Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy érted,hogy a hátadon?


    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, a nagykönyvben nincs benne...
    Ööö milyen könyvben?

    A tornateremben (Rózsa u.) volt többször, először még mint anyuka, "kezdő" wahm/oda, akkoriban nagyon olcsó (6000 és naon egyszerű) mei-taiokat gyártott, ajándékozott is egyet a klubnak. (De a fórum viszont tele volt a google hirdetéseivel ott fent . ) (Később láttam még mei-tai-t tőle, ég és föld a koraiakhoz képest, de az ára is jócskán felment.) A másik tornateremben is láttuk (vettünk is tőle vmit).

    Vagy új időszámítás indult? Még szerencse, hogy már voltam 1x és így spammelhetek
    Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

    Comment


      hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mi is igyekszünk.
      zsoficc, még nálam vannak a legseid, azt elviszem akkor, jó?
      Je, vmiert azt hittem h mar a Hordozohazban vannak. Szerdan jossz a korosztalyosra? Mi megyunk.
      Remelem h ide is eljutunk
      Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

      Comment


        zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Je, vmiert azt hittem h mar a Hordozohazban vannak. Szerdan jossz a korosztalyosra? Mi megyunk.
        Remelem h ide is eljutunk
        nem, attól tartok, nem tudok menni. a h.házba bevittem, de aztán elhoztam, majd elmesélem...
        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
        nézzetek texpeles videót ITT!
        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

        Comment


          Andrej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vagy új időszámítás indult? Még szerencse, hogy már voltam 1x és így spammelhetek
          Igen Annak a neve Budaörsi Klub volt. De amúgy ez nem jelent semmi, csak mondom
          És ne magyarázz annyit, csak gyertek most is
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az ölelést legyél szíves élőben is átadni (amúgy merő önzés, mert 12-én nem érek rá a sz7 miatt)
            persze persze
            Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              Pynky és a többiek!

              Milyen klub ez? Sose hallottam

              Comment


                lapoty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pynky és a többiek!

                Milyen klub ez? Sose hallottam
                Gyerekek, komolyan felmondok. Olvasd el légyszi az 1. hsz-t, abban ott vannak a tudnivalók. Ha azon kívül van még amire kiváncsi vagy, kérdezz konkrétabban légyszi.
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  pynky ne mondj fel inkább minden oldalra belinkelem az első oldalt
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gyerekek, komolyan felmondok. Olvasd el légyszi az 1. hsz-t, abban ott vannak a tudnivalók. Ha azon kívül van még amire kiváncsi vagy, kérdezz konkrétabban légyszi.
                    Hehe, ez vicces Bocsi, csak utolag lattam h en is olyat kerdeztem az elejen, nem is ertem, miert. Szerintem se mondj fel, en utolag is bocsanatot kerek h figyelmetlen voltam.
                    Nekem most esett le nem mellekesen h a nagyklub nem egyenlo a belvarosi babahordozoval. Eddig en teljesen abban a hiszemben voltam h a ketto ugyanaz. Ne kerdezd miert. Azert is kavart be h mindig mas cimet lattam.

                    Hanemhanna, huha, ez izgisnek igerkezik!
                    Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

                    Comment


                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyerekek, komolyan felmondok. Olvasd el légyszi az 1. hsz-t, abban ott vannak a tudnivalók. Ha azon kívül van még amire kiváncsi vagy, kérdezz konkrétabban légyszi.
                      Bocsánatot kérek én is hogy zavarok. Elolvastam a tudnivalókat..csak nem világos nekem miről szól ez az egész..bárki jöhet vagy konkrét közönség? mit csinálnak általában az emberek ilyen rendezvényen? sose voltam ilyen klubban..és most itt a forumon is először láttam hogy lesz valami

                      Comment


                        zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hanemhanna, huha, ez izgisnek igerkezik!
                        semmi izgis sajnos, egyszerűen csak azt kérték, hogy csomagoljam be és írjak rá részletes infókat és itt elakadtam

                        lapoty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Bocsánatot kérek én is hogy zavarok. Elolvastam a tudnivalókat..csak nem világos nekem miről szól ez az egész..bárki jöhet vagy konkrét közönség? mit csinálnak általában az emberek ilyen rendezvényen? sose voltam ilyen klubban..és most itt a forumon is először láttam hogy lesz valami
                        ez a mamami fórum tagok találkozója, tehát mamamik és papapik és bababik jöhetnek vagy akiket ők hoznak. eszünk-iszunk, beszélgetünk, üzletelünk, megosztjuk egymással a (kötődő) nevelés bajait és örömeit. gyere el és meglátod!
                        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                        nézzetek texpeles videót ITT!
                        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                        Comment


                          Hanna, ha nem jutnánk el (csüt-re kiderül), elvinnél nekem pár cuccot sprite Olgának? köszi
                          Ildikó és a nagydumás örökmozgó Gergő
                          újra dolgozom, inkább E-MAILT írjatok
                          Belvárosi és Zuglói Klub e l a d ó s á g a i m TaMiNa

                          Comment


                            Köszi, Hanna

                            lapoty: nem zavarsz, de ebben a topikban te voltál az ikszedik, aki ilyesmiket kérdez.
                            A "mi történik ott, mit csináltok?" sokkal konkrétabb a "mi ez?"-nél.
                            Sajnálom, ha sértő lettem volna, de nekem nem az a főállásom, hogy itt ülök és írom hogy eszünkiszunkmulatunk. Nincs elég időm és erőm újra és újra ugyanazt szajkózni.

                            zsoficc: na... Azt hiszem indulok inkább dolgozni
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              Köszönöm szépen a válaszotokat!
                              Sajnos ezen nem tudok részt venni..mert most mondta a párom, hogy elutazunk pénteken, de a következőn megjelenek ha csak nem szakadt az ég
                              Nektek kellemes időtöltést!

                              Comment


                                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszi, Hanna

                                lapoty: nem zavarsz, de ebben a topikban te voltál az ikszedik, aki ilyesmiket kérdez.
                                A "mi történik ott, mit csináltok?" sokkal konkrétabb a "mi ez?"-nél.
                                Sajnálom, ha sértő lettem volna, de nekem nem az a főállásom, hogy itt ülök és írom hogy eszünkiszunkmulatunk. Nincs elég időm és erőm újra és újra ugyanazt szajkózni.

                                zsoficc: na... Azt hiszem indulok inkább dolgozni
                                tok igazad van, es olyan jo ahogy rapiritasz mindenkire. Nem ismerlek eloben, de ahogy elkepzelem, olyan jokat kuncogok
                                Az emberek tenyleg ilyen figyelmetlenek. Egyszerubb megkerdezni mint eloovasni x sor "rizsat" vagy megprobalni kideriteni, es ez mar ugy csipobol jon. Mikor dolgoztam, hulyet kaptam a 3-5 sornal hosszabb mailektol. Meg latom a sogornomon h a mostani kamaszok meg vh nem is akarnak gondolkodni. Neha mar faj. Orulj h nem 10-20 ev mulva szervezed a klubot, mar megoszultel volna
                                Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X