Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos hordozókról képes beszámolók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Galang! Mi is pontosan a baj? Kicsuszik a kendő a gyerek feneke alul? Mármint, hogy felcsuzsik? Az tényleg lehet attol, hogy a Lana jóval szélesebb. Ez a Katja egy régi tipusu, azaz még keskenyebb mint a mostaniak kb. 62-63 centi lehet a Lana (leglabbis az enyém) 72 centi körül volt. Úgy nem sikerül jobban, ha jócskán teszel kendőt Keve feneke alá?

    Azon is mind gondolkoztam, hogy vajon nem volt-e furcsa kendő, de nekem csak az tünt fel, hogy puhább mint máskor szokott lenni mosás után ez meg tuti, hogy a mosódiótol van. Nem, nem tényleg nem tudom, bár öszintén szolva új kendőt még nem probáltam lehet, hogy tényleg rosszan volt kezelve.
    Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

    Comment


      #62
      Na, most lemértem: 7 cm a különbség!!!
      Szóval, itt van a kutya elásva. (Mikor a klubban hozzámértem egy Lanahoz - persze Keve a karomban ficánkolt -, egyforma szélesnek tűntek.)
      Zsuza, gondoltam én is arra, hogy több anyagot tűrök a feneke alá, csak nem volt miből.

      Ezek szerint az újak szélesebbek?
      Angéla
      Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

      Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

      Comment


        #63
        zsuzsmuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        (Bár én semmi különbséget nem érzékeltem a Lanam meg csíkos Didy között).
        Zsuzsa! Én se, csupán a szélességkülönbségből eredőt éreztem. Rolandnál még elég sok a Lana szélessége.

        Galang! Az új Didyk is keskenyebbek a Lanánál úgy 5 cm-vel hivatalosan. Az én Katjám új.
        Varda

        Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

        Az igazságnak sok arca van

        Comment


          #64
          Galang! Valamivel szélesebbek az újak, de amint Varda mondta azok is keskenyebbek a Lananal.

          "Zsuza, gondoltam én is arra, hogy több anyagot tűrök a feneke alá, csak nem volt miből."
          Elhiszem, hogy nem annyira könnyü átszokni, engem konkrétan inkább zavar a sok anyag, de Keve kb. 2m-el nagyobb is mint Beni.

          Ez kicsit azért megnyugtat, azt hittem már, hogy valami nagyon rossz kendőt hagytam a Klubra
          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

          Comment


            #65
            Zsuzsa, még egyszer köszönöm a kendőt. A következő kölcsönző (kisebb babával) biztosan más/jobb tapasztalatokról számol majd be.
            Angéla
            Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

            Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

            Comment


              #66
              Fürdős Gypsymama/Képek

              Egyelőre beszéljenek a képek, majd írok is kicsit később.
              A lényeg: jó volt, maximálisan kihasználtuk a lehetőséget
              Eszter
              Flóra, Vajk és a pici Lea anyukája, Beli Bubás hordozási tanácsadó

              Comment


                #67
                Sáfrány, köszönjük! Ilyen képek még nem jelentek meg Magyarországon
                Reméljük nemsokára Jázmini képeit is látjuk a Balcsis bevetésről!
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  #68
                  Sáfrány, de jók a képek!!! Jaj, kedvet kaptam:
                  1. balatonozáshoz
                  2. fürdős kendőzéshez
                  Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                  1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                  Comment


                    #69
                    Safrany! csak csatlakozni tudok, szuperek a fotók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Kati, hajrá Balcsi!! még van 2 hét rá

                    nálunk már a fürdőkendő nem működhet, Miklós ha vizet lát sikít és azonnal béka-lábtempózik =rugdos
                    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                    Comment


