Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos hordozókról képes beszámolók

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én akkor tudtam meg, mi is a MEI Tai, amikor hozzám került a Belin Judit féle klubos. No, nem mintha előtte nem lett volna fogalmam a Mei tai mibenlétéről, csak valakitől kölcsönkaptam egy Liliputi MT-t, és hát az után a Belint használni egy aha élmény volt. Nemcsak a gyönyörű kivitelezés tetszik, hanem a Belin MT bodyja pont a kisfiam mérete, azaz nagyon jól körülölelte, és külön kiemelendő, hogy bársonyból vannak a szárai. Ez azért olyan jó, mert nagyon jól tapad a ruhához, nem csúszik szét, biztosan lehet kötni. És ebből kifolyólag magasra is tudtam kötni, hogy jól kilásson, és jól megkötve szinte alig éreztem 9 kilós kisfiam súlyát. A párom is előszeretettel használta, nagyon kényelmes. Ha vennék, ilyet vennék, az biztos.
    nagyon köszönöm, hogy kipróbálhattam és nálam lehetett



    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette ktouch; 2011.03.13., 10:44.
    Katacs, Ábel (2010.04.06.) és Anna (2012.11.19.)

    Comment


      Ha valaki erre jár, írja meg, hogy kell fotót csatolni! köszönöm

      Comment


        Csatolás

        suci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha valaki erre jár, írja meg, hogy kell fotót csatolni! köszönöm
        Szerkeszted az eredeti leírást (nem éri meg külön beküldeni, mert aki később olvassa, nehezen találja meg), legörgetsz az oldalon (szerkesztőn túl) és ott van "csatolásokat rendszerez" gomb. Max 5-öt csatolhatsz.

        Ha még külön kommentárral is el akarod látni a képeket (szöveget rakni közé), akkor azt a kis gémkapocs ikonnal teheted meg, amit a szerkesztő felső sorában találsz.
        Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

        Comment


          Köszönöm Andrej!

          Comment


            MT - Balaton

            Februárban volt nálunk a Bamberoo Balaton, ez volt az első MT, amit próbáltunk.

            Jó volt, hogy nálunk volt, mert ebben végre már a hátamra mertem tenni Áront, a batyu akkoriban még nagyon nem ment, pedig a kis legény már igen nehéz volt az elölhordozáshoz...

            Talán egy kicsit nagy volt még akkor nekünk, meg a kötésben sem voltam még elég ügyes, így volt, hogy a közös kabátból nem látott ki rendesen Áron Azóta már finomítottam a technikán (a derékpántot a derekam felett kötöm meg, nem derékon, vagy alatta), így nem aggódnak már a villamoson sem azon, hogy kap-e elég levegőt

            Ami egy kicsit hiányzott nekem: az ívelés a body részen. Amikor elaludt ugyanis, akkor a kapucni valahogy nem volt elég, hogy szépen megtámassza a fejét.

            A csatolt képek nem akciósak, hanem otthoni dokumentáló jellegűek, remélem nem baj.

            Köszönjük a lehetőséget!
            Mellékletek
            Judit - Áron (2010.09.10.) anyuja

            Comment


              találtam képet úgyhogy beszámolok:

              februárban nálunk volt a CLOSE.
              Balázs ekkor még csak 2 hónapos volt. többemberes baba, sok hordozást igényel. bár volt rugalmas kendőnk, azért kölcsönöztük a close-t, hogy lehessen csak úgy gyorsan felkapni. házon kívül nem mentünk vele, mert még hideg volt, de ha nem volt kedvünk kendőt kötni, akkor jó megoldás volt.

              először meg kellett fejtenem a youtuberól, hogy hogyan kell használni. konstatáltam, hogy a klubbos hordozóból hiányzik a keresztbekötős rész.
              kipróbálta a férjem sőt egyszer anyósom is.

              tapasztalatok:
              • szerettük, hogy gyorsan felkapható, könnyen állítható
              • kis helyen is elfér, ha elmentünk valahova könnyen gyorsan felvehető
              • nem szerettem, hogy a karika belevág az oldalamba, a vállamon amennyire bírtam szétterítettem a szárakat, de azért...
              • ...megállapítottam, hogy azért mégis a kendő az igazi
              • nekem zavaróan voltak a lelógó szárak, pont nem értek engem körbe hogy elrejtsem őket


              nagy nehezen találtam csak képet, mert mindig csak röviden használtuk (családi köszöntésen készült sógornőméknél)

              :e m e s e: és a fiúk Balázs (2010.11.28), Kornél (2016.08.11), Tomi a háttérország
              egy-két napos reakcióidőm van
              __________________________________________________értékeléseim

              Comment


                Scootababy

                Sziasztok!

