Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Mi most nem leszünk (családi nap lesz anyukám munkahelye keretében).
    (Aki megy, vigyen fotógépet, hadd lássak azért valamit belőle! )
    Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
    és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

    Comment


      #32
      helóka, ki akar híres lenni???? jön a Zöld Pók, és érdeklődne, mit miért csinálunk

      "Szeretnénk videót forgatni a szombati Mamami klubban. A Zöld Pók Alapítvány civil szervezeteknek, zöld és szociális témában készít videókat ( zpok.hu) A takarítós videónknak itt a fórumon is sikere volt.

      Most az Ökoszolgálattal partnerségben forgatunk ökobébikről, a zöld babázásról: mosható pelenkákról, hordozókendőről, használtcucc-csereberéről, környezetbarát babaholmiról. Ehhez a videóhoz szeretnénk forgatni. Diszkréten, hogy ne zavarjuk az ott lévőket: olyanokat kérdeznénk meg, mutatnánk meg, akiknek van kedve eldicsekedni a cuccaikkal, módszereikkel. "
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #33
        snooopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        lehet, h mi is benézünk
        Snoopy, ha jöttök és még meg van elhoznád a levendula? zsömbid? egyszer megtapiztam az egyik klubban akkor az anyaga, most a színe érdekelne, nem tudom ilyet vagy rózsaszínt vegyek a csajszinak
        CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
        Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

        Comment


          #34
          talántalán
          Bonyolult (Bence 04.10.24.)
          HipnoSzülés a tévében

          Comment


            #35
            Orsi, mi is megyünk
            szeretném áruba bocsátani a pelusainkat és nagy nagy szívfájdalommal a bambinkat
            Utoljára szerkesztette anzsimama; 2011.06.03., 14:31.
            Anzsi
            5 éves nagyfiú és 3 éves kisfiú mamija

            Comment


              #36
              Mi mégse tudunk jönni, Livi elkapta Barnitól a kötőhártya-gyulladást
              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

              Comment


                #37
                kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ... ökobébikről, ...



                .
                Andi
                Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                Comment


                  #38
                  debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi mégse tudunk jönni, Livi elkapta Barnitól a kötőhártya-gyulladást
                  Ó, szegény kis csöpp lány
                  Andi
                  Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                  Comment


                    #39
                    _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ó, szegény kis csöpp lány

                    (amúgy nincs lázuk meg semmi extra, csak ragad a szemük, és eléggé nehéz egy 7hetes baba szemébe csöppenteni)
                    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                    Comment


                      #40
                      Én jönnék egy nagypocakos barátnőmmel együtt. A háti hordozás praktikáit szeretnénk ellesni Tőletek.
                      Magdi

                      Comment


                        #41
                        Elnezest de megis 800 ft a belepo mert nem a nagy termet kaptuk a kicsi araert hanem egy meg nagyobbat a nagy araert...
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #42
                          Ezt most okostelefonról nyomod?
                          Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál &#187;Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.&#171; - Teresa Pitman

                          Comment


                            #43
                            Aha okos maminak okos telo jar amugy negativ rekordot dontottunk letszamban, a belepokbol kb egy nm-t tudtam kifizetni szoval jo lesz egy kis nyari szunido asszem mindenkinek... A legnagyobb teremben kergettuk egymast kb nyolcan... Meg szerencse h vittunk futobringat meg rollert igy meg tudtam mutatni a rolleres hordozast az erdeklodoknek
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #44
                              Sajna nem jutottunk el, bármennyire is készültem rá...Miska nagyon későn ébredezett, és nyűgi volt Kivitték az összes kölcsönözhető kendőt? Vagy maradt még nekünk is valami?
                              Orsi, a boltban lehet kölcsönözni még? Vagy legalább valahol megtapizhatnék párat? Bár, a legeslegjobb lenne legalább egy kötés erejéig kipróbálgatni néhányat, hogy végre el tudjam dönteni, milyet vegyek.

                              Comment


                                #45
                                Mi voltunk!
                                Köszi Orsi a bemutatót
                                És Olivérnek köszönjük a bűvészmutatványt!Nagyon ügyes
                                Jól sejtem,hogy senki nem fényképezett?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X