Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Oké, mi már ébren, készülődünk
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Orsi simán hozhattad volna te is a bögréket - így viszont legalább ki tudom fizetni.
      Bkv: 1-es villamos Népfürdő utcai megállója, a lépcsőn le a híd alá, onnan balra, át a zebrán, előre egy sarok, az a Dagály utca, és onnan már kövesd a hordozós gyülekezetet (fehér modern épület barna fakerítéssel)
      Vagy: Lehel tértől 133-mas busz, akkor szállsz le, miután átjöttél a híd alatt, előre vagy 100 métert, át a zebrán, és jobbra.
      Jaj, a bögrékkel hagyjál.... annyira ég a fejem, hogy ilyen nehezen tudtam eljuttatni Rózsához.

      A leírást köszi, a bkv útvonal tervező szokás szerint baromságot írt ki....

      Comment


        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Orsi simán hozhattad volna te is a bögréket - így viszont legalább ki tudom fizetni.
        Bkv: 1-es villamos Népfürdő utcai megállója, a lépcsőn le a híd alá, onnan balra, át a zebrán, előre egy sarok, az a Dagály utca, és onnan már kövesd a hordozós gyülekezetet (fehér modern épület barna fakerítéssel)
        Vagy: Lehel tértől 133-mas busz, akkor szállsz le, miután átjöttél a híd alatt, előre vagy 100 métert, át a zebrán, és jobbra.
        A bögrék nálam, csak majd szólj rám, hogy adjam oda.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          De jó Rózsa, Ti is jöttök?

          Comment


            Megyünk, sajtos pogit viszünk, arra volt idő.
            András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

            Comment


              SOS!!!!
              Terveztünk menni a klubba, de a kiscsaj éjjeli műszakot tartott, így még kómázunk
              Viszont Sprite-Olga hoz nekem egy kislányszandit 400ft-ért, valaki lenne olyan kedves és átvenné nekem, majd megőrizné a köv klubig, amire már tutira szeretnénk menni
              Előre is nagyon köszi!!!
              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

              Comment


                debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                SOS!!!!
                Terveztünk menni a klubba, de a kiscsaj éjjeli műszakot tartott, így még kómázunk
                Viszont Sprite-Olga hoz nekem egy kislányszandit 400ft-ért, valaki lenne olyan kedves és átvenné nekem, majd megőrizné a köv klubig, amire már tutira szeretnénk menni
                Előre is nagyon köszi!!!
                Én átveszem Olgától, de azért gyertek Közel laktok, ha délig alszotok is ideértek
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  Én szívesen átveszem, osz max. ha a következő klubba nem tudunk menni valamiért, akkor saját költségen elpostázom.
                  Szerk.: Pinky megelőzött, akkor passzolom a feladatot.
                  András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én átveszem Olgától, de azért gyertek Közel laktok, ha délig alszotok is ideértek
                    Pynky-kém, már a telketekhez lakunk közel újra innen nehézkes lenne odaérni, de azé' köszi, márciusban megpróbáljuk
                    Köszi az átvételt!!!

                    Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én szívesen átveszem, osz max. ha a következő klubba nem tudunk menni valamiért, akkor saját költségen elpostázom.
                    Szerk.: Pinky megelőzött, akkor passzolom a feladatot.
                    Neked is köszi azért!
                    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                    Comment


                      Nem tudtunk menni az első-új-klubba.
                      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                      Comment


                        Mi sem De várjuk a híreket és mindenkinek jó klubozást!
                        Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                        Comment


                          Én sem mentem... (Tegnap Gergő vagy 5x ugrott rá a lábamra, egyszer pedig a székkel együtt zuhant rá. na most ezt kb. 50 gyerekkel nem mertem bevállalni. Remélem, a következőnél már jobban leszek...)
                          Várjuk a képeket is!
                          Kata
                          Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                          Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                          Comment


                            hazaértem. akik nem voltak , azoknak egy kis beszámoló:

                            nagyon jól sikerült, sokan voltunk. a kaják csodásak voltak,amiket én kóstoltam, pogácsa, zöldségfasírt, zabpelyhes keksz és Tbrigi fantasztikus milliomos szelete. a többi is gusztusos szép változatos volt. sok sok mami, papi, sok tündér kicsivel és picivel. egyik szebb mint a másik.
                            nagyon jól éreztem magam, köszönöm akivel beszélgethettem, és sajnálom akivel nem sikerült. majd legközelebb. nagyon hiányzott a klub, és most megint nagyon jó érzés. a hely kényelmes, és jó hogy volt ruhatár.
                            köszönet pynkynek a szervezésért, a háziasszonykodásért, az odafigyelésért.
                            pynky szuper vagy
                            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                            Comment


                              Sajnos úgy alakult, hogy hajnal kettőig dolgoztam. így reggel nem bírtam felkelni, és elindulni.
                              Remélem legközelebb el tudok menni.
                              Örülök, hogy jól sikerült, és hogy sokan voltak.
                              Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                              E-MAIL címem.

                              Comment


                                Mi is most értünk haza. Szuper volt a klub, isteni volt személyesen is találkozni olyanokkal, akiket már ismerek a fórumról, arcokat-hangokat kötni a nicknevekhez.
                                sokan voltunk, jó volt ezt a sok gyereket együtt látni.
                                A kaják szuperek voltak, Levi is nagyon jól érezte magát, azzal együtt, hogy ő most még annyira nem játszik más gyerekkel.
                                Nagyon büszke vagyok magunkra, hogy van egy ilyen összetartó, nagy közösség, szeretek szekta-tag lenni.

                                Pynky, nagyon köszönöm a szervezést, hogy újra van-lesz nagy mamami klub, már most alig várom.

                                Én is örülök, hogy tudtam egy csomó mindenkivel beszélni, és sajnálom, akivel most nem, de majd legközelebb.

                                És tök jó volt egy csomó olyan kendőt élőben látni, amit eddig csak képen sikerült. Pl. népmesés.
                                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                                Clauwi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X