Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Belvárosi babahordozó flashmob

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nekem is csak azért tűnt fel, mert napok óta hallom
    baresz és Igi
    BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
    TAMINA

    Comment


      De ha nagyon akarja az ember,valamicske féle összefüggést tud kreálni a szöveg és a baba-mama között
      Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
      Villő '16 és Ötöske várható '18

      Comment


        Most végülis mi újság a videóval? Régóta nagy a csönd...
        Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
        Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

        Comment


          ja amíg el nem felejtem valakinek a halacskás rágókája nálunk maradt vagyis ott felejtették a luluban és mi hoztuk el,,csak mindig elfelejtem..
          Vicus és E. + Z klubunk
          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

          Comment


            jaj, a videóval lógok, igyekszem!
            mások videói megtekinthetők azért...
            baresz és Igi
            BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
            TAMINA

            Comment


              Hol láthatók videók?
              Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

              Comment


                hát azt a betti tudja...valahol a korábbi hsz-ekben megtalálod a linkeket, youtube stb...
                baresz és Igi
                BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                TAMINA

                Comment


                  Én ezt a két linket találtam (nem emlékszem, hogy kettőnél több videót láttam volna):
                  http://www.youtube.com/watch?v=F-Zix...ature=youtu.be
                  http://www.youtube.com/watch?v=XujOe...ature=youtu.be
                  Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                  Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                  Comment


                    nekem csak a Zita féle videó van, amit emailben küldött . nem osztottam itt még meg bocsánat totál kiment a fejemből, ezt a topikot is hetek óta nem néztem...mindjárt visszakeresem és feltöltöm , remélem menni fog.
                    Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                    Comment


                      Zita, én már nem tudom megnyitni azt a file-t amit küldtél, azt írja hogy lejárt a file érvényességi ideje. el tudod küldeni még egyszer? vagy ha ide feltöltenéd az még jobb lenne ! nagyon köszi!!
                      Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                      Comment


                        Csak egy kérdés: lesz végül vágott videó?
                        Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                        Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                        Comment


                          igen, baresz dolgozik rajta.
                          Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                          Comment


                            hello!
                            sokaig nem volt kapacutasom meg bonyolult volt mert rengeteg wzuper hordozos kep van, amiket mind bele akartam tenni, de nem lehet m ez egy flasmob de most ujra leultem ele. es kitalaltam mi legyen azokkal a kepekkel. Betti errol szeretnek veled beszelni majd
                            roviden: a tanc reszt magat meg gatyaba razom remelem a heten. vagy minel gyorsabban. csak sajna igi mellett nehez dolgozni este meg mar nincs hangulatom dolgozni.
                            baresz és Igi
                            BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                            TAMINA

                            Comment


                              ja es ne szamitsatok valami fergeteges videora mert a fiuk egyszer se lattak elotte a tancot nagyon sokan voltunk es nem volt ter ahonnan szepen fel tudtuk volna venni
                              a hulye skalametro igazan felengedhetett volna minket a teraszra. nem is ertem
                              baresz és Igi
                              BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                              TAMINA

                              Comment


                                köszi baresz, beszéljünk vmikor
                                Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X