Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Megyek, de nem lesz mézes-krémes . ha úgy lesz a reggel, sütök muffint, de ígérni nem merem. porkávét és tejet viszont viszek.
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

    Comment


      Zsu, a kávé simán van olyan fontos, mint a mézes-krémes!
      Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
      Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

      Comment


        én most sütném a sütit, de a drága férjem, akire úgy számítottunk, hogy bevásárol és vacsorát főz (tehát legkésőbb 7-re hazajön), még mindig nincs itt... nincs baja, hacsak nem ment el az esze, egyszerűen csak közölte, hogy nem jön. így nincs tojás a sütihez, előre is bocs. mindjárt felrobbanok...
        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
        nézzetek texpeles videót ITT!
        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

        Comment


          Akkor ki jön a nyugatiba??? kit keressek és hol??
          "Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"
          Andi és a három tündérke: Andika 09.01.19. Léna 04.11.25. Bogi 02.02.26.
          Köszönöm lányok! markotandi78kukac citromail pont hu

          Comment


            A kávè foontos, bár èn manapság vaníliás fehèr teát szoktam vinnèk, de itthon fogytán van... tudtok tippet adni, h hol tudok bármit venni klubba?
            Eszter&Laci+Mihály (2011.08.02.) tele a privi, a gmailem aggotlne

            Comment


              danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zsu, a kávé simán van olyan fontos, mint a mézes-krémes!
              A kv fontossága vitathatatlan-de a beszerezhetősége ég és föld!! még jó,hogy Zsu előre felkészített és így már tudok róla beszélni....
              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

              Comment


                aggotlne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A kávè foontos, bár èn manapság vaníliás fehèr teát szoktam vinnèk, de itthon fogytán van... tudtok tippet adni, h hol tudok bármit venni klubba?
                ha a 29-es busszal + egyes villamossal jössz, akkor a kolosy téren vagy a flórián téren találsz boltokat, többet is!
                Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                nézzetek texpeles videót ITT!
                ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                Comment


                  Mindenkitől elnézést kérek, akivel ügyletünk lenne, lázasan fekszem torokgyulladással, sajnos most nem tudunk klubozni menni Ráadásul nem is tudom, hogy ki mindenkinek kéne írnom... légyszi pont olvassátok Ti is, akikhez szól Jó mulatást
                  Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                  ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                  Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                  Comment


                    Petra, gyógyulj

                    Mi se tudunk végül menni újra
                    Nővéremék jelentkeztek be látogatóba...
                    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                    Comment


                      vassanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor ki jön a nyugatiba??? kit keressek és hol??
                      Mi érkezünk, Kolibrike Ági, Katika és én 9:07re, a 12es vágányra szokott a szegedi ic befutni.
                      Engem hátigyerekkel könnyű lesz megtalálni de ha Kató lekéretőzik, akkor keress egy csinos magas vékony fekete hajút és egy csinos vastag barnahajút egy 85 centis gyönyörűség társaságában.
                      Katik('84. és '10.10.10.)
                      hta

                      Comment


                        Hehe, lehet, hogy mamami dzsembori lesz a nyugatiban is, a mi vonatunk veresegyház felől is 9felé ér be
                        csak én nem ígérek kísérgetést, mert a fiúk máshova mennek, és még nem dőlt el, hogy pontosan merre indulunk a vonattól, csak a végcél a fix
                        Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                        Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                        Comment


                          Igen!! Jövünk. Illetve nálunk csak én, picike beteg.
                          Ági

                          Comment


                            Livii , legalább tuti összetalálkozunk!
                            De a klubba biztos.
                            Ági

                            Comment


                              Mi megyünk holnap, Ainibaba, Sprite, keressük majd egymást, Hanno küld velem cuccokat nektek.

                              Vicababa, téged is kereslek majd a mellszívó miatt.

                              Dzsuz, viszem holnap a pénzt.

                              Pynky, téged meg keresni nem kell, csak megtalálni.
                              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                              Clauwi hordozási tanácsadó

                              Comment


                                Elindultam, nagyon vároom a klubbot!!
                                Ági

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X