                Én még vissza se adtam, de máris szeretnék beszámolni róla, annyira szuper . Szerelem volt első látásra (ill. hordásra ). Hihetetlenül kényelmes, nem is mertem volna gondolni, hogy van ilyen. A karikás kendőnkkel összehasonlítva ég és föld. Lényegében semmit nem terhel a vállra, csak a csípőre. Azt ugyan kicsit meg kellett szokni, hogy az egyik csípőm jobban lenyomódik a ránehezülő teher miatt, de végül is nem vészes.
                Ami külön tetszik benne, hogy egy pillanat alatt fel lehet venni. Biztos én voltam a béna, de a karikás kendővel mindig rengeteget szenvedtem mire sikerült jól beállítanom..
                Bercike mostanában amúgy szinte letehetetlen, folyamatosan karban akar ülni, úgyhogy nagyon kapóra jön most ez a scoota. Ő is elégedett, és nekem se szakad le a karom vagy a vállam .
                Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! .
                Mellékletek
                Zsuzsi,
                Bercel (2010.07.28.) és Szaffi (2012.10.29) anyukája

                Comment


                  Moby rugalmas

                  Apumék tesztelték, mondanom sem kell hiába kértem, nem csináltak képet.
                  Igazából rugalmasat szerettek volna venni így lett lehetőség előtte is próbálni, ez nagyon be is jött nekik, már van is sajátjuk hát ennél többet nem is tudom kell-e írnom

                  Majd jövök a bambi MT-al, már előre parázok hogy vissza kell adjam
                  CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                  Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                  Comment


                    picipanda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

                    Én még vissza se adtam, de máris szeretnék beszámolni róla, annyira szuper . Szerelem volt első látásra (ill. hordásra ). Hihetetlenül kényelmes, nem is mertem volna gondolni, hogy van ilyen. A karikás kendőnkkel összehasonlítva ég és föld. Lényegében semmit nem terhel a vállra, csak a csípőre. Azt ugyan kicsit meg kellett szokni, hogy az egyik csípőm jobban lenyomódik a ránehezülő teher miatt, de végül is nem vészes.
                    Ami külön tetszik benne, hogy egy pillanat alatt fel lehet venni. Biztos én voltam a béna, de a karikás kendővel mindig rengeteget szenvedtem mire sikerült jól beállítanom..
                    Bercike mostanában amúgy szinte letehetetlen, folyamatosan karban akar ülni, úgyhogy nagyon kapóra jön most ez a scoota. Ő is elégedett, és nekem se szakad le a karom vagy a vállam .
                    Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! .
                    Anno amikor teszteltük már másnap rendeltünk sajátot - de biz. súly felett nem volt kényelmes, váltottunk más csípőre valósra - de addig is nagy szerelem volt az biztos, hogy jó szolgálatot lett
                    CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                    Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                    Comment


                      gszabina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Anno amikor teszteltük már másnap rendeltünk sajátot - de biz. súly felett nem volt kényelmes, váltottunk más csípőre valósra - de addig is nagy szerelem volt az biztos, hogy jó szolgálatot lett
                      Egyenlőre nekünk is nagy szerelem a Scootánk, de megkérdezhetem hogy nagyobb súlynál nektek mi vált be csípőre?
                      Lilla Blanka (2010.05.04.) és Tímea Fanni (2013.07.07.) anyukája, Dóri

                      Comment


                        GM fürdős kendő

                        itt vendégeskedett nálunk már jó régóta, el se hittem amikor végre élesben tesztelhettük
                        Kehidán járt velünk a kendőcske

