Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babahordozó hét a XIII. kerületben

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mindenkinek nagyon köszönöm a szereplést, készülést, kötözést, sorbaállitást, hangositást, videózást, fényképezést, kölcsönzést, spontaneitást, időt és jókedvet!
    És külön köszönet a babóknak!
    Utoljára szerkesztette cukorborsó; 2010.10.08., 20:44.
    Ildikó

    Comment


      Hát, csajok, le a kalappal minden szervező előtt, szerintem naggggyon tuti volt ez a másfél nap! (pedig én csak kicsit több, mint felet láttam...). Minden ott, akkor és úgy volt, ahogy tervezve volt, szóval tényleg:

      Sajna Schill Bea előadását én sem tudtam meghallgatni, Maja nem engedett ki a játszóházból, de velemjönni se akart...
      Ma meg csak a tanácsot kérők és érdeklődök, próbálni akarók számából sejtem, hogy elég jó sokan voltunk!

      Ildi, bocs, hogy késtünk a divatbemutatóról, és azért is, hogy Maja nem működött közre, de legalább hagyta, hogy a babával kössek. Így legalább bemutathattam a 2 gyerek "hordozását"...

      Porc: várjuk a képeket.

      Pynky, neked köszi a sajtot, meg a rengeteg türelmet, na és az egész lebonyolítását, megszervezését, és az "izélgetésünket" is a tervezés/szervezés során! Hasznos volt, iszonyat jó lett!
      Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

      Comment


        Nagyon jó volt a mai divatbemutató. Én személy szerint nem minden kötést ismertem fel, főleg azokat nem, amiket sose kötöttem. Tudom, hogy nehéz megnevezni őket, mert ezer féle nevük van, és ki így ki úgy köti őket. Azt hiszem, én beneveznék egy olyan bemutatóra, ahol felvonul egy rakat kötési mód, és valaki meg is nevezi őket. Juj, ez most jutott eszembe... talán jövőre?

        jaj jaj ez nem kritika, mert szupi volt! Én még sose láttam ilyet! Ennyi gyönörű gyermeket egyhelyen! A fotósok alig győztek kattingatni!

        Fotókat várjuk! Ja és nagyon jó volt a vetítés is (hordozott babák képei) a fiam szopi közben leste a képeket.

        A helyszín nekem nagy nosztalgia, mert itt voltam ifi annak idején, amikor még úttörőház volt. Pár éve meg ide jártunk táncolni, a táncházunk (skót) még mindig itt van.
        Utoljára szerkesztette jegkor; 2010.10.08., 21:05.
        Jégkor
        gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

        Comment


          Sorry gyerekek, nekünk is mennünk kellett, mert a férjemnek még el kellett ugrania egy anyagért, és vele tudtunk hazamenni. A gm kendőt elhoztuk.
          Pynky, kerestünk, mielőtt elindultunk, de nem találtunk, ezért nem tudtunk tőled elbúcsúzni.
          Nagyon jól éreztük magunkat, tök jó volt a szervezés, köszi mindenkinek, aki részt vett benne.
          Jó pihenést mindenkinek, és majd legközelebb pénteken a klubban.
          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
          Clauwi hordozási tanácsadó

          Comment


            Most akkor bővebben!

            Isteni jó volt az ott töltött pár óra! Nagyon profi volt a szervezés, le a kalappal, lányok!!!!
            Sajnálom, hogy nem tudtam az egészben részt venni illetve ott lenni, az előadásokat meghallgatni, megnézni. Jövőre már profibb leszek, hátha több hasznomat is tudjátok venni. Most, hogy fél éve nem kötöttem, még a félig batyu-félig BWCC is okozott egy kis fejtörést számomra
            Jövőre valahogy megoldom, hogy legyen segítségem a gyerkőcök körül és akkor többet tudok segíteni Nektek akár a ki- és elpakolásban is.
            Képeket csak szerettem volna csinálni, sajnos a gépem megadta magát. Pár katt után lemerült. Nem is én lennék...De a profik képeire nagyon kíváncsi vagyok!!!!

            Hatalmas gratula még egyszer a szervezőknek, előadóknak, segédkezőknek, egyszóval mindenkinek!!!!
            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
            Paulo Coelho

            Comment


              Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Jázmin még enni sem akart egész végig, pedig 5 órát voltunk kb ott Aztán itthon meg jól kivolt. Vagy egy óra sírás volt, mire karban ringatva szopizva el tudott aludni. Mondjuk taknyos és az orrszívás nem sokat segített a kedvén

              Tényleg nagyon jól sikerült! sajnálom, hogy tegnap du nem mentünk vissza, de akkor is olyan takonyharcot vívtunk, hogy már nekem nem volt kedvem útnak indulni.

