Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    sziasztok!
    Elég régen nem írt ide senki; érdeklődöm, h él még ez a klub, vannak még összejövetelek??

    Comment


      #47
      bucmac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      sziasztok!
      Elég régen nem írt ide senki; érdeklődöm, h él még ez a klub, vannak még összejövetelek??
      Ez a nagy klub most nem, de kerületi összejövetelek rendszeresen vannak. Nézz körül olyan topikokban, amelyek a kerületedhez (vagy szomszédoshoz) köthetők!
      Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

      Comment


        #48
        Andrej, mi van az új ötletekkel? Csináljunk újra nagy klubot! Mindenkinek hiányzik.
        Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

        Comment


          #49
          Én most kerestem meg Katixot, mert itt nálunk két olyan helyet is tudok, ahol lehetne nagyklubot csinálni, én vállalnám is a megszervezését.
          De nem tudom mennyire kötődik ez Orsihoz, meg ilyenek, nem akarok senkinek se keresztbe tenni v. bekavarni...

          Viszont nagyklub tényleg jó lenne, nekem nagyon hiányoznak az emberek, akikkel régen havonta találkoztam
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            #50
            Pynky, nagyon szívesen segítenék a szervezésben, ha kell! Én is azon gondolkoztam, hogy ez annyira Orsié volt, de biztos vagyok benne, hogy ő is örül, ha folytatódik.
            Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

            Comment


              #51
              Én úgytom, sosem volt ellenére, hogy csinálja más
              Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

              Comment


                #52
                igen, legyen klub, és jövök a termékeimmel, ha akarjátok!(mesevilág- futrinka utcai kerámia edénykék)
                Ági:két fiú anyuja Matyi /2001/, Csabó /2008/ és apjuk szelídítője, a kecskék pásztora, agyag formázója

                Comment


                  #53
                  Célozzunk be egy farsangi klubot akkor?
                  Pynky, mondd mit tegyünk!
                  Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                  Comment


                    #54
                    Mikor van a farsang?

                    Megkérdezem a Gyerekházat, hogy akkor szabad-e. A bérleti díj nem magas annyira, de hátha tudok alkudni...
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      #55
                      Pynky hívlak holnap vagy holnapután!
                      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                      Comment


                        #56
                        én is akarok mamamis klubbot Hajrá Pynky!
                        " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                        Comment


                          #57
                          bizony ,milyen jó is a vidéki versenyzőknek beesni egy pörgős fővárosi forgatagba
                          szívesen mennénk mi is újra..
                          kata

                          Comment


                            #58
                            Én is szeretnék Mamami Klubot megint
                            Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

                            Comment


                              #59
                              Pynky ha kell valami segítség szólj!
                              " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                              Comment


                                #60
                                gyancsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én is szeretnék Mamami Klubot megint
                                ehe és hogy gondolod amikor sose jössz ( na jó csak nagyon ritkán) haza
                                " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X