                        szuper volt, megint csak bebizonyosodott, hogy a hordozás milyen fantasztikus szabadságot adhat az embernek, miközben Zsófi vígan rúgkapált a lábacskáival addig Bálinttal is tudtam játszani
                        elől használtuk,hátra egyszerűen nem boldogultam vele annyira keskeny volt valahogy, biztos én voltam ügyetlen, de duplóval nem éreztem biztonságosnak így inkább belül körülkötött zsebesben voltunk végig és azt hiszem jobban is éreztem magamat,hogy látom Zsófi reakcióját a vízben

                        nagyon fura érzés volt, hogy bemegyek a vízbe és mégse nehezül ez az anyag
                        én másokkal ellentétben nem mondanám azt, hogy gyorsan száradt és azt hiszem nagyobb súlyú gyereknél se merném használni

                        nem kis feltűnést keltettünk a szállodában is kendővel közlekedtünk, de amikor megjelentünk a medencében is kendővel na az nem volt piskóta amilyen arcokat láttunk

                        nos mindent egybevetve azt kell, hogy mondjam jó kis társunk volt ez a fürdős kendő, ha kicsit barátságosabb lenne az ára és még szélesebb is lenne akkor elgondolkoznék, hogy szorítsak helyet neki a szekrényemben és az is gondolkodóba ejtett, hogy eddig furának tartottam egy fekete kendőt és meglepő módon megtetszett benne ez is

                        nagyon szépen köszönjük a lehetőséget, hogy kipróbálhattuk
                        sok képet sajnos nem tudtunk csinálni, mert közben Bálintra is figyelni kellett, de azért itt van egy ( telefonos úgyhogy nem a legjobb minőség)
                        Utoljára szerkesztette Babber; 2014.06.24., 23:25.
                        " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                        Comment


                          de jó hogy kaptunk képet is szuper! remélem a fogadtatása meglepődött, de végső soron pozitív volt a hotel közöségénél!
                          örülök, hgy kiemelted a szabadság érzését!
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de jó hogy kaptunk képet is szuper! remélem a fogadtatása meglepődött, de végső soron pozitív volt a hotel közöségénél!
                            örülök, hgy kiemelted a szabadság érzését!
                            nekem ez a legfontosabb a hordozásban és az, hogy úgy érzem a hordozás segített kiteljesedni az anyaságban
                            ( ez most nyálas mi?
                            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                            Comment


                              Dorkacica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egyenlőre nekünk is nagy szerelem a Scootánk, de megkérdezhetem hogy nagyobb súlynál nektek mi vált be csípőre?
                              Bora erszényünk van.
                              CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                              Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                              Comment


                                Bamberoo Mei Tai

                                Nálunk van még, és nyúzzuk is, előre para hogy visszaadjam - akkor is ha a sajátjaimat visszakapom a tesztelőktől
                                Jó nagy body-ja van, talán nagyobb is mint a csatos bambinké, nem tudom - óóó, akár össze is mérhetném ha már egymás mellett ülnek a kanapén szőke nős szmájlim nincs, menet közben világosodok meg
                                A'zuramra is rátettem mondván próbálja ki (amióta van csatos csak azt hajlandó használni...) neki is bejött. A pántja sem gyűrődött, és nem nyomta a pocakomat
                                Dani meg ha álmos kérdezi tőlem "jössz mejtááájba?" és akkor pár perc és majd a képeken látszik hogy végzi

                                Benne-és kint
                                Click image for larger version

Name:	2011_TAVASZ 075.jpg
Views:	1
Size:	65,2 KB
ID:	4820201Click image for larger version

Name:	2011_TAVASZ 081.jpg
Views:	1
Size:	99,7 KB
ID:	4820202

                                Altatás
                                Click image for larger version

Name:	2011_TAVASZ 089.jpg
Views:	1
Size:	88,4 KB
ID:	4820203

                                Shopping amit enyhén unt már
                                Click image for larger version

Name:	IMG00013-20110413-1922.jpg
Views:	1
Size:	96,6 KB
ID:	4820204
                                Utoljára szerkesztette gszabina; 2011.04.18., 20:23.
                                CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                                Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X