Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babahordozó hét a XIII. kerületben

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Andus videóján megvan nagyjából, pont akkor adta át nekem egy pillanatra a gépet

    Comment


      Hihi a fiammal kezdődik a fotósorozat!
      Jégkor
      gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

      Comment


        jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hihi a fiammal kezdődik a fotósorozat!
        Naggyon komoly a kis fickó!

        Lányok, aranyosak vagytok, Gábor nevében köszönöm a dicséreteket, hízik a mája rendesen (inkább ez, mint a borovicska )
        Ő tényleg szívesen csinálja ezt, és igazán jó téma vagytok
        (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
        depisek, katt!

        Comment


          akkor a 2. nap képei tőlem (beteszem a klubosba is, jó?!)

          http://dobayeszter.myphotoalbum.com/

          eszter:Simi, Dani, Milo.
          szülésfotó
          +dúla vagyok,kérdezz bátran!

          Comment


            ja, és én nem szelektálok olyan nagyon szigorúan
            Porc, tökjóók!!
            eszter:Simi, Dani, Milo.
            szülésfotó
            +dúla vagyok,kérdezz bátran!

            Comment


              Eszter! nagyon jók a képek!!! Köszönjük neked is!
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Nagyon jók lettek a képek, köszi lányok!
                És nagy-nagy a szervezőnek!

                Porc, felhasználhatom Gáboréi közül azt a párat, amin szerepelünk?
                Nóri, a csillagszemű, mindenlében2kanál Zétény (2009.12.03.) és dundi "morgómedve" Borika (2011. 07. 07.) anyukája, és egyre papapibb Gyuri felesége

                Comment


                  Nóri (és mindenki), persze!
                  Eszter, köszönjük!! (mármint a képeket és a dicséretet is)
                  Utoljára szerkesztette porc; 2010.10.10., 21:13.
                  (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                  depisek, katt!

                  Comment


                    Kedves Mindenki!!!

                    Szuperek voltatok, egy élmény volt veletek!!!!
                    Köszönöm a lehetőséget!!!!
                    Nathaly
                    Lili & Anna

                    Comment


                      giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      én viszont elhoztam az enyémet a divatbemutató végén... sietősen kellett távoznunk, mert Borcsát ez a másfél óra nyüzsi teljesen kiütötte...

                      ja és a sütis tálam is ott maradt, előre is köszönöm, ha vk eltette!
                      Ellenkező híreszteléseket cáfolom, a nagy kék tál nálam van, mert Pynkynek annyi cucca volt, hogy nem fért bele... viszem klubba, jó?

                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És én is köszönök mindenkinek mindene, a klubba gyertek pénteken!! Kisorsoljuk a szervezők között a maradék ajándékcsomagokat

                      Meg egy sling... Nem tudom, kié...
                      Pynky, szívesen, jól esett része lenni ennek a jól sikerült programnak.
                      Sling (sötétkék babaslings) az enyém, benne is van a nevem a címkén.

                      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      nagyon jó lett minden a képek meg szuperek
                      hajrá lányok, jövőre megismételjük
                      (bár a tegnapi előadásokról sajna lemaradtam, jövőre videózni is kéne)
                      haha videó, csak ne bízzátok rám! (annyira béna voltam, hogy a divatbemutató kendős része lemaradt. a besütő naptól nem láttam jól a kamera kijelzőjét, és aszittem vesz... hiába, régen volt már, hogy technikával élesben dógoztam...)

                      Porc, Eszter nagyon szépek a képek! Örülök a kisebb szigorú válogatásnak, jó kis csemegék vannak köztük, és még a solarámnak is szebb a színe, mint valójában

                      Egyébként arra gondoltam, hogy összedobok a klub blogjára a két napról egy képes beszámolót, és mielőtt kitesszük, valahogy közzéteszem az első verziót, és írhatnátok bele. Akár véleményt kicsi szövegdobozokba, és a szöveget kiegészítendő is (főleg, hogy én pénteki előadásokról nagyrészt lemaradtam, mert a szabadban kellett rohangásznunk - hmmmta, csúúúda.)
                      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                      Comment


                        Végre géphez jutottam! Végre leírhatom, hogy mennyire jó volt ez a 1,5 nap, és már azon töröm a fejem, hogyan lehetne gyakoribbá tenni az ilyesfajta rendezvényeket. Mert nagyon szuperek voltunk! Nagyon jól éreztem magam, szerintem Lázár is! A fotók fantasztikusak, köszi porcpapa és Eszter! (Eszter, a Te képeidből is lehet kérni - letölteni?)
                        Mindenkinek köszönet!
                        Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                        Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                        Comment


                          köszönöm Andus ha elhozod, remélem eljutunk, ha nem akkor megbeszélem vkvel, hogy hozza el, aki itt lakik a környéken!

                          ma nagyon néztem a fókuszt, de sztem nem volt benne, vagy még sem néztem olyan nagyon?
                          Csilla
                          Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                          Comment


                            Én a neten kerestem, de nem találtam...
                            Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                            Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                            Comment


                              halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én a neten kerestem, de nem találtam...
                              A port.hu -n mindig kinn van az aznapi tartalom. A maiban sincs Lehet, hogy nem sikerült Andrek Andival beszélni...

                              A szajré: van még nálam két idegen vállfa, szerintem cukorborsóé Bár tetszik, maradhat

                              halie: szerin tem szervezhetünk nyugodtan mást is, máskor is Ha rá birjuk venni magunkat
                              Én már elhatároztam, hogy a Születés Hetébe beszállok, akár egyedül is, de előtte megpróbállak meggyőzni benneteket Erikával (Gy.ház) és Mesővel (csüt-i dúlanő) kellene együttműködni, szerintem menne nekünk
                              Utoljára szerkesztette pynky; 2010.10.12., 17:14.
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A port.hu -n mindig kinn van az aznapi tartalom. A maiban sincs Lehet, hogy nem sikerült Andrek Andival beszélni...

                                Én már elhatároztam, hogy a Születés Hetébe beszállok, akár egyedül is, de előtte megpróbállak meggyőzni benneteket Erikával (Gy.ház) és Mesővel (csüt-i dúlanő) kellene együttműködni, szerintem menne nekünk
                                Majd felhívom Andit, megkérdezem...
                                Szülhetét csinálhatnánk, bár azzal várni kell májusig Én már évek óta születéshetézem, mindig az aktuál melóhelyemen, idén meg itt a klubban, és a mamamiboltban, így már tuti hiányozna
                                Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                                karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X