                én tudok gyerekezni ha kell, úgyse akarok tornázni
                Húúúú, micsoda felajánlás! Akkor ha Gerda vállalná, hogy a szomszéd szobában gyerekezik (így gondoltad?), akkor mégis bevállalnám ezt az intimtornát...
                Bea
                Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                Comment


                  Emese, lám előbb olvastam a prividet, mint a topikot... Én csak Lázival tudnék menni segíteni, de ő csak a szétpalkoláshoz ért...
                  Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                  Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                  Comment


                    beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Húúúú, micsoda felajánlás! Akkor ha Gerda vállalná, hogy a szomszéd szobában gyerekezik (így gondoltad?), akkor mégis bevállalnám ezt az intimtornát...
                    igen
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      Gerda, csúcs vagy Köszi-köszi.
                      akkor már csak a 10 órás kezdésre kell valahogy odaérnünk... de ha ezen múlik, akkor 6-kor ébresztem a gyerekeket... és akkor sokat nem is kell velük foglalkozni, mert 11-kor már szunyálni fognak...
                      Pynky, megoldható akkor a szomszéd szoba?
                      Amúgy ez Kriston-féle torna lesz? És a 4 alkalom összesen 10.000?
                      Bea
                      Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                      Comment


                        inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        én tudok gyerekezni ha kell, úgyse akarok tornázni

                        Magdi minek mentek Békésre?
                        Nem Békésre, BékésBE - tenéked magyarázzam? Amúgy anyukámhoz Szeghalomra.
                        Ha minden jól megy, mi is a 9.40-es 26-oson leszünk.
                        (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                        depisek, katt!

                        Comment


                          Na, én nem is néztem a menetrendet még, de akkor 9:40re igyekszünk mi is felpattanni
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            akkor Pálmi 9-re gyertek
                            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                            Nagy zsibvásár itt

                            Comment


                              Mi lehet csak a következő busszal fogunk menni, de akkor majd utánatok loholunk.

                              Emese, sok szerencsét nektek odakintre!

                              Intimtorna vonzó a számomra, de esélytelen a keddi nap miatt.
                              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                              Aki aromaterapeuta is

                              Comment


                                inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                akkor Pálmi 9-re gyertek
                                ok, akkor most turbó fokozatra kapcsolunk, még sehol sem állunk...
                                P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X