Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Csütörtök nekünk is jó! A köpönyeg szerint szép idő is lesz! Hurrá! Nekünk a Margit-hídi bejárat közelebb van...
    Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

    Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

    Comment


      nekünk árpád
      mikor a tali?
      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

      Nagy zsibvásár itt

      Comment


        tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pynky! sz7 (ugye nincs még külön topik), nem tudom milyen fázisban van a program, de úgy néz ki átkerül a jóga péntekre, a klub elé.
        Azon a héten csak akkor lehet, amikor mondom, különben elmarad :I De ezen ne aggódj, majd én intézem
        Lesz topik, türelem

        Lányok, hétvégén felvetődött, hogy menjünk medvehagymát szedni. Tudunk egy tuti jó helyet (persze elfelejtettem a nevét, 45 perc autóval. Ha érdekel valakit és ilyen jó az idő, 1-2 hét múlva hétvégén mehetnénk

        Nekünk a csüt. nem jó, csanaszoktatás van
        Emmának nagyon tetszett az egész, itthon még a lépcsőházi néninek is lelkendezve mesélte.

        Kérés: akit TÉNYLEG érdekel az intim torna, az irjon újra légyszi, hogy össze tudjam számolni.
        Ildika szerint ha összejön, már ápr. 5-től indulhat.
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          pynky mire jó a medvehagyma?
          nekünk csak hétvégén jó, én nem vezetek
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            Pynky: Engem érdekel az intimtorna.
            Aki jön rándulni, nyilatkozzon Margit vagy Árpád híd! (Margiton úgy tom még nem áll meg a villamos, vagy már igen?)
            Zsuzsi köszi a térképet, egyszer taníts meg rá lécci.
            Ildikó

            Comment


              cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pynky: Engem érdekel az intimtorna.
              Aki jön rándulni, nyilatkozzon Margit vagy Árpád híd! (Margiton úgy tom még nem áll meg a villamos, vagy már igen?)
              Zsuzsi köszi a térképet, egyszer taníts meg rá lécci.
              Egészen biztosan nem áll meg. A hosszú hétvégén mi is átgyalogoltunk a hídon
              Andi
              Ádám (2007) és Emma (2010)
              www.bizzbennem.hu

              Comment


                Gerda! A medvehagyma mindenre jó! Nálam a fontossági sorrend:
                Naaaagyon finom! Mindennel. Vajas kenyéren, magában, sütiben, muffinban, levesben, főzelékben... stb.
                Bármennyit eszel a leheleted szagtalan marad!
                Mellesleg nagyon egészséges is Jó hatással van a szív- és érrendszerre.
                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                Comment


                  Margitszigeten nekem is az Árpád-híd van közelebb, de mivel úgyis busszal megyünk ki, mindegy, h melyik végén szállunk le. De szavazok az Árpád-hídra, na
                  Szívesen megtanítalak

                  Intimtornára mennéknk!

                  Ja és medvehagymázni is szívesen megyünk. Elvileg kocsink is lesz, de azért előtte egyeztessünk. (Elfér amúgy egy 5 személyesben két baba/gyerekülés és 3 felnőtt? Rémlik, hogy mentem már így, és én ültem a két babülés közt hátul,de jól emlékszem?)
                  Utoljára szerkesztette dzsuz; 2011.03.22., 11:04.
                  Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                  Comment


                    Nekünk is Árpád, egye fene, ha nem lesz valami zegernye idő, bekockáztatjuk, legfeljebb majd négykézláb jövünk haza

                    Tornán én is gondolkodtam, de sajna olyan alapvető dolgok, mint hogy végre túrjak pár hosszabb pólót, sem férnek bele... Mikit csak a férjemre hagyhatnám, ő meg elvileg nagyon lelkes ilyesmiben, de gyakorlatilag nem annyira... úgyhogy most inkább egy szobabiciklin töröm a fejem, ahhoz nem kell elmenni itthonról.
                    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                    depisek, katt!

                    Comment


                      Pynky, intimtorna engem is érdekel, de mikor is lenne, hány alkalom, hány órás alkalmak?
                      Kérek szépen telefonos elérhetőséget és címet, hogy hol és mikor tudnánk megoldani a kendőátvételt... Bár most Máté beteg, így valószínűleg férjem ugrana el érte valamikor... Köszi.

                      Medvehagyma lelőhely is érdekel, aztán ha úgy alakul, szívesen megyek/megyünk Veletek gyűjteni is...
                      Bea
                      Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                      Comment


                        a medvehagyma nagyon szuper tényleg! nyammm! fokhagyma szerű íze van, és lehet juhtúróba is keverni!

                        én már kiokosodtam intimtornából, így köszönöm nem.

                        csüt nem jövünk sztem, már megint folyik az orrom.... úgy tűnik a férjemmel egymásnak passzoljuk, egyszer ő, egyszer én....
                        Csilla
                        Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                        Comment


                          Árpád híd!

                          Medvehagyma!
                          két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                          Eladó XIII. kerületi lakásunk

                          Comment


                            Sziasztok!

                            Pár napig nem jövök és nem győzök visszaolvasni!

                            Elsőnek is Ildi, hatalmas gratula Nektek!!!! De jó, újabb pocaklakó!!!

                            Cipők: dd step cipők nagyon jók, Botinak is volt, csak hamar kinőtte(nagyobbat kellett volna vennem....), de most szeretnék venni neki egyet a cipővásáron a Symában.

                            A kirándulás nagyon jó ötlet, lehet, mi is beszállunk, de csak a kocsinélküliekbe

                            A medvehagymát még sose kóstoltam, de anyukám esküszik rá!

                            Betegeskedőknek jobbulást kívánunk!

                            Valamit tuti kihagytam...
                            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                            Paulo Coelho

                            Comment


                              Árpád híd De hánykor???? Nem lenne jobb délelőtt?

                              Nincs autónk, így ugrott a medvehagyma?! Nóri is biztosan lelkesen szedné

                              Intim torna az időponttól függ (így ha kialakul, mikor van, akkor szóljatok, hátha nekem is jó lesz!)

                              Comment


                                Legyen akkor csütörtök 10-kor, zenélő kút.
                                Magdi sztem én még babakocsit is viszek vagy banyatankot és azon húzom a fiam.
                                Ildikó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X