              Videókat és képeket ideide! Vagy ahová lehet. Legkésőbb pedig pénteken! Aztán pedig valaki feliratozza, mert csomó mindenkinek a nevét nem tudom...
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment



                az összes szervezőnek és külön pynkynek!!!!!!
                le kalappal! és jó nagy pihit!!! (bár gondolom a központi rendezvényen is van még feladat!)

                én Borcsa előtt nagy szervező voltam, de mióta Borcsa van, valahogy nem megy... de lehet gyakorlat teszi a mestert!
                Csilla
                Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                Comment


                  Mi is nagyon jól éreztük magunkat, tényleg profin sikerült! Mindenkinek elismerésem, aki részt vett a szervezésben, kiemelve persze Pynkyt!

                  Nagyon jó érzés volt a sok hordozós anyuka, apuka, futkosó, mászkáló, nézelődő lurkó között lenni.

                  Ildinek hálás köszönet a hordozós kabátért! Ábel szívébe egyelőre sajnos nem lopta be magát

                  Jó pihenést!
                  Évi, aki táncoslábú Kamilla (2006. 12. 14.) és mindenhová be-át-felmászó Ábel (2009. 08. 06.) anyukája

                  Comment


                    Nagyon klassz volt, különösen ma, hogy így beindult az üzlet. Örülök, hogy végül én is csak idetaláltam.
                    Le a kalappal a szervezők előtt! És mindenki előtt, aki hozzátette a magáét, akkor is, ha csak egy-két órára ugrott be.

                    És akkor a képek, remélem, hasonlók özönét indítjuk el.

                    (Hm, meg kell jegyeznem, hogy a mai pogácsák is emlékezetesek voltak, meg az a csokis-meggyes muffin, akárki követte is el.)
                    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                    depisek, katt!

                    Comment


                      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      És akkor a képek, remélem, hasonlók özönét indítjuk el.
                      Egytől-egyig gyönyörű képek születtek!!! Naggggyon profi!
                      Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                      "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                      Paulo Coelho

                      Comment


                        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        És akkor a képek, remélem, hasonlók özönét indítjuk el.

                        (Hm, meg kell jegyeznem, hogy a mai pogácsák is emlékezetesek voltak, meg az a csokis-meggyes muffin, akárki követte is el.)
                        A képek nagyon jók! A pogácsát meg én csináltam, Léna is segített szaggatni.
                        Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                        Comment


                          zsofizsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A képek nagyon jók! A pogácsát meg én csináltam, Léna is segített szaggatni.
                          Kérjük szépen a receptet pontos leírással. Ez a leveles tésztás olyan jó.
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            És akkor a képek, remélem, hasonlók özönét indítjuk el.
                            Köszönjük, jók a képek! De úgy látom, Gábor ezt is rendesen kidobálta
                            Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                            Comment


                              Na, ezzel a levelestészta dologgal megfogtál... Lehet, hogy mégse az én pogácsámra gondoltok? Sok apró egy szögletes dobozban?
                              Azért a receptet leírom, még én is meg tudom csinálni, pedig sokminden vagyok, de konyhatündér tuti nem...
                              Végy egységnyi juhtúrót, margarint/vajat és lisztet (ez most 25 dkg-s egységből volt), meg egy csipetnyi sót, és gyúrd jól össze, majd tedd egy éjjelre hűtőbe. Másnap nyújtsd ki kb fél cm vastagra, szaggasd ki a pogácsákat, tedd sütőpapíros tepsire, kend meg kis tejjel a tetejüket és szórj rá reszelt sajtot/bármilyen magot. 180 fokra előmelegített sütőben 10-15 perc és kész.
                              Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                              Comment


                                Hm... Amit én sütöttem, az is ugyanez, csak abban tojássárga is van, meg csak 20 perc hűtő kell neki. De az nem lesz ilyen. (Ja meg élesztő).
                                Jó, lehet hogy nem a leveles a megfelelő szó rá, nem vagyok perfekt konyhanyelvből. De olyan réteges...

                                Mindenképp kipróbálom a Te receptedet is.
                                Utoljára szerkesztette dzsuz; 2010.10.08., 23:46.
                                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X