                      #70
                      Eszter! Jaj, de jó, hogy felraktad a képeket, nagyon klasszak! Én féltve a naptól eddig jól ráhúztam Jázminra a szárakat, a zsebet kívülre tettem, csak a lába és a feje volt kint. Ma megpróbáltuk így, nem szoktam ilyen szabadon vinni. Eldőlt oldalra, annyira nézte a földet míg leértünk a strandra, de nem panaszkodott. A rosszul sikerült kötés ellenére is sokkal jobban tetszett neki a Balaton, végre teljesen megfürödtünk. A végén bújtattam csak el, mert az időzítés nagyon nem volt jó, de az erős napos órákban van ébren általában, délutánra meg jégesőt mondanak. Ti mikor szoktatok fürdeni? Mindig sapka nélkül? Várom a beszámolódat is!
                      Móni, Jázmin és Kincső anyája

                      Comment


                        #71
                        No, akkor beszámolok:
                        Ahhoz képest, hogy Vajkó vaskosan fölül van a súlyhatáron, amivel igazán kényelmes lenne ez a kendő, nagyon jól tudtuk használni. Köszönet a klubnak! Nagyszerű érzés volt úgy vizeskedni, hogy közben szabadok voltak a kezeim, ráadásul bent a vízben már nem számított a súly. Így tudtunk például a naggyal együtt labdázni, és könnyebb volt Vajknak is ismerkedni a hideg Balcsival, hogy közben érzékelt engem és hogy minden rendben. A strandon, mit ne mondjak, jelenségszámba mentünk, mondta is a férjem mindig hogy "Műsor van" annyira leplezetlenül bámulták időnként a kendőkkel való bűvészkedést. Csak épp meg nem tapsoltak
                        Nagyon kicsi a kendő súlya és gyorsan szárad, ezért nem jelent sok macerát a strandon, viszont frankón meglátszik rajta a legkisebb fagyi vagy naptejfolt is.

                        Móni, hát igen, én nem is tudtam jobban betakarni Vajkot, annyira ficereg, és el is szokott már az elölhordozástól. Ugyanígy nem viseli el a sapkát sem semmilyen formában egy percig sem, úgyhogy enélkül oldottuk meg a nyarat, vizeztem a haját, igyekeztem árnyékban lenni, és a "tonzúráját" meg a füleit is vastagon bekentem, hogy le ne égjen.
                        Eszter
                        Flóra, Vajk és a pici Lea anyukája, Beli Bubás hordozási tanácsadó

                        Comment


                          #72
                          Vajkó hány kg és mi a véleményed, mekkora babával lehet max a kendőt használni? Úgy örülnék, ha jó lenne jövőre is, de Jázmin lehet, hogy nagy lesz már hozzá. Egyértelműen jobb a pancsoláshoz a Te kötésed, köszi a beszámolót!
                          Móni, Jázmin és Kincső anyája

                          Comment


                            #73
                            Eddig nem jutott el az agyamig a fürdős kendő jelentősége, kicsit béna ötletnek találtam, de teljesen meg vagyok győzve. Tök jó, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat, ma is tanultam valamit.
                            Képzelem, hogy nem kis látványosság ez most a Balatonnál, kíváncsi vagyok mikor jelennek meg az első lesifotósok.
                            Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                            1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                            Comment


                              #74
                              Eszter! Emlékeim szerint a súlyhatár szárazföldi bevetésre vonatkozik. Mint írod is, a víz leveszi a súlyt rólad is, és a kendőről is. Én is, én is, én is el akarok még az idén jutni a Balcsira, legalább egy napra és ki akarom próbálni végre a fürdőskendőnket! Meg olyan kíváncsi vagyok, hogy reagál Roland a pancsolási lehetőségre!
                              Varda

                              Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                              Az igazságnak sok arca van

                              Comment


                                #75
                                Jelentem klubos kozy megjárta a Grossglocknerstrassét! Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjök a klubnak és a mamamiknak a lehetőséget. Általában nagy sikert arattunk, sok mosolygó és csodálkozó pillantást kaptunk!
                                Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                                Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                                ÖLBEBABA

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X