Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Cinnamoon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mer' mindig szülünk, azé'! Ami késik, nem múlik.
    Ha megyek is a februárira, oda nem mernék vinni, még a végén indítana...vagy klubbanszülés? 30 centi hóval (hátha az is lesz addig)?
    hah! Cinnamoon lebukott! Babát vár és engem nem is értesített róla!!!
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      Engem most épp egy torokfájás-mégnemláz,delázérzet kerülget úgyhogy a szombati klub kérdőjelessé vált. De én is beszerveztem egy anyukát, aki még nem mamami, de ami késik, nem múlik
      Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

      Comment


        syllah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        szia Mazsola!

        en tudom vallalni, raadasul csillaghegyi vagyok.
        ha gondolod, szivesen elhozom amit kell
        Tényleg? Szuper lenne, szerdánként úgyis járunk Csillaghegyre!
        Írok majd privit! Előre is köszönöm
        A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

        Comment


          sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Pynky!
          Nem gond,ha nem megy be konkrétan a klubba,hanem ott előtérbe vagy valahol elintézi a dolgokat?Nem éppen klubozós fajtaDe "rágcsizni" valót küldök vele.
          De azért remélem feljutunk...
          Te jó ég, én tényleg ennyira szigorúnak tűnök?
          Olga: nem kell küldened semmi kaját, ha te nem jössz Majd hozol inkább legközelebb
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            NEM marad el a klub a hóhelyzet miatt

            Én mindenképpen ott leszek és várom aki eljön

            Aki nem tud most jönni, azokat jövő hónapban várjuk, remélem akkor már nem lesz hó
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Nahát, mikek vannak... most először megterveztem, hogy megyünk nagyklubba, még jó, hogy kiderült, hogy nem Budára kell menni.
              Szóval 99,9% hogy jövünk seregestül.
              nagy vagy, pynky!
              (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
              depisek, katt!

              Comment


                most inkább úgy néz ki, mégsem tudok jönni - ha véletlenül mégis, akkor is csak reggel beugrom, és már el is jöttem....
                Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                HipnoSzülés a tévében

                Comment


                  Szervusztok!

                  Mint újoncok, mi is megyünk apjukkal, babzival és fellelkesítettem egy ismerős kismamát is, aki még azt hiszem nincs itt mamami-n - de majd lesz.

                  Lehet, nem sütni fogok, hanem venni, de valami viszünk
                  TÉGY! - Természetes Élet és Gyermeknevlés Alapítvány - ParadicsomHáz
                  Hordozda - tanácsadás, kölcsönzés
                  adok-veszek értékeléseim

                  Comment


                    mi megyünk, vmennyi gyerekkel, majd kiderül, hogy alakul -és remélem, addig nem robban le senki itthon -nem tudom, volt-e erről szó, esetleg aki tejtermékmentes ételt hoz, jelezné (mondjuk egy cetlivel)? Fránya allergia: ha nagyobb lánykáim is jönnek tuti szivesen kóstolnának mások sütijéből de csak ttmenteset ehetnek sajna. Persze mi is tehéntejmenteset viszünk, majd ráirom
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nahát, mikek vannak... most először megterveztem, hogy megyünk nagyklubba, még jó, hogy kiderült, hogy nem Budára kell menni.
                      Szóval 99,9% hogy jövünk seregestül.
                      nagy vagy, pynky!
                      Porc, most itt vagyunk anyuéknál, igyekszem nem elfelejteni abögréket, és akkor szombaton viszem.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nahát, mikek vannak... most először megterveztem, hogy megyünk nagyklubba, még jó, hogy kiderült, hogy nem Budára kell menni.
                        Szóval 99,9% hogy jövünk seregestül.
                        nagy vagy, pynky!
                        Mekkora szívás lett volna, ha a XI. kerületbe mentek
                        Ez kicsit közelebb van
                        Kérünk zabpelyhes sütit

                        celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mi megyünk, vmennyi gyerekkel, majd kiderül, hogy alakul -és remélem, addig nem robban le senki itthon -nem tudom, volt-e erről szó, esetleg aki tejtermékmentes ételt hoz, jelezné (mondjuk egy cetlivel)? Fránya allergia: ha nagyobb lánykáim is jönnek tuti szivesen kóstolnának mások sütijéből de csak ttmenteset ehetnek sajna. Persze mi is tehéntejmenteset viszünk, majd ráirom
                        A ttmentes= tehéntejmentes?

                        Nahát, kezdem nem tudni mennyi papírtányért vegyek Itt is ott is írják hogy jönnek, ide meg nem... Na, nem baj, majd kiókumlálom pénteken (Külön "jó", hogy mindkét csaj itthon gyógyul, véletlenül se tudok kimozdulni péntekig - Persze a gyógyulás kb. azt jelenti, hogy randalíroznak )
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          nagyon szeretnénk menni, bár a nagylány beteg, a kisfiam meg még nem kapta el.
                          szolgálati közlemény: közös karikarendelés karikáit itt át lehet venni! (ha betegség miatt nem tudunk maradni, ezt akkor is szeretném letudni, már ha végre hozzájuk jutok, tetű vámosok miatt)
                          sütni valószínűleg nem fogok tudni, de igyekszem valamit vinni. (egészségtelen dolgok vannak csak itthon, bocsi)
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A ttmentes= tehéntejmentes?
                            igen
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              wiczushka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szervusztok!

                              Mint újoncok, mi is megyünk apjukkal, babzival és fellelkesítettem egy ismerős kismamát is, aki még azt hiszem nincs itt mamami-n - de majd lesz.

                              Lehet, nem sütni fogok, hanem venni, de valami viszünk
                              Itt vagyok, jövök én is. :-)

                              Comment


                                Én szeretnék menni ha végre nem leszek beteg. (Pynky ez esetben viszem a cuccaidat)
                                Fényképezőt vigyek?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X